Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovenya 2.SNL › Brezice - Beltinci
Brezice - Beltinci Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Slovenya 2.SNL fikstüründe 02.11.2026 saat 19:00'da oynanacak Brezice - Beltinci karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %16, beraberlik %20, deplasman galibiyeti ise %64 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Brezice - Beltinci Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Slovenya 2.SNL — 02.11.2026 19:00
- Takım Analiz Merkezleri: Brezice Tahminleri & İstatistikleri · Beltinci Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 5.03 (%16) | X: 4.12 (%20) | MS2: 1.26 (%64)
- Açılış Oranları: MS1: 4.88 | X: 3.8 | MS2: 1.31
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 2.02 | 2.5 Üst: 1.35
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.45 | KG Yok: 1.84
- İstatistiksel Model Özeti: MS 2 (%62 uyum)
Brezice - Beltinci Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Brezice Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 1G - 6B - 8M (%7 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 0.40, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: Jadran Dekani 0:0 Brezice | Brezice 0:1 ND Primorje | Rudar Velenje 4:1 Brezice | Brezice 1:1 Triglav | Bilje 2:0 Brezice)
- Beltinci Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %79, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Beltinci 3:4 Triglav | Tromejnik 0:5 Beltinci | Rogaska 0:1 Beltinci | Krsko 0:3 Beltinci | Beltinci 2:2 Jadran Dekani)
Brezice - Beltinci İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Brezice 0 galibiyet, Beltinci 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 4.00 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 19.03.2022 | Slovenya 2.SNL | Brezice - Beltinci | 1:3 (0:1) | 3.4 / 2.95 / 1.7 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (5.03 / 4.12 / 1.26) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %12'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %66'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.18 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %12 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %66
- 2.5 Üst Bitenler: %62 | KG Var Bitenler: %56 | İlk Yarı 0.5 Üst: %71
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.18 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 01.04.2025 | İngiltere Professional Development Lig | Colchester United U21 - Sheffield Wednesday U21 | 0:1 (0:0) | 4.98 / 4.56 / 1.26 |
| 26.07.2026 | Moldova Ulusal Lig | Politeh Chişinau - Zimbru | 0:2 (0:2) | 4.98 / 3.90 / 1.27 |
| 02.05.2026 | İskoçya 2.Lig | Edinburgh City - Dumbarton | 5:0 (4:0) | 4.98 / 3.97 / 1.27 |
| 19.11.2023 | Kuzey İrlanda Premiership | Carrick Rangers - Cliftonville | 0:3 (0:1) | 4.98 / 3.99 / 1.27 |
| 03.05.2026 | İzlanda Urvalsdeild | Keflavik - Vikingur R. | 1:3 (1:1) | 4.98 / 4.17 / 1.25 |
| 07.07.2026 | Hazırlık Kulüpler | Shelbourne - Celtic | 1:1 (0:0) | 4.98 / 4.22 / 1.25 |
Sıkça Sorulan Sorular
Brezice - Beltinci maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Slovenya 2.SNL kapsamındaki Brezice - Beltinci karşılaşması 02.11.2026 tarihinde saat 19:00'da başlayacaktır.
Brezice - Beltinci açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 5.03 (açılış: 4.88, %16 adil olasılık), beraberlik oranı 4.12 (açılış: 3.8, %20), MS 2 oranı ise 1.26 (açılış: 1.31, %64) seviyesindedir.
Brezice - Beltinci maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (5.03 / 4.12 / 1.26) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %12'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %66'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.18 gol).
Brezice - Beltinci maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.35, 2.5 Alt oranı 2.02, KG Var oranı 1.45 ve KG Yok oranı 1.84 olarak açılmıştır. Brezice son 15 arşiv maçında maç başı 0.40 gol atmış, maçlarının %27'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. Beltinci ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Atletico Balboa - Alianza Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Fuerte San Francisco - Aguila Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Deportivo San Pedro - Municipal Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Guabira - Bolivar Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Premier Lig)
- Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Nashville SC - New York Red Bulls Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Atlanta United - Toronto FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Newells Old Boys - Union Santa Fe Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler