Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J3 Lig › Fukushima United - Ryukyu

Fukushima United – Ryukyu Maç Analizi ve Oran Tahmini

Japonya J3 Lig fikstüründe 07.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Fukushima United - Ryukyu karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %41, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %33 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Fukushima United - Ryukyu Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Fukushima United - Ryukyu Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Fukushima United Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 1B - 9M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.47, Yediği Gol: 1.93 (Son 5: Fukushima United 2:2 Kataller Toyama | Yokohama SCC 2:1 Fukushima United | Roasso Kumamoto 2:0 Fukushima United | Fukushima United 4:1 Kamatamare Sanuki | Gainare Tottori 2:0 Fukushima United)
  • Ryukyu Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 5B - 7M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 1.80 (Son 5: JEF United 1:0 Ryukyu | Ryukyu 1:1 Avispa Fukuoka | Giravanz Kitakyushu 4:0 Ryukyu | Ryukyu 1:3 Tokushima Vortis | Ryukyu 1:1 V-Varen Nagasaki)

Fukushima United - Ryukyu İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (7 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 7 karşılaşmada Fukushima United 3 galibiyet, Ryukyu 1 galibiyet almış, 3 maç berabere bitmiştir. Maçların %29'i 2.5 Üst, %43'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
26.03.2023Japonya J3 LigRyukyu - Fukushima United0:1 (0:1)1.51 / 3.07 / 3.96
02.12.2023Japonya J3 LigFukushima United - Ryukyu0:0 (0:0)1.8 / 3.04 / 2.84
16.06.2024Japonya J3 LigRyukyu - Fukushima United1:2 (0:1)2.19 / 2.77 / 2.46
17.08.2024Japonya J3 LigFukushima United - Ryukyu0:1 (0:0)1.76 / 2.99 / 3.09
01.03.2025Japonya J3 LigRyukyu - Fukushima United0:1 (0:1)2.28 / 2.82 / 2.33
20.07.2025Japonya J3 LigFukushima United - Ryukyu3:3 (2:1)1.9 / 3.15 / 2.69
07.06.2026Japonya J2/J3 100. Yıl Vizyon Ligi Play-Off FinallerFukushima United - Ryukyu1:1 (0:1)2.15 / 2.93 / 2.31

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2 / 3.17 / 2.39) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %40'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %38'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %64'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.19 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %40 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %38
  • 2.5 Üst Bitenler: %64 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %71
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.19 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
04.05.2026İngiltere Premier Lig 2 Çeyrek FinalBrighton & Hove Alb. U21 - West Ham United U213:0 (2:0)1.91 / 3.37 / 2.39
02.05.2026Avustralya NPL Kuzey YGGMaitland - Charlestown City Blues2:3 (2:0)1.91 / 3.37 / 2.39
26.07.2026Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigShandong Taishan - Henan Jianye1:2 (0:2)1.91 / 3.39 / 2.39
14.03.2026Avustralya NPL QueenslandBrisbane City - Gold Coast Knights2:4 (0:1)1.91 / 3.39 / 2.39
09.04.2023Estonya Esiliiga AFC Elva - FC Tallinn1:1 (1:0)1.91 / 3.40 / 2.39
24.04.2026Almanya Bölgesel Lig BayernBayern München II - Aubstadt1:0 (1:0)1.91 / 3.34 / 2.40

Sıkça Sorulan Sorular

Fukushima United - Ryukyu maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J3 Lig kapsamındaki Fukushima United - Ryukyu karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.

Fukushima United - Ryukyu açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2 (açılış: 1.96, %41 adil olasılık), beraberlik oranı 3.17 (açılış: 3.16, %26), MS 2 oranı ise 2.39 (açılış: 2.46, %33) seviyesindedir.

Fukushima United - Ryukyu maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2 / 3.17 / 2.39) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %40'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %38'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %64'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.19 gol).

Fukushima United - Ryukyu maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 1.28 ve KG Yok oranı 2.21 olarak açılmıştır. Fukushima United son 15 arşiv maçında maç başı 1.47 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Ryukyu ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.00 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler