Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Güney Kore K3 Ligi › Busan Transportation - Jeonbuk Motors II
Busan Transportation – Jeonbuk Motors II Maç Analizi ve Oran Tahmini
Güney Kore K3 Ligi fikstüründe 07.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Busan Transportation - Jeonbuk Motors II karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %70, beraberlik %18, deplasman galibiyeti ise %12 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Busan Transportation - Jeonbuk Motors II Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Güney Kore K3 Ligi — 07.11.2026 08:00
- Takım Analiz Merkezleri: Busan Transportation Tahminleri & İstatistikleri · Jeonbuk Motors II Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.16 (%70) | X: 4.57 (%18) | MS2: 6.48 (%12)
- Açılış Oranları: MS1: 1.16 | X: 4.57 | MS2: 6.48
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.98 | 2.5 Üst: 1.37
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.47 | KG Yok: 1.8
- İstatistiksel Model Özeti: MS 1 (%70 uyum)
Busan Transportation - Jeonbuk Motors II Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Busan Transportation Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 7B - 3M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 1.33, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Chuncheon Citizen 1:0 Busan Transportation | Chuncheon Citizen 0:3 Busan Transportation | Busan Transportation 1:1 Changwon City | Busan Transportation 2:2 Gwangju | Gimpo Citizen 1:2 Busan Transportation)
- Jeonbuk Motors II Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 2B - 11M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %73, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.93 (Son 5: Chuncheon Citizen 3:2 Jeonbuk Motors II | Yeoju Sejong 2:1 Jeonbuk Motors II | Jeonbuk Motors II 1:3 Mokpo City | Gangneung City 2:1 Jeonbuk Motors II | Jeonbuk Motors II 1:2 Gimhae City)
Busan Transportation - Jeonbuk Motors II İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (3 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 3 karşılaşmada Busan Transportation 3 galibiyet, Jeonbuk Motors II 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %67'i 2.5 Üst, %67'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.33 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 10.05.2025 | Güney Kore K3 Ligi | Jeonbuk Motors II - Busan Transportation | 0:1 (0:1) | 2.91 / 2.94 / 1.88 |
| 07.09.2025 | Güney Kore K3 Ligi | Busan Transportation - Jeonbuk Motors II | 2:1 (1:0) | 1.57 / 3.23 / 3.5 |
| 30.05.2026 | Güney Kore K3 Ligi | Jeonbuk Motors II - Busan Transportation | 1:2 (0:1) | 3.57 / 3.03 / 1.59 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.16 / 4.57 / 6.48) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %15'i Beraberlik (X), %11'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %71'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.75 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %74 | Beraberlik (X): %15 | MS 2: %11
- 2.5 Üst Bitenler: %71 | KG Var Bitenler: %55 | İlk Yarı 0.5 Üst: %82
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.75 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 21.04.2026 | Almanya Bölgesel Lig Güney Batı | Stuttgarter Kickers - Balingen | 4:1 (2:0) | 1.15 / 4.60 / 6.49 |
| 15.12.2024 | Hong Kong HKFA 1.Lig | South China - Sham Shui Po | 5:1 (3:0) | 1.15 / 4.66 / 6.49 |
| 21.10.2023 | Galler FAW Championship Kuzey | Airbus UK - Caersws | 3:3 (1:2) | 1.14 / 4.81 / 6.48 |
| 05.05.2026 | Estonya Kupa Yarı Final | FC Flora Tallinn - Trans Narva | 1:0 (0:0) | 1.14 / 4.82 / 6.48 |
| 25.08.2023 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Bayern München II - Schalding-Heining | 1:1 (1:1) | 1.14 / 4.90 / 6.48 |
| 24.01.2025 | Hollanda Eerste Divisie | Volendam - MVV Maastricht | 3:1 (1:0) | 1.14 / 5.27 / 6.48 |
Sıkça Sorulan Sorular
Busan Transportation - Jeonbuk Motors II maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Güney Kore K3 Ligi kapsamındaki Busan Transportation - Jeonbuk Motors II karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.
Busan Transportation - Jeonbuk Motors II açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.16 (açılış: 1.16, %70 adil olasılık), beraberlik oranı 4.57 (açılış: 4.57, %18), MS 2 oranı ise 6.48 (açılış: 6.48, %12) seviyesindedir.
Busan Transportation - Jeonbuk Motors II maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.16 / 4.57 / 6.48) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %15'i Beraberlik (X), %11'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %71'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.75 gol).
Busan Transportation - Jeonbuk Motors II maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.37, 2.5 Alt oranı 1.98, KG Var oranı 1.47 ve KG Yok oranı 1.8 olarak açılmıştır. Busan Transportation son 15 arşiv maçında maç başı 1.33 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Jeonbuk Motors II ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol ortalaması yakalamış, %67 2.5 Üst ve %73 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Botafogo SP - Londrina Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Bolivar - Real Potosi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Independiente Del Valle - Delfin Maç Tahmini ve Oran Analizi (Ekvador Kupa Yarı Final)
- Al Kahrabaa - Zakho Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Al Mosul - Duhok Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Diala - Al Minaa Basra Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Cruzeiro - Bahia Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Queretaro (K) - Toluca (K) Maç Tahmini ve Oran Analizi (Meksika Kadınlar Liga MX Apertura)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler