Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Uganda Premier Lig › BUL - SC Villa

BUL - SC Villa Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Uganda Premier Lig fikstüründe 03.11.2026 saat 16:00'da oynanacak BUL - SC Villa karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %34, beraberlik %31, deplasman galibiyeti ise %35 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

BUL - SC Villa Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

  • Lig / Başlama Saati: Uganda Premier Lig — 03.11.2026 16:00
  • Takım Analiz Merkezleri: BUL Tahminleri & İstatistikleri · SC Villa Tahminleri & İstatistikleri
  • Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.38 (%34) | X: 2.62 (%31) | MS2: 2.32 (%35)
  • Açılış Oranları: MS1: 2.38 | X: 2.62 | MS2: 2.32
  • 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: - | 2.5 Üst: -
  • Karşılıklı Gol (KG): KG Var: - | KG Yok: -
  • İstatistiksel Model Özeti: MS 2 (%35 uyum)

BUL - SC Villa Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • BUL Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 6B - 3M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.53, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: BUL 1:1 Entebbe UPPC | BUL 2:1 Police | BUL 0:1 Express | Onduparaka 0:2 BUL | BUL 1:0 Mbarara City)
  • SC Villa Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 7B - 5M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %62, Maç Başı Attığı Gol: 0.80, Yediği Gol: 1.13 (Son 5: Lugazi Municipal 1:2 SC Villa | SC Villa 0:0 Blacks Power | SC Villa 1:0 Police | SC Villa 1:3 Wakiso Giants | Express 0:0 SC Villa)

BUL - SC Villa İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (5 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 5 karşılaşmada BUL 2 galibiyet, SC Villa 2 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %40'i 2.5 Üst, %40'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.60 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
15.03.2024Uganda Premier LigBUL - SC Villa0:1 (0:1)1.93 / 2.89 / 2.78
26.09.2024Uganda Premier LigSC Villa - BUL2:1 (1:0)1.92 / 2.78 / 2.92
04.04.2025Uganda Premier LigBUL - SC Villa1:0 (1:0)1.62 / 2.94 / 3.88
23.01.2026Uganda Premier LigBUL - SC Villa2:1 (1:0)3.05 / 2.38 / 2.15
08.05.2026Uganda Premier LigSC Villa - BUL0:0 (0:0)1.68 / 2.56 / 3.93

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.38 / 2.62 / 2.32) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %40'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %28'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %48'i 2.5 Üst ve %53'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.58 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %40 | Beraberlik (X): %28 | MS 2: %32
  • 2.5 Üst Bitenler: %48 | KG Var Bitenler: %53 | İlk Yarı 0.5 Üst: %70
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.58 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
23.10.2026Irak Premier LigAl Zawraa - Al Shorta0:2 (0:1)2.42 / 2.59 / 2.31
07.05.2026Cezayir 1.LigParadou - CS Constantine5:3 (2:1)2.28 / 2.71 / 2.32
26.11.2023Uruguay Premier Lig ClausuraCA River Plate - La Luz1:0 (0:0)2.28 / 2.72 / 2.32
11.06.2023ABD MLSCharlotte - Seattle Sounders3:3 (1:2)2.28 / 2.72 / 2.32
31.05.2023Hollanda Eerste Divisie Play Off 2.TurNAC Breda - Emmen1:2 (0:2)2.28 / 2.72 / 2.32
13.05.2023Şili Premier LigMagallanes - Audax Italiano1:2 (0:2)2.28 / 2.72 / 2.32

Sıkça Sorulan Sorular

BUL - SC Villa maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Uganda Premier Lig kapsamındaki BUL - SC Villa karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.

BUL - SC Villa açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.38 (açılış: 2.38, %34 adil olasılık), beraberlik oranı 2.62 (açılış: 2.62, %31), MS 2 oranı ise 2.32 (açılış: 2.32, %35) seviyesindedir.

BUL - SC Villa maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.38 / 2.62 / 2.32) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %40'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %28'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %48'i 2.5 Üst ve %53'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.58 gol).

BUL - SC Villa maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. BUL son 15 arşiv maçında maç başı 1.53 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. SC Villa ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.80 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler