Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Hırvatistan 2.HNL › Karlovac 1919 - Vukovar

Karlovac 1919 1:4 Vukovar Maç Sonucu ve Kapanış Oranı Analizi

Hırvatistan 2.HNL fikstüründe 06.11.2026 saat 19:00'da oynanacak Karlovac 1919 - Vukovar karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %50, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %23 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Model Doğru Bildi mi? Maç Sonucu & Kapanış Oranları Özeti (Karlovac 1919 1:4 Vukovar)

[MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI] Karlovac 1919 – Vukovar karşılaşması 1:4 (İlk Yarı: 0:1) skoruyla tamamlandı. Maç öncesi marj arındırılmış (%23.4) olasılık modelimiz bu müsabaka için %53 güven oranıyla 2.5 Alt yönünde sinyal üretmişti; 90 dakika sonunda toplam 5 gol kaydedildi ve gerçekleşen kapanış oranı 3.51 olarak tescillendi.

  • Model Doğrulama Durumu (Verdict): MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI — Maç Öncesi Tahmin: 2.5 Alt (%53)
  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 2 (Deplasman Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 3.51
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 5 gol, oran: 1.74)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: -)

Karlovac 1919 - Vukovar Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

  • Lig / Başlama Saati: Hırvatistan 2.HNL — 06.11.2026 19:00
  • Takım Analiz Merkezleri: Karlovac 1919 Tahminleri & İstatistikleri · Vukovar Tahminleri & İstatistikleri
  • Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.63 (%50) | X: 2.98 (%27) | MS2: 3.51 (%23)
  • Açılış Oranları: MS1: 1.63 | X: 2.98 | MS2: 3.51
  • 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.52 | 2.5 Üst: 1.74
  • Karşılıklı Gol (KG): KG Var: - | KG Yok: -
  • Maç Skoru: 1:4 (İY: 0:1)
  • İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Alt (%53 uyum)

Karlovac 1919 - Vukovar Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Karlovac 1919 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 2B - 7M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %100, Maç Başı Attığı Gol: 1.07, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: HNK Cibalia 2:0 Karlovac 1919 | Karlovac 1919 0:2 Slaven Belupo | Karlovac 1919 0:1 Osijek | Karlovac 1919 0:2 Orijent 1919 | Dinamo Zagreb II 0:1 Karlovac 1919)
  • Vukovar Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 5B - 2M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %73, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 1.73, Yediği Gol: 1.07 (Son 5: Vukovar 4:1 Bijelo Brdo | HNK Cibalia 0:1 Vukovar | Vukovar 3:1 Radnik Sesvete | Vukovar 1:2 Lokomotiva Zagreb | Dugopolje 1:2 Vukovar)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.63 / 2.98 / 3.51) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %51'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %28'i Beraberlik (X), %21'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.12 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %51 | Beraberlik (X): %28 | MS 2: %21
  • 2.5 Üst Bitenler: %60 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %72
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.12 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
06.06.2026Danimarka 2.Lig Yükselme TuruVendsyssel FF - Naestved4:2 (2:1)1.53 / 3.32 / 3.51
04.02.2023İngiltere Non League Premier Güney MerkezRushall Olympic - Redditch United7:2 (6:1)1.53 / 3.34 / 3.51
08.04.2024ABD USLBirmingham Legion - Loudoun United3:1 (0:0)1.53 / 3.48 / 3.51
04.10.2026Slovenya 2.SNLTriglav - Jesenice4:0 (1:0)1.53 / 3.50 / 3.51
07.09.2024İskoçya Challenge Kupası 3.TurKelty Hearts - Elgin City3:1 (2:0)1.53 / 3.50 / 3.51
13.06.2021Güney Kore K3 LigiGyeongju HNP - Cheongju FC1:2 (0:0)1.53 / 3.10 / 3.50

Sıkça Sorulan Sorular

Karlovac 1919 - Vukovar maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Hırvatistan 2.HNL kapsamındaki Karlovac 1919 - Vukovar karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 19:00'da başlayacaktır.

Karlovac 1919 - Vukovar açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.63 (açılış: 1.63, %50 adil olasılık), beraberlik oranı 2.98 (açılış: 2.98, %27), MS 2 oranı ise 3.51 (açılış: 3.51, %23) seviyesindedir.

Karlovac 1919 - Vukovar maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.63 / 2.98 / 3.51) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %51'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %28'i Beraberlik (X), %21'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.12 gol).

Karlovac 1919 - Vukovar maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.74, 2.5 Alt oranı 1.52, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Karlovac 1919 son 15 arşiv maçında maç başı 1.07 gol atmış, maçlarının %27'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. Vukovar ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.73 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %73 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler