Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovenya 1.SNL › Koper - Mura
Koper – Mura Maç Analizi ve Oran Tahmini
Slovenya 1.SNL fikstüründe 07.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Koper - Mura karşılaşması için bülten oran marjı (%23.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %58, beraberlik %23, deplasman galibiyeti ise %19 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Koper - Mura Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Slovenya 1.SNL — 07.11.2026 03:00
- Takım Analiz Merkezleri: Koper Tahminleri & İstatistikleri · Mura Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.39 (%58) | X: 3.55 (%23) | MS2: 4.35 (%19)
- Açılış Oranları: MS1: 1.39 | X: 3.55 | MS2: 4.35
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.79 | 2.5 Üst: 1.48
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.54 | KG Yok: 1.72
- İstatistiksel Model Özeti: MS 1 (%58 uyum)
Koper - Mura Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Koper Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 4B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 2.33, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: Tabor Sezana 1:0 Koper | Koper 1:1 Olimpija Ljubljana | Bohinj 0:10 Koper | Gorica 2:4 Koper | NK Bravo 0:0 Koper)
- Mura Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.60, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Domzale 1:2 Mura | Mura 1:2 Maribor | Triglav 1:1 Mura | Mura 1:1 Rudar Velenje | Olimpija Ljubljana 1:0 Mura)
Koper - Mura İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (15 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 15 karşılaşmada Koper 5 galibiyet, Mura 5 galibiyet almış, 5 maç berabere bitmiştir. Maçların %73'i 2.5 Üst, %80'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.80 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 27.09.2020 | Slovenya 1.SNL | Koper - Mura | 1:3 (0:2) | 4 / 3.4 / 1.4 |
| 28.11.2020 | Slovenya 1.SNL | Mura - Koper | 2:1 (0:0) | 1.8 / 2.85 / 3 |
| 25.02.2021 | Slovenya 1.SNL | Koper - Mura | 1:0 (1:0) | 2.6 / 2.8 / 2.05 |
| 05.05.2021 | Slovenya 1.SNL | Mura - Koper | 2:1 (0:1) | 1.5 / 3.1 / 4.25 |
| 24.07.2021 | Slovenya 1.SNL | Koper - Mura | 3:2 (2:1) | 2.5 / 2.75 / 2.17 |
| 26.09.2021 | Slovenya 1.SNL | Mura - Koper | 0:0 (0:0) | 1.75 / 2.95 / 3.15 |
| 12.12.2021 | Slovenya 1.SNL | Koper - Mura | 2:2 (0:0) | 2.36 / 2.8 / 2.28 |
| 03.04.2022 | Slovenya 1.SNL | Mura - Koper | 1:2 (0:0) | 1.92 / 2.85 / 2.85 |
| 11.09.2022 | Slovenya 1.SNL | Mura - Koper | 2:1 (1:0) | 1.96 / 2.97 / 2.64 |
| 30.11.2022 | Slovenya 1.SNL | Koper - Mura | 0:0 (0:0) | 1.83 / 3.05 / 2.78 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.39 / 3.55 / 4.35) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %62'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %19'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %66'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.67 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %62 | Beraberlik (X): %19 | MS 2: %19
- 2.5 Üst Bitenler: %72 | KG Var Bitenler: %66 | İlk Yarı 0.5 Üst: %77
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.67 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 22.04.2023 | Avustralya NPL Başkent Bölgesi | O Connor Knights - Tuggeranong United | 5:1 (3:0) | 1.31 / 4.02 / 4.35 |
| 04.07.2026 | Hazırlık Kulüpler | Luzern - Winterthur | 3:2 (2:2) | 1.31 / 4.10 / 4.35 |
| 30.12.2023 | İngiltere Non League Premier Güney | Swindon Supermarine - Didcot Town | 4:1 (0:1) | 1.31 / 4.03 / 4.34 |
| 12.07.2023 | İzlanda 1.Lig | Leiknir Reykjavik - Kordrengir | 3:2 (1:2) | 1.31 / 4.07 / 4.34 |
| 18.09.2025 | UEFA Gençlik Ligi 1.Tur | Trans U19 - Vikingur U19 | 1:0 (1:0) | 1.31 / 4.22 / 4.34 |
| 04.06.2022 | Norveç 3.Lig Grup 3 | Lysekloster - Sola | 5:0 (3:0) | 1.30 / 4.00 / 4.35 |
Sıkça Sorulan Sorular
Koper - Mura maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Slovenya 1.SNL kapsamındaki Koper - Mura karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.
Koper - Mura açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.39 (açılış: 1.39, %58 adil olasılık), beraberlik oranı 3.55 (açılış: 3.55, %23), MS 2 oranı ise 4.35 (açılış: 4.35, %19) seviyesindedir.
Koper - Mura maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.39 / 3.55 / 4.35) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %62'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %19'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %66'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.67 gol).
Koper - Mura maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.48, 2.5 Alt oranı 1.79, KG Var oranı 1.54 ve KG Yok oranı 1.72 olarak açılmıştır. Koper son 15 arşiv maçında maç başı 2.33 gol atmış, maçlarının %53'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Mura ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.60 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Bolivar - Real Potosi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Independiente Del Valle - Delfin Maç Tahmini ve Oran Analizi (Ekvador Kupa Yarı Final)
- Al Kahrabaa - Zakho Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Al Mosul - Duhok Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Diala - Al Minaa Basra Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Cruzeiro - Bahia Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Marathon - Platense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Honduras Ulusal Lig Apertura)
- CS Herediano - Deportivo Saprissa Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kosta Rika Premier Lig Apertura)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler