Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J2 Lig › Iwaki - Montedio Yamagata

Iwaki – Montedio Yamagata Maç Analizi ve Oran Tahmini

Japonya J2 Lig fikstüründe 07.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Iwaki - Montedio Yamagata karşılaşması için bülten oran marjı (%23.6) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %45, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %28 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Iwaki - Montedio Yamagata Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Iwaki - Montedio Yamagata Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Iwaki Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 4B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 2.00, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Omiya Ardija 2:1 Iwaki | Tochigi City 1:3 Iwaki | Kagoshima United 1:1 Iwaki | Iwaki 1:0 Sagamihara | Ehime FC 1:2 Iwaki)
  • Montedio Yamagata Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 6B - 4M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Jubilo Iwata 2:0 Montedio Yamagata | Montedio Yamagata 1:0 Tochigi SC | Machida Zelvia 0:0 Montedio Yamagata | Montedio Yamagata 1:1 Mito HollyHock | Montedio Yamagata 2:3 ThespaKusatsu Gunma)

Iwaki - Montedio Yamagata İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Iwaki 1 galibiyet, Montedio Yamagata 4 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %33'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
11.06.2023Japonya J2 LigMontedio Yamagata - Iwaki3:0 (0:0)1.46 / 3.38 / 3.9
04.11.2023Japonya J2 LigIwaki - Montedio Yamagata1:3 (0:0)2.34 / 3.09 / 2.05
24.03.2024Japonya J2 LigIwaki - Montedio Yamagata0:0 (0:0)1.91 / 2.91 / 2.78
14.07.2024Japonya J2 LigMontedio Yamagata - Iwaki1:2 (0:1)1.84 / 3.08 / 2.8
12.04.2025Japonya J2 LigIwaki - Montedio Yamagata0:1 (0:1)2.61 / 2.79 / 2.11
16.08.2025Japonya J2 LigMontedio Yamagata - Iwaki1:0 (0:0)2.29 / 2.86 / 2.25

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.8 / 2.98 / 2.9) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %52'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %23'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.86 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %52 | Beraberlik (X): %25 | MS 2: %23
  • 2.5 Üst Bitenler: %56 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %74
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.86 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
01.03.2020Türkiye 3.Lig 3.GrupPazarspor - Kelkit Hürriyet SK2:3 (-)1.70 / 2.75 / 2.90
09.02.2020Türkiye 3.Lig 1.Grup68 Aksaray Belediyespor - Bucaspor 19280:3 (0:1)1.70 / 2.75 / 2.90
18.03.2020Türkiye 2.Lig Kırmızı GrupVan Spor FK - Ergene Velimeşe2:1 (1:0)1.70 / 2.80 / 2.90
30.05.2021ABD MLSReal Salt Lake - Minnesota United1:1 (1:0)1.70 / 3.00 / 2.90
29.05.2021İsveç 1.Lig GüneyLindome GIF - Österlen3:3 (2:1)1.70 / 3.00 / 2.90
08.04.2021Türkiye 3.Lig 2.GrupFethiyespor - Kütahyaspor0:0 (0:0)1.70 / 3.00 / 2.90

Sıkça Sorulan Sorular

Iwaki - Montedio Yamagata maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J2 Lig kapsamındaki Iwaki - Montedio Yamagata karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.

Iwaki - Montedio Yamagata açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.8 (açılış: 1.8, %45 adil olasılık), beraberlik oranı 2.98 (açılış: 2.98, %27), MS 2 oranı ise 2.9 (açılış: 2.9, %28) seviyesindedir.

Iwaki - Montedio Yamagata maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.8 / 2.98 / 2.9) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %52'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %23'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.86 gol).

Iwaki - Montedio Yamagata maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.67, 2.5 Alt oranı 1.58, KG Var oranı 1.54 ve KG Yok oranı 1.72 olarak açılmıştır. Iwaki son 15 arşiv maçında maç başı 2.00 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Montedio Yamagata ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %27 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler