Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Danimarka DBU Kupası Son 16 Turu › Lyngby - Randers FC

Lyngby - Randers FC Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Danimarka DBU Kupası Son 16 Turu fikstüründe 03.11.2026 saat 20:00'da oynanacak Lyngby - Randers FC karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %44, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %30 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Lyngby - Randers FC Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Lyngby - Randers FC Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Lyngby Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.80, Yediği Gol: 1.53 (Son 5: Lyngby 2:1 Randers FC | Lyngby 1:2 AGF Aarhus | Slagelse B&I 0:9 Lyngby | Lyngby 1:1 AC Horsens | Brondby 4:1 Lyngby)
  • Randers FC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 3B - 4M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Lyngby 2:1 Randers FC | Randers FC 1:2 Aalborg | Aarhus Fremad 1:3 Randers FC | Kopenhag 1:2 Randers FC | Randers FC 2:1 Odense)

Lyngby - Randers FC İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (12 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 12 karşılaşmada Lyngby 4 galibiyet, Randers FC 6 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %42'i 2.5 Üst, %42'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.42 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
30.10.2026Danimarka SüperligLyngby - Randers FC2:1 (1:1)1.93 / 3.27 / 2.75
06.12.2020Danimarka SüperligLyngby - Randers FC0:3 (0:0)3.1 / 3.3 / 1.65
07.03.2021Danimarka SüperligRanders FC - Lyngby1:2 (1:0)1.9 / 2.9 / 2.75
04.09.2022Danimarka SüperligLyngby - Randers FC0:2 (0:0)2.31 / 3.05 / 2.33
26.02.2023Danimarka SüperligRanders FC - Lyngby1:0 (0:0)1.65 / 3.24 / 3.51
20.08.2023Danimarka SüperligLyngby - Randers FC1:0 (0:0)1.96 / 2.99 / 2.8
23.02.2024Danimarka SüperligRanders FC - Lyngby1:0 (0:0)1.8 / 3.21 / 3.09
31.03.2024Danimarka Süperlig Küme Düşme GrubuRanders FC - Lyngby6:2 (3:1)1.59 / 3.21 / 3.49
05.05.2024Danimarka Süperlig Küme Düşme GrubuLyngby - Randers FC2:1 (0:0)3.22 / 3.1 / 1.69
06.10.2024Danimarka SüperligRanders FC - Lyngby1:1 (1:0)1.44 / 3.55 / 4.6

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.84 / 3.13 / 2.7) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %48'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %29'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %64'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.26 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %48 | Beraberlik (X): %23 | MS 2: %29
  • 2.5 Üst Bitenler: %64 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %77
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.26 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
24.10.2026Macaristan NB III KuzeybatıTatabanya - Dorogi FC2:2 (1:0)1.89 / 2.98 / 2.70
30.05.2021Norveç EliteserienBrann - Stromsgodset3:0 (2:0)1.75 / 3.00 / 2.70
26.05.2021Almanya Bölgesel Lig BatıPreussen Münster - Rot-Weiss Oberhausen3:1 (2:1)1.75 / 3.10 / 2.70
13.06.2021İsveç 2.Lig Norra GötalandVanersborgs FK - Angered BK1:4 (0:1)1.75 / 3.20 / 2.70
12.06.2021Avustralya NPL Güney AvustralyaCroydon Kings - Adelaide Raiders1:3 (1:1)1.75 / 3.20 / 2.70
15.05.2021Almanya 3. LigVerl - Waldhof Mannheim0:1 (0:0)1.75 / 3.30 / 2.70

Sıkça Sorulan Sorular

Lyngby - Randers FC maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Danimarka DBU Kupası Son 16 Turu kapsamındaki Lyngby - Randers FC karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 20:00'da başlayacaktır.

Lyngby - Randers FC açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.84 (açılış: 1.84, %44 adil olasılık), beraberlik oranı 3.13 (açılış: 3.13, %26), MS 2 oranı ise 2.7 (açılış: 2.7, %30) seviyesindedir.

Lyngby - Randers FC maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.84 / 3.13 / 2.7) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %48'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %29'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %64'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.26 gol).

Lyngby - Randers FC maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.34, 2.5 Alt oranı 2.07, KG Var oranı 1.28 ve KG Yok oranı 2.19 olarak açılmıştır. Lyngby son 15 arşiv maçında maç başı 1.80 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Randers FC ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %73 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler