Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Katar Yıldızlar Ligi › Al Wakrah - Al Shahaniya

Al Wakrah 3:0 Al Shahaniya Maç Sonucu ve Kapanış Oranı Analizi

Katar Yıldızlar Ligi fikstüründe 06.11.2026 saat 19:30'da oynanacak Al Wakrah - Al Shahaniya karşılaşması için bülten oran marjı (%23.6) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %53, beraberlik %23, deplasman galibiyeti ise %24 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Model Doğru Bildi mi? Maç Sonucu & Kapanış Oranları Özeti (Al Wakrah 3:0 Al Shahaniya)

[MODEL DOĞRU BİLDİ ✓] 90 dakika sonunda tabelada 3:0 (İlk Yarı: 1:0) skoru yazarken, KargaTahmin kantitatif motorunun maç öncesi 2.5 Üst (%64) projeksiyonu resmi maç sonucuyla karşılaştırıldı. Ev sahibi %53, beraberlik %23, deplasman %24 adil olasılık dağılımıyla başlayan mücadelede kazanan taraf tercihi 1.54 kapanış oranından sonuçlandı.

  • Model Doğrulama Durumu (Verdict): MODEL DOĞRU BİLDİ ✓ — Maç Öncesi Tahmin: 2.5 Üst (%64)
  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 1.54
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 3 gol, oran: 1.27)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Yok Geldi (oran: -)

Al Wakrah - Al Shahaniya Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Al Wakrah - Al Shahaniya Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Al Wakrah Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.07, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Al Wakrah 2:1 Al Sadd | Qatar SC 0:0 Al Wakrah | Al Wakrah 4:1 Al Shahaniya | Al Wakrah 0:1 Al Arabi Doha | Al Duhail SC 1:0 Al Wakrah)
  • Al Shahaniya Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 8B - 5M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %73, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: Al Shahaniya 2:1 Al Gharafa | Al Sadd 4:2 Al Shahaniya | Al Wakrah 4:1 Al Shahaniya | Al Shahaniya 0:0 Al Arabi Doha | Al Duhail SC 3:1 Al Shahaniya)

Al Wakrah - Al Shahaniya İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Al Wakrah 5 galibiyet, Al Shahaniya 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %17'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.50 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
31.01.2020Katar Yıldızlar LigiAl Wakrah - Al Shahaniya4:1 (1:0)1.6 / 3.1 / 3.3
23.08.2024Katar Yıldızlar LigiAl Shahaniya - Al Wakrah0:1 (0:0)3.49 / 3.37 / 1.56
31.01.2025Katar Yıldızlar LigiAl Wakrah - Al Shahaniya0:1 (0:1)1.7 / 3.33 / 3.01
29.08.2025Katar Yıldızlar LigiAl Shahaniya - Al Wakrah0:1 (0:0)2.84 / 3.21 / 1.77
27.11.2025Katar Yıldızlar Kupası Grup AşamasıAl Wakrah - Al Shahaniya3:0 (2:0)1.81 / 3.17 / 2.89
29.01.2026Katar Yıldızlar LigiAl Wakrah - Al Shahaniya4:0 (1:0)1.75 / 3.13 / 3.09

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.54 / 3.52 / 3.31) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %60'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %20'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %70'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.93 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %60 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %20
  • 2.5 Üst Bitenler: %74 | KG Var Bitenler: %70 | İlk Yarı 0.5 Üst: %79
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.93 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
27.04.2026İngiltere U21 Play-Off 1/2 Son 16 TuruNottingham Forest U21 - Charlton Athletic U213:2 (1:1)1.49 / 3.74 / 3.31
08.04.2024İngiltere Premier Lig 2 (Lig 1)Wolverhampton U21 - Sunderland U211:2 (0:1)1.49 / 3.98 / 3.31
07.07.2024Avustralya Victoria NPL 2Melbourne Victory II - Werribee City2:0 (1:0)1.49 / 3.99 / 3.31
18.10.2022Galler Lig Kupası Çeyrek FinalTaffs Well - Afan Lido2:1 (1:0)1.49 / 4.00 / 3.31
23.02.2020Türkiye 3.Lig 2.GrupOfspor - 23 Elazığ Futbol Kulübü0:0 (0:0)1.50 / 2.95 / 3.30
26.01.2020Türkiye 3.Lig 3.GrupSomaspor - Gölcükspor1:1 (1:0)1.50 / 3.00 / 3.30

Sıkça Sorulan Sorular

Al Wakrah - Al Shahaniya maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Katar Yıldızlar Ligi kapsamındaki Al Wakrah - Al Shahaniya karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 19:30'da başlayacaktır.

Al Wakrah - Al Shahaniya açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.54 (açılış: 1.54, %53 adil olasılık), beraberlik oranı 3.52 (açılış: 3.52, %23), MS 2 oranı ise 3.31 (açılış: 3.31, %24) seviyesindedir.

Al Wakrah - Al Shahaniya maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.54 / 3.52 / 3.31) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %60'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %20'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %70'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.93 gol).

Al Wakrah - Al Shahaniya maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.27, 2.5 Alt oranı 2.25, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Al Wakrah son 15 arşiv maçında maç başı 1.07 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Al Shahaniya ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %73 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler