Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Brezilya Serie B › Athletic Club - Ceara
Athletic Club 2:1 Ceara Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları
Brezilya Serie B fikstüründe 03.11.2026 saat 00:00'da oynanacak Athletic Club - Ceara karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %40, beraberlik %32, deplasman galibiyeti ise %28 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Athletic Club 2:1 Ceara)
Athletic Club - Ceara karşılaşması 2:1 skoruyla (İlk Yarı: 1:1) tamamlanmıştır.
- Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 2.01
- 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 3 gol, oran: 2.01)
- Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: -)
- Maç Öncesi Model Tahmini: 2.5 Alt (%60 model güveni)
Athletic Club - Ceara Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Brezilya Serie B — 03.11.2026 00:00
- Takım Analiz Merkezleri: Athletic Club Tahminleri & İstatistikleri · Ceara Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.01 (%40) | X: 2.55 (%32) | MS2: 2.91 (%28)
- Açılış Oranları: MS1: 2.01 | X: 2.55 | MS2: 2.91
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.36 | 2.5 Üst: 2.01
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: - | KG Yok: -
- Maç Skoru: 2:1 (İY: 1:1)
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Alt (%60 uyum)
Athletic Club - Ceara Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Athletic Club Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 2B - 7M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 0.87 (Son 5: CAP Patrocinense 0:2 Athletic Club | Athletic Club 0:1 America Mineiro | Athletic Club 1:0 Boa EC | Cruzeiro 1:0 Athletic Club | Athletic Club 2:1 Pouso Alegre)
- Ceara Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 5B - 5M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 1.33, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: Ceara 0:2 Goias | Ceara 1:0 Santos | Ceara 0:0 Sport Recife | Palmeiras 3:0 Ceara | Gremio 4:2 Ceara)
Athletic Club - Ceara İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Athletic Club 0 galibiyet, Ceara 0 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 0.00 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 14.07.2026 | Brezilya Serie B | Ceara - Athletic Club | 0:0 (0:0) | 1.62 / 2.72 / 3.92 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.01 / 2.55 / 2.91) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %43'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %27'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %41'i 2.5 Üst ve %50'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.31 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %43 | Beraberlik (X): %30 | MS 2: %27
- 2.5 Üst Bitenler: %41 | KG Var Bitenler: %50 | İlk Yarı 0.5 Üst: %64
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.31 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 24.06.2023 | Kazakistan Premier Lig | Kairat - Kyzyl-Zhar | 3:0 (1:0) | 1.91 / 2.70 / 2.91 |
| 30.04.2023 | Slovenya 1.SNL | Tabor Sezana - Radomlje | 1:2 (1:0) | 1.91 / 2.70 / 2.91 |
| 29.04.2023 | Arjantin Ulusal Primera Lig Grup B | Deportivo Madryn - Atletico Aldosivi | 2:1 (1:1) | 1.91 / 2.71 / 2.91 |
| 09.08.2025 | Şili Premier Lig | Huachipato - Union La Calera | 1:0 (0:0) | 1.91 / 2.74 / 2.91 |
| 12.11.2023 | Uruguay Premier Lig Clausura | La Luz - Cerro | 1:2 (0:1) | 1.91 / 2.68 / 2.92 |
| 12.08.2023 | Ukrayna Premier Lig | Kolos Kovalivka - Veres Rivne | 2:0 (1:0) | 1.91 / 2.68 / 2.92 |
Sıkça Sorulan Sorular
Athletic Club - Ceara maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Brezilya Serie B kapsamındaki Athletic Club - Ceara karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 00:00'da başlayacaktır.
Athletic Club - Ceara açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.01 (açılış: 2.01, %40 adil olasılık), beraberlik oranı 2.55 (açılış: 2.55, %32), MS 2 oranı ise 2.91 (açılış: 2.91, %28) seviyesindedir.
Athletic Club - Ceara maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.01 / 2.55 / 2.91) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %43'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %27'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %41'i 2.5 Üst ve %50'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.31 gol).
Athletic Club - Ceara maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 2.01, 2.5 Alt oranı 1.36, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Athletic Club son 15 arşiv maçında maç başı 1.00 gol atmış, maçlarının %27'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. Ceara ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.33 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Deportes Limache - Audax Italiano Maç Tahmini ve Oran Analizi (Şili Premier Lig)
- Aguilas Doradas - Fortaleza CEIF Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kolombiya Primera A Clausura)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Defensa y Justicia - Independiente Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
- Platense - Central Cordoba Santiago Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
- RB Bragantino - Santos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Goias - CRB Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Independiente Rivadavia - Banfield Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler