Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Bulgaristan 2.Lig › Montana - Spartak Pleven
Montana 1:2 Spartak Pleven Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları
Bulgaristan 2.Lig fikstüründe 02.11.2026 saat 18:30'da oynanacak Montana - Spartak Pleven karşılaşması için bülten oran marjı (%23.0) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %51, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %22 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Montana 1:2 Spartak Pleven)
Montana - Spartak Pleven karşılaşması 1:2 skoruyla (İlk Yarı: 1:1) tamamlanmıştır.
- Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 2 (Deplasman Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 3.62
- 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 3 gol, oran: 1.78)
- Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: -)
- Maç Öncesi Model Tahmini: 2.5 Alt (%54 model güveni)
Montana - Spartak Pleven Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Bulgaristan 2.Lig — 02.11.2026 18:30
- Takım Analiz Merkezleri: Montana Tahminleri & İstatistikleri · Spartak Pleven Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.6 (%51) | X: 3.04 (%27) | MS2: 3.62 (%22)
- Açılış Oranları: MS1: 1.6 | X: 3.04 | MS2: 3.62
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.49 | 2.5 Üst: 1.78
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: - | KG Yok: -
- Maç Skoru: 1:2 (İY: 1:1)
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Alt (%54 uyum)
Montana - Spartak Pleven Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Montana Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 2B - 9M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 0.80, Yediği Gol: 2.00 (Son 5: Fratria 1:2 Montana | Montana 2:3 Ludogorets II | Chernomorets 1919 Burgas 2:0 Montana | CSKA Sofia II 4:0 Montana | Montana 1:4 Vihren Sandanski)
- Spartak Pleven Son Maç Formu (5 arşiv maçı): 2G - 1B - 2M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 0.80, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Spartak Pleven 2:1 Etar Veliko Tarnovo | OFK Pirin 1:1 Spartak Pleven | Fratria 3:0 Spartak Pleven | Spartak Pleven 1:0 Ludogorets II | Chernomorets 1919 Burgas 3:0 Spartak Pleven)
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.6 / 3.04 / 3.62) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %56'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %20'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %55'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.98 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %56 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %20
- 2.5 Üst Bitenler: %55 | KG Var Bitenler: %55 | İlk Yarı 0.5 Üst: %73
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.98 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 | Güney Kore K Lig 2 | Suwon City - Jeonnam Dragons | 5:0 (2:0) | 1.50 / 3.37 / 3.62 |
| 16.05.2026 | Çek Cumhuriyeti FNL | Pribram - Prostejov | 0:0 (0:0) | 1.50 / 3.38 / 3.62 |
| 26.12.2023 | İngiltere Ulusal Lig N / S Güney | Slough Town - Hampton & Richmond | 3:3 (2:0) | 1.50 / 3.41 / 3.62 |
| 20.10.2023 | Hollanda Eerste Divisie | AZ Alkmaar II - FC Oss | 3:0 (2:0) | 1.50 / 3.42 / 3.62 |
| 28.05.2023 | İsveç 1.Lig Güney | Eskilsminne - Ljungskile | 5:1 (2:0) | 1.50 / 3.42 / 3.62 |
| 26.01.2023 | Kosta Rika Premier Lig Clausura | Sporting San Jose - Guadalupe | 2:0 (1:0) | 1.50 / 3.43 / 3.62 |
Sıkça Sorulan Sorular
Montana - Spartak Pleven maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Bulgaristan 2.Lig kapsamındaki Montana - Spartak Pleven karşılaşması 02.11.2026 tarihinde saat 18:30'da başlayacaktır.
Montana - Spartak Pleven açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.6 (açılış: 1.6, %51 adil olasılık), beraberlik oranı 3.04 (açılış: 3.04, %27), MS 2 oranı ise 3.62 (açılış: 3.62, %22) seviyesindedir.
Montana - Spartak Pleven maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.6 / 3.04 / 3.62) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %56'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %20'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %55'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.98 gol).
Montana - Spartak Pleven maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.78, 2.5 Alt oranı 1.49, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Montana son 15 arşiv maçında maç başı 0.80 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Spartak Pleven ise son 5 arşiv maçında maç başı 0.80 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Atletico Balboa - Alianza Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Fuerte San Francisco - Aguila Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Deportivo San Pedro - Municipal Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Guabira - Bolivar Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Premier Lig)
- Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Nashville SC - New York Red Bulls Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Atlanta United - Toronto FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Newells Old Boys - Union Santa Fe Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler