Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovakya 2.Lig › Inter Bratislava - Povazska Bystrica
Inter Bratislava – Povazska Bystrica Maç Analizi ve Oran Tahmini
Slovakya 2.Lig fikstüründe 07.11.2026 saat 15:00'da oynanacak Inter Bratislava - Povazska Bystrica karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %45, beraberlik %25, deplasman galibiyeti ise %30 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Inter Bratislava - Povazska Bystrica Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Slovakya 2.Lig — 07.11.2026 15:00
- Takım Analiz Merkezleri: Inter Bratislava Tahminleri & İstatistikleri · Povazska Bystrica Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.81 (%45) | X: 3.18 (%25) | MS2: 2.73 (%30)
- Açılış Oranları: MS1: 1.81 | X: 3.18 | MS2: 2.73
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.94 | 2.5 Üst: 1.4
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.34 | KG Yok: 2.06
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%61 uyum)
Inter Bratislava - Povazska Bystrica Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Inter Bratislava Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 8B - 3M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %80, İY 0.5 Üst: %100, Maç Başı Attığı Gol: 2.00, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: Inter Bratislava 2:3 Banik Lehota p.Vtacnikom | Inter Bratislava 1:1 Zlate Moravce | Slovan Bratislava II 2:2 Inter Bratislava | Inter Bratislava 2:2 Samorin | Malzenice 2:5 Inter Bratislava)
- Povazska Bystrica Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 4B - 6M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %87, KG Var: %87, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.73, Yediği Gol: 1.73 (Son 5: Povazska Bystrica 3:1 FK Kosice | Humenne 2:1 Povazska Bystrica | Povazska Bystrica 2:3 Samorin | Petrzalka 2:1 Povazska Bystrica | Povazska Bystrica 3:2 Zilina II)
Inter Bratislava - Povazska Bystrica İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (3 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 3 karşılaşmada Inter Bratislava 1 galibiyet, Povazska Bystrica 1 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %33'i 2.5 Üst, %67'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.67 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 09.08.2025 | Slovakya 2.Lig | Inter Bratislava - Povazska Bystrica | 1:1 (1:0) | 2.24 / 3.11 / 2.16 |
| 28.02.2026 | Slovakya 2.Lig | Povazska Bystrica - Inter Bratislava | 0:2 (0:0) | 1.64 / 3.04 / 3.33 |
| 25.07.2026 | Slovakya 2.Lig | Povazska Bystrica - Inter Bratislava | 3:1 (3:0) | 1.98 / 2.85 / 2.62 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.81 / 3.18 / 2.73) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %36'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %65'i 2.5 Üst ve %63'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.54 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %42 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %36
- 2.5 Üst Bitenler: %65 | KG Var Bitenler: %63 | İlk Yarı 0.5 Üst: %81
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.54 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 29.07.2023 | Almanya Bölgesel Lig Batı | Velbert - Lippstadt 08 | 2:0 (0:0) | 1.72 / 3.44 / 2.73 |
| 13.05.2023 | İzlanda 2.Lig | Höttur / Huginn - Vikingur Olafsvik | 0:0 (0:0) | 1.72 / 3.44 / 2.73 |
| 26.12.2022 | İngiltere Non League Premier Güney Merkez | St Ives Town - Royston Town | 0:2 (0:0) | 1.72 / 3.46 / 2.73 |
| 15.06.2024 | Nijerya NPFL | Heartland - Niger Tornadoes | 1:0 (1:0) | 1.72 / 3.58 / 2.73 |
| 18.05.2024 | Tayland 1.Lig | Muang Thong United - Chonburi | 6:0 (1:0) | 1.72 / 3.58 / 2.73 |
| 12.10.2025 | Norveç 2.Lig Grup 2 | Hönefoss BK - Stjordals-Blink | 4:1 (2:0) | 1.72 / 3.59 / 2.73 |
Sıkça Sorulan Sorular
Inter Bratislava - Povazska Bystrica maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Slovakya 2.Lig kapsamındaki Inter Bratislava - Povazska Bystrica karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 15:00'da başlayacaktır.
Inter Bratislava - Povazska Bystrica açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.81 (açılış: 1.81, %45 adil olasılık), beraberlik oranı 3.18 (açılış: 3.18, %25), MS 2 oranı ise 2.73 (açılış: 2.73, %30) seviyesindedir.
Inter Bratislava - Povazska Bystrica maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.81 / 3.18 / 2.73) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %36'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %65'i 2.5 Üst ve %63'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.54 gol).
Inter Bratislava - Povazska Bystrica maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.4, 2.5 Alt oranı 1.94, KG Var oranı 1.34 ve KG Yok oranı 2.06 olarak açılmıştır. Inter Bratislava son 15 arşiv maçında maç başı 2.00 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %80'i KG Var bitmiştir. Povazska Bystrica ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.73 gol ortalaması yakalamış, %87 2.5 Üst ve %87 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Bolivar - Real Potosi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Independiente Del Valle - Delfin Maç Tahmini ve Oran Analizi (Ekvador Kupa Yarı Final)
- Al Kahrabaa - Zakho Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Al Mosul - Duhok Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Diala - Al Minaa Basra Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Cruzeiro - Bahia Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Marathon - Platense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Honduras Ulusal Lig Apertura)
- CS Herediano - Deportivo Saprissa Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kosta Rika Premier Lig Apertura)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler