Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovakya 2.Lig › Lokomotiva Zvolen - Galanta

Lokomotiva Zvolen – Galanta Maç Analizi ve Oran Tahmini

Slovakya 2.Lig fikstüründe 07.11.2026 saat 15:00'da oynanacak Lokomotiva Zvolen - Galanta karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %52, beraberlik %24, deplasman galibiyeti ise %24 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Lokomotiva Zvolen - Galanta Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Lokomotiva Zvolen - Galanta Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Lokomotiva Zvolen Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 3B - 8M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 1.93 (Son 5: Lokomotiva Zvolen 0:5 Nitra | Lokomotiva Zvolen 0:3 Petrzalka | Tatran Presov 3:0 Lokomotiva Zvolen | Lokomotiva Zvolen 2:1 Humenne | Povazska Bystrica 3:1 Lokomotiva Zvolen)
  • Galanta Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 2B - 4M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %87, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %93, Maç Başı Attığı Gol: 2.60, Yediği Gol: 1.73 (Son 5: Melcice-Lieskove 0:3 Galanta | Samorin 3:2 Galanta | Slovan Modra 0:8 Galanta | Galanta 0:6 Puchov | Galanta 3:3 Petrzalka)

Lokomotiva Zvolen - Galanta İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Lokomotiva Zvolen 0 galibiyet, Galanta 0 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
25.07.2026Slovakya 2.LigGalanta - Lokomotiva Zvolen1:1 (0:1)2.21 / 2.93 / 2.24

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.55 / 3.4 / 3.39) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %59'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %21'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %71'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 4.07 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %59 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %21
  • 2.5 Üst Bitenler: %72 | KG Var Bitenler: %71 | İlk Yarı 0.5 Üst: %80
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 4.07 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
05.09.2021Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup1461 Trabzon FK - Etimesgut Spor4:2 (2:0)1.49 / 2.95 / 3.40
07.11.2021İsveç 1.Lig KuzeyUmea FC - Sollen Utd5:2 (2:1)1.49 / 3.40 / 3.40
17.02.2024Hollanda Tweede DivisieJong Sparta - Lisse3:1 (2:1)1.48 / 3.74 / 3.39
25.03.2023Galler FAW Championship GüneyTaffs Well - Ammanford0:1 (0:0)1.48 / 3.75 / 3.39
17.08.2025İzlanda 2.LigGrotta - KFA4:2 (2:1)1.48 / 3.85 / 3.39
22.09.2026İskoçya Challenge Kupası Lig AşamasıClyde - Rangers II1:2 (1:1)1.48 / 4.00 / 3.39

Sıkça Sorulan Sorular

Lokomotiva Zvolen - Galanta maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Slovakya 2.Lig kapsamındaki Lokomotiva Zvolen - Galanta karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 15:00'da başlayacaktır.

Lokomotiva Zvolen - Galanta açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.55 (açılış: 1.55, %52 adil olasılık), beraberlik oranı 3.4 (açılış: 3.4, %24), MS 2 oranı ise 3.39 (açılış: 3.39, %24) seviyesindedir.

Lokomotiva Zvolen - Galanta maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.55 / 3.4 / 3.39) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %59'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %21'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %71'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 4.07 gol).

Lokomotiva Zvolen - Galanta maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.39, 2.5 Alt oranı 1.95, KG Var oranı 1.38 ve KG Yok oranı 1.96 olarak açılmıştır. Lokomotiva Zvolen son 15 arşiv maçında maç başı 1.00 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Galanta ise son 15 arşiv maçında maç başı 2.60 gol ortalaması yakalamış, %87 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler