Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovenya 1.SNL › Nafta - Olimpija Ljubljana

Nafta – Olimpija Ljubljana Maç Analizi ve Oran Tahmini

Slovenya 1.SNL fikstüründe 07.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Nafta - Olimpija Ljubljana karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %23, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %51 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Nafta - Olimpija Ljubljana Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Nafta - Olimpija Ljubljana Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Nafta Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 5B - 4M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %27, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.80, Yediği Gol: 0.87 (Son 5: Radomlje 1:1 Nafta | Nafta 0:2 Mura | Sencur 0:7 Nafta | Koper 2:0 Nafta | Celje 4:0 Nafta)
  • Olimpija Ljubljana Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.60, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Maribor 1:1 Olimpija Ljubljana | Olimpija Ljubljana 0:2 Triglav | Rudar Velenje 1:1 Olimpija Ljubljana | Aluminij 1:2 Olimpija Ljubljana | Olimpija Ljubljana 1:0 Mura)

Nafta - Olimpija Ljubljana İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (5 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 5 karşılaşmada Nafta 0 galibiyet, Olimpija Ljubljana 4 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %20'i 2.5 Üst, %20'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.80 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
05.08.2024Slovenya 1.SNLOlimpija Ljubljana - Nafta2:0 (1:0)1.1 / 4.94 / 8.74
19.10.2024Slovenya 1.SNLNafta - Olimpija Ljubljana0:1 (0:1)7.86 / 4.58 / 1.13
16.02.2025Slovenya 1.SNLOlimpija Ljubljana - Nafta3:0 (1:0)1.19 / 4.24 / 6.96
12.04.2025Slovenya 1.SNLNafta - Olimpija Ljubljana1:1 (0:0)7.44 / 4.06 / 1.2
21.08.2026Slovenya 1.SNLOlimpija Ljubljana - Nafta1:0 (0:0)1.46 / 3.3 / 4.44

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.53 / 3.11 / 1.59) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %24'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %51'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %54'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.78 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %24 | Beraberlik (X): %25 | MS 2: %51
  • 2.5 Üst Bitenler: %54 | KG Var Bitenler: %56 | İlk Yarı 0.5 Üst: %67
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.78 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
26.12.2023Kuzey İrlanda PremiershipBallymena United - Coleraine FC3:1 (0:1)3.44 / 3.12 / 1.59
07.05.2023Slovakya 2.LigRaca - Pohronie0:0 (0:0)3.44 / 3.14 / 1.59
09.11.2022Polonya Kupa Son 16 TuruMotor Lublin - Wisla Krakow1:0 (0:0)3.44 / 3.15 / 1.59
30.10.2022Hırvatistan 1.HNLLokomotiva Zagreb - Hajduk Split2:2 (0:0)3.44 / 3.16 / 1.59
01.03.2024Avusturya 1.LigAmstetten - Leoben0:1 (0:0)3.44 / 3.24 / 1.59
05.10.2025Kanada Premier LigValour - Atletico Ottawa3:3 (1:1)3.44 / 3.27 / 1.59

Sıkça Sorulan Sorular

Nafta - Olimpija Ljubljana maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Slovenya 1.SNL kapsamındaki Nafta - Olimpija Ljubljana karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.

Nafta - Olimpija Ljubljana açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3.53 (açılış: 3.53, %23 adil olasılık), beraberlik oranı 3.11 (açılış: 3.11, %26), MS 2 oranı ise 1.59 (açılış: 1.59, %51) seviyesindedir.

Nafta - Olimpija Ljubljana maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.53 / 3.11 / 1.59) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %24'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %51'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %54'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.78 gol).

Nafta - Olimpija Ljubljana maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.54, 2.5 Alt oranı 1.71, KG Var oranı 1.49 ve KG Yok oranı 1.78 olarak açılmıştır. Nafta son 15 arşiv maçında maç başı 1.80 gol atmış, maçlarının %27'i 2.5 Üst ve %27'i KG Var bitmiştir. Olimpija Ljubljana ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.60 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler