Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Portekiz U23 Ulusal Şampiyona › Estrela U23 - Santa Clara U23
Estrela U23 - Santa Clara U23 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Portekiz U23 Ulusal Şampiyona fikstüründe 03.11.2026 saat 14:00'da oynanacak Estrela U23 - Santa Clara U23 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %36, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %37 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Estrela U23 - Santa Clara U23 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Portekiz U23 Ulusal Şampiyona — 03.11.2026 14:00
- Takım Analiz Merkezleri: Estrela U23 Tahminleri & İstatistikleri · Santa Clara U23 Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.26 (%36) | X: 2.98 (%27) | MS2: 2.19 (%37)
- Açılış Oranları: MS1: 2.26 | X: 2.98 | MS2: 2.19
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.76 | 2.5 Üst: 1.5
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.4 | KG Yok: 1.93
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%58 uyum)
Estrela U23 - Santa Clara U23 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Estrela U23 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 4B - 8M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.13, Yediği Gol: 2.00 (Son 5: Torreense U23 3:2 Estrela U23 | Estoril U23 1:1 Estrela U23 | Estrela U23 1:4 Sporting CP U23 | Estrela U23 0:2 Famalicao U23 | Estrela U23 1:1 Torreense U23)
- Santa Clara U23 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.53, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Estoril U23 2:1 Santa Clara U23 | Santa Clara U23 6:1 Farense U23 | Academico Viseu U23 1:1 Santa Clara U23 | Santa Clara U23 1:1 Rio Ave U23 | Mafra U23 1:3 Santa Clara U23)
Estrela U23 - Santa Clara U23 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (4 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 4 karşılaşmada Estrela U23 2 galibiyet, Santa Clara U23 2 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.75 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 10.09.2024 | Portekiz U23 Ulusal Şampiyonası Grup B | Estrela U23 - Santa Clara U23 | 2:0 (0:0) | 2.11 / 3.12 / 2.32 |
| 30.10.2024 | Portekiz U23 Ulusal Şampiyonası Grup B | Santa Clara U23 - Estrela U23 | 2:3 (1:0) | 1.92 / 2.92 / 2.76 |
| 23.09.2025 | Portekiz U23 Ulusal Şampiyonası Grup B | Estrela U23 - Santa Clara U23 | 0:1 (0:0) | 1.97 / 3.04 / 2.52 |
| 09.12.2025 | Portekiz U23 Ulusal Şampiyonası Grup B | Santa Clara U23 - Estrela U23 | 2:1 (0:0) | 1.54 / 3.29 / 3.86 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.26 / 2.98 / 2.19) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %44'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.11 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %44 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %34
- 2.5 Üst Bitenler: %60 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %72
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.11 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 24.12.2022 | Uluslararası Düello | Sivasspor (D) - Dundee (D) | 2:2 (-) | 2.16 / 3.02 / 2.19 |
| 16.09.2023 | Meksika Liga MX Apertura | Tijuana - Toluca | 2:1 (2:0) | 2.16 / 3.15 / 2.19 |
| 12.09.2023 | İngiltere Non League Premier Güney Merkez | Alvechurch - Barwell | 4:4 (4:0) | 2.16 / 3.15 / 2.19 |
| 28.01.2023 | İngiltere Non League Premier Güney Merkez | Kings Langley - Barwell | 0:2 (0:1) | 2.16 / 3.16 / 2.19 |
| 28.10.2025 | Çek Cumhuriyeti FNL | Slavia Prag II - Usti Nad Labem | 2:1 (1:0) | 2.16 / 3.25 / 2.19 |
| 24.09.2024 | İngiltere Non League Premier Güney | Basingstoke Town - Walton & Hersham | 1:0 (1:0) | 2.16 / 3.28 / 2.19 |
Sıkça Sorulan Sorular
Estrela U23 - Santa Clara U23 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Portekiz U23 Ulusal Şampiyona kapsamındaki Estrela U23 - Santa Clara U23 karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 14:00'da başlayacaktır.
Estrela U23 - Santa Clara U23 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.26 (açılış: 2.26, %36 adil olasılık), beraberlik oranı 2.98 (açılış: 2.98, %27), MS 2 oranı ise 2.19 (açılış: 2.19, %37) seviyesindedir.
Estrela U23 - Santa Clara U23 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.26 / 2.98 / 2.19) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %44'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.11 gol).
Estrela U23 - Santa Clara U23 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.5, 2.5 Alt oranı 1.76, KG Var oranı 1.4 ve KG Yok oranı 1.93 olarak açılmıştır. Estrela U23 son 15 arşiv maçında maç başı 1.13 gol atmış, maçlarının %53'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Santa Clara U23 ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.53 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Atletico Balboa - Alianza Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Fuerte San Francisco - Aguila Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Deportivo San Pedro - Municipal Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Guabira - Bolivar Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Premier Lig)
- Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Nashville SC - New York Red Bulls Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Atlanta United - Toronto FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Newells Old Boys - Union Santa Fe Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler