Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J3 Lig › Nara Club - Kochi United

Nara Club – Kochi United Maç Analizi ve Oran Tahmini

Japonya J3 Lig fikstüründe 07.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Nara Club - Kochi United karşılaşması için bülten oran marjı (%23.6) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %48, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %26 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Nara Club - Kochi United Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Nara Club - Kochi United Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Nara Club Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 5B - 3M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %27, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.40, Yediği Gol: 0.60 (Son 5: Nara Club 3:0 ThespaKusatsu Gunma | Kamatamare Sanuki 0:2 Nara Club | Nara Club 0:2 Matsumoto Yamaga | Nara Club 1:1 Vanraure Hachinohe | Parceiro Nagano 0:3 Nara Club)
  • Kochi United Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 1B - 9M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Kochi United 2:1 Takamatsu High School | Kochi United 4:0 Ehime FC | Kochi United 1:3 Sagamihara | Kochi United 2:1 FC Tokushima | Gamba Osaka 1:2 Kochi United)

Nara Club - Kochi United İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (4 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 4 karşılaşmada Nara Club 1 galibiyet, Kochi United 2 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %25'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.50 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
08.06.2025Japonya J3 LigKochi United - Nara Club3:2 (1:1)1.72 / 2.97 / 3.36
23.08.2025Japonya J3 LigNara Club - Kochi United3:0 (2:0)2.5 / 2.86 / 2.08
01.03.2026Japonya J2/J3 100. Yıl Vizyon Ligi Batı-AKochi United - Nara Club2:0 (0:0)1.72 / 2.87 / 3.22
29.04.2026Japonya J2/J3 100. Yıl Vizyon Ligi Batı-ANara Club - Kochi United0:0 (0:0)2.55 / 3.01 / 1.94

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.67 / 3.1 / 3.18) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %59'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %17'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %67'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.31 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %59 | Beraberlik (X): %17 | MS 2: %24
  • 2.5 Üst Bitenler: %67 | KG Var Bitenler: %61 | İlk Yarı 0.5 Üst: %77
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.31 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
16.05.2026İsveç 2.Lig Södra GötalandIFK Trelleborg - Österlen1:1 (0:1)1.57 / 3.43 / 3.18
27.06.2026Norveç 1.LigStabaek - Bryne2:0 (2:0)1.57 / 3.44 / 3.18
22.09.2023İsviçre Challenge LigThun - Aarau2:0 (1:0)1.57 / 3.47 / 3.18
01.07.2023Avustralya NPL Batı AvustralyaSorrento - Cockburn City1:1 (0:0)1.57 / 3.49 / 3.18
18.06.2023Norveç 3.Lig Grup 1Grorud II - Gneist3:0 (0:0)1.57 / 3.49 / 3.18
20.05.2023İsveç 2.Lig Norra GötalandLidköpings FK - BK Forward2:1 (2:0)1.57 / 3.49 / 3.18

Sıkça Sorulan Sorular

Nara Club - Kochi United maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J3 Lig kapsamındaki Nara Club - Kochi United karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.

Nara Club - Kochi United açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.67 (açılış: 1.67, %48 adil olasılık), beraberlik oranı 3.1 (açılış: 3.1, %26), MS 2 oranı ise 3.18 (açılış: 3.18, %26) seviyesindedir.

Nara Club - Kochi United maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.67 / 3.1 / 3.18) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %59'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %17'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %67'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.31 gol).

Nara Club - Kochi United maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.53, 2.5 Alt oranı 1.73, KG Var oranı 1.46 ve KG Yok oranı 1.83 olarak açılmıştır. Nara Club son 15 arşiv maçında maç başı 1.40 gol atmış, maçlarının %27'i 2.5 Üst ve %27'i KG Var bitmiştir. Kochi United ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.00 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler