Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J3 Lig › Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga

Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Japonya J3 Lig fikstüründe 03.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga karşılaşması için bülten oran marjı (%23.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %24, beraberlik %25, deplasman galibiyeti ise %51 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Kamatamare Sanuki Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 2B - 11M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 0.60, Yediği Gol: 2.00 (Son 5: Kamatamare Sanuki 0:2 Nara Club | Blaublitz Akita 5:0 Kamatamare Sanuki | Gamba Osaka U23 1:1 Kamatamare Sanuki | Kamatamare Sanuki 1:2 Parceiro Nagano | Kamatamare Sanuki 1:2 Kagoshima United)
  • Matsumoto Yamaga Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 6B - 2M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 1.13, Yediği Gol: 0.60 (Son 5: Fukushima United 1:3 Matsumoto Yamaga | Matsumoto Yamaga 0:0 Tochigi SC | Avispa Fukuoka 0:1 Matsumoto Yamaga | Matsumoto Yamaga 2:3 JEF United | Machida Zelvia 1:2 Matsumoto Yamaga)

Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (8 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 8 karşılaşmada Kamatamare Sanuki 1 galibiyet, Matsumoto Yamaga 6 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.38 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
13.03.2022Japonya J3 LigKamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga1:2 (1:1)2.7 / 2.8 / 1.92
27.08.2022Japonya J3 LigMatsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki1:0 (1:0)1.51 / 3.09 / 4.2
17.06.2023Japonya J3 LigMatsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki2:0 (1:0)1.38 / 3.5 / 4.37
26.11.2023Japonya J3 LigKamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga0:0 (0:0)2.45 / 2.86 / 2.08
20.04.2024Japonya J3 LigMatsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki2:1 (0:0)1.74 / 2.9 / 3.26
22.09.2024Japonya J3 LigKamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga1:4 (1:2)2.17 / 2.77 / 2.48
13.04.2025Japonya J3 LigKamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga0:2 (0:2)2.02 / 2.73 / 2.81
26.10.2025Japonya J3 LigMatsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki1:2 (0:0)1.95 / 2.9 / 2.73

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.37 / 3.27 / 1.59) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %20'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %58'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %52'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.84 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %20 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %58
  • 2.5 Üst Bitenler: %52 | KG Var Bitenler: %54 | İlk Yarı 0.5 Üst: %69
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.84 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
05.06.2026İsveç 2.Lig Norra GötalandVanersborgs FK - Skara1:3 (0:1)3.28 / 3.25 / 1.59
08.06.2024Finlandiya YkkösliigaSalPa Salo - KTP Kotka2:2 (1:1)3.28 / 3.41 / 1.59
24.09.2022Danimarka 3.LigAB Tarnby - Ishoj1:3 (0:0)3.28 / 3.42 / 1.59
13.12.2023UEFA Şampiyonlar Ligi Grup FBorussia Dortmund - PSG1:1 (0:0)3.28 / 3.72 / 1.59
01.08.2023UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Eleme TuruBATE Borisov - Aris Limassol3:5 (1:3)3.27 / 3.30 / 1.59
22.07.2023Hazırlık KulüplerBurton Albion - West Bromwich2:2 (1:2)3.27 / 3.30 / 1.59

Sıkça Sorulan Sorular

Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J3 Lig kapsamındaki Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.

Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3.37 (açılış: 3.28, %24 adil olasılık), beraberlik oranı 3.27 (açılış: 3.13, %25), MS 2 oranı ise 1.59 (açılış: 1.64, %51) seviyesindedir.

Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.37 / 3.27 / 1.59) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %20'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %58'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %52'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.84 gol).

Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.51, 2.5 Alt oranı 1.75, KG Var oranı 1.47 ve KG Yok oranı 1.8 olarak açılmıştır. Kamatamare Sanuki son 15 arşiv maçında maç başı 0.60 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. Matsumoto Yamaga ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.13 gol ortalaması yakalamış, %27 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler