Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Avusturya 1.Lig › FC Liefering - Austria Salzburg

FC Liefering – Austria Salzburg Maç Analizi ve Oran Tahmini

Avusturya 1.Lig fikstüründe 06.11.2026 saat 20:30'da oynanacak FC Liefering - Austria Salzburg karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %38, beraberlik %25, deplasman galibiyeti ise %37 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

FC Liefering - Austria Salzburg Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

FC Liefering - Austria Salzburg Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • FC Liefering Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 11G - 3B - 1M (%73 Galibiyet), 2.5 Üst: %80, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 3.07, Yediği Gol: 1.07 (Son 5: Amstetten 1:1 FC Liefering | FC Liefering 3:1 Austria Klagenfurt | FC Liefering 4:1 Lafnitz | SV Horn 1:1 FC Liefering | FC Liefering 3:0 Floridsdorfer AC)
  • Austria Salzburg Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 10G - 1B - 4M (%67 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %43, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 0.87 (Son 5: Pinzgau Saalfelden 0:2 Austria Salzburg | Austria Salzburg 2:0 Bischofshofen | Salzburger AK 1914 1:2 Austria Salzburg | Kuchl 4:1 Austria Salzburg | Wals-Grünau 1:1 Austria Salzburg)

FC Liefering - Austria Salzburg İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (2 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 2 karşılaşmada FC Liefering 1 galibiyet, Austria Salzburg 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.50 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
14.09.2025Avusturya 1.LigFC Liefering - Austria Salzburg3:2 (1:2)1.95 / 3.22 / 2.45
13.03.2026Avusturya 1.LigAustria Salzburg - FC Liefering2:0 (0:0)2.67 / 2.81 / 1.97

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.15 / 3.22 / 2.18) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %39'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %21'i Beraberlik (X), %40'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %65'i 2.5 Üst ve %70'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.55 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %39 | Beraberlik (X): %21 | MS 2: %40
  • 2.5 Üst Bitenler: %65 | KG Var Bitenler: %70 | İlk Yarı 0.5 Üst: %81
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.55 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
05.06.2021Avustralya NPL BatıInglewood United - Perth Glory II2:1 (0:1)2.06 / 3.20 / 2.18
28.04.2026Finlandiya Suomen Kupası 4.TurPEPO - JJK Jyvaskyla2:1 (1:0)2.06 / 3.39 / 2.18
20.09.2023İsviçre 1.Lig PromotionLuzern II - Rapperswil-Jona1:2 (1:0)2.06 / 3.43 / 2.18
11.06.2023ABD USL Lig 2 NorCal GrubuSF Glens - Project 51O4:1 (2:0)2.06 / 3.39 / 2.19
16.06.2024Avustralya U20 NSW NPL 1CC Mariners U20 - Sydney U204:1 (0:0)2.06 / 3.52 / 2.19
28.04.2024İngiltere Premier Lig 2 (Lig 1)Liverpool U21 - Arsenal U210:2 (0:2)2.06 / 3.53 / 2.19

Sıkça Sorulan Sorular

FC Liefering - Austria Salzburg maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Avusturya 1.Lig kapsamındaki FC Liefering - Austria Salzburg karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 20:30'da başlayacaktır.

FC Liefering - Austria Salzburg açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.15 (açılış: 2.15, %38 adil olasılık), beraberlik oranı 3.22 (açılış: 3.22, %25), MS 2 oranı ise 2.18 (açılış: 2.18, %37) seviyesindedir.

FC Liefering - Austria Salzburg maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.15 / 3.22 / 2.18) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %39'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %21'i Beraberlik (X), %40'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %65'i 2.5 Üst ve %70'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.55 gol).

FC Liefering - Austria Salzburg maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.26, 2.5 Alt oranı 2.29, KG Var oranı 1.22 ve KG Yok oranı 2.41 olarak açılmıştır. FC Liefering son 15 arşiv maçında maç başı 3.07 gol atmış, maçlarının %80'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Austria Salzburg ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %33 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler