Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Avustralya Championship Grup C › Marconi Stallions - Bayswater City

Marconi Stallions – Bayswater City Maç Analizi ve Oran Tahmini

Avustralya Championship Grup C fikstüründe 07.11.2026 saat 07:00'da oynanacak Marconi Stallions - Bayswater City karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %51, beraberlik %24, deplasman galibiyeti ise %25 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Marconi Stallions - Bayswater City Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Marconi Stallions - Bayswater City Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Marconi Stallions Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 4B - 7M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.33, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: APIA Leichhardt Tigers 1:2 Marconi Stallions | Rockdale Ilinden 1:0 Marconi Stallions | Wollongong Wolves 0:1 Marconi Stallions | Marconi Stallions 1:1 Western Sydney W. II | Blacktown City Demons 0:3 Marconi Stallions)
  • Bayswater City Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 4B - 5M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: Bayswater City 1:1 Perth | Cockburn City 4:2 Bayswater City | Bayswater City 2:0 Inglewood United | Sorrento 2:1 Bayswater City | Bayswater City 1:0 Perth Glory II)

Marconi Stallions - Bayswater City İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Marconi Stallions 0 galibiyet, Bayswater City 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 4.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
17.10.2026Avustralya Championship Grup CBayswater City - Marconi Stallions3:1 (1:1)3.1 / 3.33 / 1.64

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.59 / 3.35 / 3.26) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %56'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %16'i Beraberlik (X), %28'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %69'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.56 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %56 | Beraberlik (X): %16 | MS 2: %28
  • 2.5 Üst Bitenler: %69 | KG Var Bitenler: %59 | İlk Yarı 0.5 Üst: %77
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.56 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
23.05.2026Birleşik Arap Emirlikleri 1.LigAl Fujairah - Majd0:2 (0:1)1.51 / 3.66 / 3.26
05.11.2021Avusturya Regionalliga TirolSchwaz - Wacker Innsbruck II4:2 (3:0)1.51 / 3.45 / 3.25
01.11.2021Hollanda Eerste DivisieAjax II - Telstar3:0 (1:0)1.51 / 3.50 / 3.25
31.10.2021Norveç 2.Lig Grup 1Asker - Brattvag IL3:3 (1:3)1.51 / 3.50 / 3.25
31.10.2021İsviçre 1.Lig PromotionChiasso - Cham3:0 (1:0)1.51 / 3.50 / 3.25
18.06.2022İzlanda 1.LigFjölnir - Vestri1:2 (0:0)1.51 / 3.60 / 3.25

Sıkça Sorulan Sorular

Marconi Stallions - Bayswater City maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Avustralya Championship Grup C kapsamındaki Marconi Stallions - Bayswater City karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 07:00'da başlayacaktır.

Marconi Stallions - Bayswater City açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.59 (açılış: 1.59, %51 adil olasılık), beraberlik oranı 3.35 (açılış: 3.35, %24), MS 2 oranı ise 3.26 (açılış: 3.26, %25) seviyesindedir.

Marconi Stallions - Bayswater City maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.59 / 3.35 / 3.26) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %56'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %16'i Beraberlik (X), %28'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %69'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.56 gol).

Marconi Stallions - Bayswater City maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.34, 2.5 Alt oranı 2.07, KG Var oranı 1.33 ve KG Yok oranı 2.09 olarak açılmıştır. Marconi Stallions son 15 arşiv maçında maç başı 1.33 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Bayswater City ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler