Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Irak Premier Lig › Al Talaba - Gaz Al-Shamal

Al Talaba – Gaz Al-Shamal Maç Analizi ve Oran Tahmini

Irak Premier Lig fikstüründe 06.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Al Talaba - Gaz Al-Shamal karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %50, beraberlik %28, deplasman galibiyeti ise %22 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Al Talaba - Gaz Al-Shamal Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Al Talaba - Gaz Al-Shamal Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Al Talaba Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 5B - 4M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %27, İY 0.5 Üst: %50, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 0.87 (Son 5: Al Talaba 2:2 Al Golan | Naft Maysan 2:0 Al Talaba | Karbala 2:2 Al Talaba | Al Talaba 1:0 Al Quwa Al Jawiya | Al Kahrabaa 0:1 Al Talaba)
  • Gaz Al-Shamal Son Maç Formu (10 arşiv maçı): 1G - 6B - 3M (%10 Galibiyet), 2.5 Üst: %0, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %63, Maç Başı Attığı Gol: 0.50, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: Gaz Al-Shamal 0:0 Newroz | Al Shorta 0:0 Gaz Al-Shamal | Erbil 1:1 Gaz Al-Shamal | Gaz Al-Shamal 1:0 Al Zawraa | Al Minaa Basra 2:0 Gaz Al-Shamal)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.63 / 2.91 / 3.61) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %51'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %22'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.88 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %51 | Beraberlik (X): %27 | MS 2: %22
  • 2.5 Üst Bitenler: %56 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %73
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.88 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
30.07.2026CONCACAF U20 Grup CKanada U20 - Honduras U201:1 (0:0)1.53 / 3.25 / 3.61
16.12.2023İngiltere Ulusal Lig N / S KuzeyScunthorpe United - Chorley3:0 (1:0)1.53 / 3.25 / 3.61
26.05.2023Slovakya Süper Lig Yükselme/Küme Düşme Play Off 1/2Zlate Moravce - Tatran Presov3:0 (1:0)1.53 / 3.25 / 3.61
21.10.2023Danimarka 3.LigVejgaard BK - Holbaek2:2 (0:2)1.53 / 3.26 / 3.61
19.08.2023Belçika Challenger Pro LigWaasland-Beveren - RFC Seraing1:1 (0:1)1.53 / 3.26 / 3.61
05.08.2023İskoçya ChampionshipPartick Thistle - Raith Rovers2:2 (2:0)1.53 / 3.26 / 3.61

Sıkça Sorulan Sorular

Al Talaba - Gaz Al-Shamal maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Irak Premier Lig kapsamındaki Al Talaba - Gaz Al-Shamal karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.

Al Talaba - Gaz Al-Shamal açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.63 (açılış: 1.63, %50 adil olasılık), beraberlik oranı 2.91 (açılış: 2.91, %28), MS 2 oranı ise 3.61 (açılış: 3.61, %22) seviyesindedir.

Al Talaba - Gaz Al-Shamal maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.63 / 2.91 / 3.61) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %51'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %22'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.88 gol).

Al Talaba - Gaz Al-Shamal maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.91, 2.5 Alt oranı 1.41, KG Var oranı 1.76 ve KG Yok oranı 1.5 olarak açılmıştır. Al Talaba son 15 arşiv maçında maç başı 1.00 gol atmış, maçlarının %27'i 2.5 Üst ve %27'i KG Var bitmiştir. Gaz Al-Shamal ise son 10 arşiv maçında maç başı 0.50 gol ortalaması yakalamış, %0 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler