Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › İran Azadegan Ligi › Mes Rafsanjan - Pars Jonoubi Jam

Mes Rafsanjan 0:0 Pars Jonoubi Jam Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları

İran Azadegan Ligi fikstüründe 02.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Mes Rafsanjan - Pars Jonoubi Jam karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %35, beraberlik %32, deplasman galibiyeti ise %33 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Mes Rafsanjan 0:0 Pars Jonoubi Jam)

Mes Rafsanjan - Pars Jonoubi Jam karşılaşması 0:0 skoruyla (İlk Yarı: 0:0) tamamlanmıştır.

  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS X (Beraberlik) — Kapanış Oranı: 2.53
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 0 gol, oran: 1.17)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Yok Geldi (oran: 1.32)
  • Maç Öncesi Model Tahmini: 2.5 Alt (%69 model güveni)

Mes Rafsanjan - Pars Jonoubi Jam Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Mes Rafsanjan - Pars Jonoubi Jam Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Mes Rafsanjan Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 5B - 5M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %13, KG Var: %20, İY 0.5 Üst: %27, Maç Başı Attığı Gol: 0.67, Yediği Gol: 0.73 (Son 5: Naft Bandar Abbas 0:0 Mes Rafsanjan | Esteghlal FC 2:0 Mes Rafsanjan | Mes Rafsanjan 0:2 Gol Gohar Sirjan | Aluminium Arak 0:0 Mes Rafsanjan | Mes Rafsanjan 0:1 Tractor FC)
  • Pars Jonoubi Jam Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 5B - 3M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %46, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: Pars Jonoubi Jam 1:0 Ario Eslamshahr | Gol Gohar Sirjan 3:0 Pars Jonoubi Jam | Esteghlal Mollasani 2:1 Pars Jonoubi Jam | Pars Jonoubi Jam 0:0 Khooshe Talaee Saveh | Malavan FC 2:1 Pars Jonoubi Jam)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.32 / 2.53 / 2.46) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %32'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %34'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %36'i 2.5 Üst ve %48'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.08 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %32 | Beraberlik (X): %34 | MS 2: %34
  • 2.5 Üst Bitenler: %36 | KG Var Bitenler: %48 | İlk Yarı 0.5 Üst: %58
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.08 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
11.10.2026İspanya Primera Lig RFEF Grup 2Rayo Majadahonda - Real Murcia0:1 (0:1)2.26 / 2.69 / 2.45
11.02.2023Portekiz 2.LigLeixoes - CD Feirense0:1 (0:1)2.22 / 2.63 / 2.46
23.09.2023İspanya Primera Lig RFEF Grup 2Merida AD - Real Madrid II0:1 (0:1)2.22 / 2.64 / 2.46
11.09.2023Fransa Ligue 3Orleans - Le Mans FC1:3 (1:1)2.22 / 2.64 / 2.46
27.11.2022İtalya Serie C Grup APergolettese - Virtus Verona0:2 (0:0)2.22 / 2.64 / 2.46
24.08.2021İngiltere 2.LigLeyton Orient - Harrogate Town0:2 (0:2)2.22 / 2.70 / 2.46

Sıkça Sorulan Sorular

Mes Rafsanjan - Pars Jonoubi Jam maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

İran Azadegan Ligi kapsamındaki Mes Rafsanjan - Pars Jonoubi Jam karşılaşması 02.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.

Mes Rafsanjan - Pars Jonoubi Jam açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.32 (açılış: 2.32, %35 adil olasılık), beraberlik oranı 2.53 (açılış: 2.53, %32), MS 2 oranı ise 2.46 (açılış: 2.46, %33) seviyesindedir.

Mes Rafsanjan - Pars Jonoubi Jam maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.32 / 2.53 / 2.46) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %32'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %34'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %36'i 2.5 Üst ve %48'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.08 gol).

Mes Rafsanjan - Pars Jonoubi Jam maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 2.63, 2.5 Alt oranı 1.17, KG Var oranı 2.12 ve KG Yok oranı 1.32 olarak açılmıştır. Mes Rafsanjan son 15 arşiv maçında maç başı 0.67 gol atmış, maçlarının %13'i 2.5 Üst ve %20'i KG Var bitmiştir. Pars Jonoubi Jam ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol ortalaması yakalamış, %33 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler