Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J3 Lig › Nara Club - ThespaKusatsu Gunma

Nara Club - ThespaKusatsu Gunma Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Japonya J3 Lig fikstüründe 03.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Nara Club - ThespaKusatsu Gunma karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %52, beraberlik %23, deplasman galibiyeti ise %25 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Nara Club - ThespaKusatsu Gunma Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Nara Club - ThespaKusatsu Gunma Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Nara Club Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 6B - 3M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %20, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 0.67 (Son 5: Kamatamare Sanuki 0:2 Nara Club | Nara Club 0:2 Matsumoto Yamaga | Nara Club 1:1 Vanraure Hachinohe | Parceiro Nagano 0:3 Nara Club | Nara Club 2:2 Yokohama SCC)
  • ThespaKusatsu Gunma Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.13, Yediği Gol: 1.13 (Son 5: Zweigen Kanazawa 4:0 ThespaKusatsu Gunma | Renofa Yamaguchi 1:1 ThespaKusatsu Gunma | ThespaKusatsu Gunma 1:2 V-Varen Nagasaki | Zweigen Kanazawa 1:0 ThespaKusatsu Gunma | ThespaKusatsu Gunma 0:3 Tokyo Verdy)

Nara Club - ThespaKusatsu Gunma İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (2 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 2 karşılaşmada Nara Club 1 galibiyet, ThespaKusatsu Gunma 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
23.03.2025Japonya J3 LigNara Club - ThespaKusatsu Gunma3:1 (1:1)2.48 / 2.85 / 2.14
25.10.2025Japonya J3 LigThespaKusatsu Gunma - Nara Club2:0 (2:0)2.07 / 3.03 / 2.43

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.55 / 3.48 / 3.31) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %60'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %17'i Beraberlik (X), %23'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %75'i 2.5 Üst ve %68'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.96 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %60 | Beraberlik (X): %17 | MS 2: %23
  • 2.5 Üst Bitenler: %75 | KG Var Bitenler: %68 | İlk Yarı 0.5 Üst: %79
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.96 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
27.04.2026İngiltere U21 Play-Off 1/2 Son 16 TuruNottingham Forest U21 - Charlton Athletic U213:2 (1:1)1.49 / 3.74 / 3.31
08.04.2024İngiltere Premier Lig 2 (Lig 1)Wolverhampton U21 - Sunderland U211:2 (0:1)1.49 / 3.98 / 3.31
07.07.2024Avustralya Victoria NPL 2Melbourne Victory II - Werribee City2:0 (1:0)1.49 / 3.99 / 3.31
18.10.2022Galler Lig Kupası Çeyrek FinalTaffs Well - Afan Lido2:1 (1:0)1.49 / 4.00 / 3.31
28.05.2021Litvanya A LigiZalgiris Vilnius - Kauno Zalgiris2:2 (1:1)1.50 / 3.25 / 3.30
29.11.2020Türkiye 3.Lig 4.GrupKelkit Hürriyet SK - Bursa Yıldırımspor1:1 (0:1)1.50 / 3.40 / 3.30

Sıkça Sorulan Sorular

Nara Club - ThespaKusatsu Gunma maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J3 Lig kapsamındaki Nara Club - ThespaKusatsu Gunma karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.

Nara Club - ThespaKusatsu Gunma açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.55 (açılış: 1.56, %52 adil olasılık), beraberlik oranı 3.48 (açılış: 3.34, %23), MS 2 oranı ise 3.31 (açılış: 3.41, %25) seviyesindedir.

Nara Club - ThespaKusatsu Gunma maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.55 / 3.48 / 3.31) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %60'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %17'i Beraberlik (X), %23'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %75'i 2.5 Üst ve %68'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.96 gol).

Nara Club - ThespaKusatsu Gunma maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.35, 2.5 Alt oranı 2.03, KG Var oranı 1.3 ve KG Yok oranı 2.14 olarak açılmıştır. Nara Club son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol atmış, maçlarının %20'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. ThespaKusatsu Gunma ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.13 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler