Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J2 Lig › Kataller Toyama - Vegalta Sendai

Kataller Toyama - Vegalta Sendai Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Japonya J2 Lig fikstüründe 03.11.2026 saat 07:55'da oynanacak Kataller Toyama - Vegalta Sendai karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %35, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %39 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Kataller Toyama - Vegalta Sendai Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Kataller Toyama - Vegalta Sendai Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Kataller Toyama Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 2B - 5M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.53, Yediği Gol: 1.27 (Son 5: Albirex Niigata 2:3 Kataller Toyama | Kataller Toyama 2:0 Kagoshima United | FC Gifu 0:0 Kataller Toyama | Kataller Toyama 2:3 Fukushima United | Vanraure Hachinohe 1:2 Kataller Toyama)
  • Vegalta Sendai Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 3B - 8M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.13, Yediği Gol: 1.93 (Son 5: Vegalta Sendai 1:2 Omiya Ardija | Vegalta Sendai 0:3 Sagan Tosu | Gamba Osaka 0:4 Vegalta Sendai | Vegalta Sendai 2:2 FC Tokyo | Vegalta Sendai 1:3 Kashima Antlers)

Kataller Toyama - Vegalta Sendai İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (4 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 4 karşılaşmada Kataller Toyama 2 galibiyet, Vegalta Sendai 1 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %25'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.25 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
30.03.2025Japonya J2 LigKataller Toyama - Vegalta Sendai0:1 (0:1)2.95 / 2.65 / 2.01
11.06.2025Japonya İmparatorluk Kupası 2.TurVegalta Sendai - Kataller Toyama0:1 (0:1)1.75 / 2.93 / 3.29
05.07.2025Japonya J2 LigVegalta Sendai - Kataller Toyama0:1 (0:1)1.47 / 3.28 / 4.3
06.06.2026Japonya J2/J3 100. Yıl Vizyon Ligi FinalVegalta Sendai - Kataller Toyama1:1 (1:0)2.07 / 2.79 / 2.51

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.32 / 3.09 / 2.09) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %40'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %37'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %64'i 2.5 Üst ve %66'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.37 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %40 | Beraberlik (X): %23 | MS 2: %37
  • 2.5 Üst Bitenler: %64 | KG Var Bitenler: %66 | İlk Yarı 0.5 Üst: %79
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.37 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
24.10.2026Almanya Bölgesel Lig KuzeyWerder Bremen II - Kickers Emden3:2 (1:1)2.27 / 3.18 / 2.09
17.10.2026Hollanda Tweede DivisieKatwijk - Ijsselmeervogels1:2 (0:1)2.32 / 3.31 / 2.00
07.11.2021ABD MLSToronto FC - DC United1:3 (1:3)2.23 / 3.05 / 2.09
28.02.2026İngiltere Non League Premier GüneyBracknell Town - Chertsey Town2:4 (0:3)2.22 / 3.21 / 2.09
08.05.2026Almanya Bölgesel Lig Kuzey DoğuHallescher FC - Carl Zeiss Jena0:2 (0:2)2.22 / 3.22 / 2.09
10.04.2026Singapur Premier LigTanjong Pagar - Young Lions0:1 (0:1)2.22 / 3.22 / 2.09

Sıkça Sorulan Sorular

Kataller Toyama - Vegalta Sendai maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J2 Lig kapsamındaki Kataller Toyama - Vegalta Sendai karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 07:55'da başlayacaktır.

Kataller Toyama - Vegalta Sendai açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.32 (açılış: 2.32, %35 adil olasılık), beraberlik oranı 3.09 (açılış: 3.09, %26), MS 2 oranı ise 2.09 (açılış: 2.09, %39) seviyesindedir.

Kataller Toyama - Vegalta Sendai maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.32 / 3.09 / 2.09) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %40'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %37'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %64'i 2.5 Üst ve %66'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.37 gol).

Kataller Toyama - Vegalta Sendai maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.39, 2.5 Alt oranı 1.95, KG Var oranı 1.32 ve KG Yok oranı 2.11 olarak açılmıştır. Kataller Toyama son 15 arşiv maçında maç başı 1.53 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Vegalta Sendai ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.13 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler