Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › AFC Şampiyonlar Ligi Elite Batı Grubu › Esteghlal FC - Al Shamal

Esteghlal FC - Al Shamal Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

AFC Şampiyonlar Ligi Elite Batı Grubu fikstüründe 03.11.2026 saat 19:00'da oynanacak Esteghlal FC - Al Shamal karşılaşması için bülten oran marjı (%23.6) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %44, beraberlik %28, deplasman galibiyeti ise %28 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Esteghlal FC - Al Shamal Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Esteghlal FC - Al Shamal Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Esteghlal FC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 5B - 3M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %40, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 0.73 (Son 5: Shabab Al Ahli 2:0 Esteghlal FC | Esteghlal FC 2:0 Mes Rafsanjan | Foolad Khuzestan 2:1 Esteghlal FC | Esteghlal FC 1:0 Machine Sazi Tabriz FC | Paykan Qazvin 0:0 Esteghlal FC)
  • Al Shamal Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 4B - 8M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 1.73 (Son 5: Al Sadd 4:1 Al Shamal | Al Shamal 3:1 Al Hilal Riyadh | Al Ahli 2:2 Al Shamal | Al Gharafa 2:0 Al Shamal | Al Shamal 2:3 Al Sailiya)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.82 / 2.92 / 2.91) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %51'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %26'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %61'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.06 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %51 | Beraberlik (X): %23 | MS 2: %26
  • 2.5 Üst Bitenler: %61 | KG Var Bitenler: %61 | İlk Yarı 0.5 Üst: %76
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.06 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
24.10.2026İngiltere Ulusal Lig N / S KuzeyHednesford Town - Spalding United2:0 (0:0)1.80 / 2.98 / 2.90
13.06.2026Estonya Premium LigHarju Jalgpallikool - FC Kuressaare2:3 (0:0)1.72 / 3.20 / 2.91
16.12.2023Birleşik Arap Emirlikleri Arap Körfez LigiAl Ain - Al Wahda0:2 (0:1)1.72 / 3.21 / 2.91
20.08.2023İzlanda UrvalsdeildİB Vestmannaeyjar - Fylkir0:1 (0:0)1.72 / 3.22 / 2.91
12.08.2025İskoçya Challenge Kupası Lig AşamasıKelty Hearts - Annan Athletic1:0 (0:0)1.72 / 3.26 / 2.91
08.08.2025Galler FAW Championship GüneyAmmanford - Llantwit Major2:1 (1:0)1.72 / 3.26 / 2.91

Sıkça Sorulan Sorular

Esteghlal FC - Al Shamal maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

AFC Şampiyonlar Ligi Elite Batı Grubu kapsamındaki Esteghlal FC - Al Shamal karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 19:00'da başlayacaktır.

Esteghlal FC - Al Shamal açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.82 (açılış: 2.22, %44 adil olasılık), beraberlik oranı 2.92 (açılış: 2.79, %28), MS 2 oranı ise 2.91 (açılış: 2.35, %28) seviyesindedir.

Esteghlal FC - Al Shamal maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.82 / 2.92 / 2.91) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %51'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %26'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %61'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.06 gol).

Esteghlal FC - Al Shamal maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.74, 2.5 Alt oranı 1.51, KG Var oranı 1.6 ve KG Yok oranı 1.65 olarak açılmıştır. Esteghlal FC son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol atmış, maçlarının %27'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Al Shamal ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler