Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Arjantin Premier Lig 2. Aşama › Newells Old Boys - Union Santa Fe
Newells Old Boys 1:1 Union Santa Fe Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları
Arjantin Premier Lig 2. Aşama fikstüründe 02.11.2026 saat 00:30'da oynanacak Newells Old Boys - Union Santa Fe karşılaşması için bülten oran marjı (%18.7) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %44, beraberlik %30, deplasman galibiyeti ise %26 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Newells Old Boys 1:1 Union Santa Fe)
Newells Old Boys - Union Santa Fe karşılaşması 1:1 skoruyla tamamlanmıştır.
- Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS X (Beraberlik) — Kapanış Oranı: 2.85
- 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 2 gol, oran: 1.46)
- Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: 1.75)
- Maç Öncesi Model Tahmini: 2.5 Alt (%58 model güveni)
Newells Old Boys - Union Santa Fe Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Arjantin Premier Lig 2. Aşama — 02.11.2026 00:30
- Takım Analiz Merkezleri: Newells Old Boys Tahminleri & İstatistikleri · Union Santa Fe Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.93 (%44) | X: 2.85 (%30) | MS2: 3.14 (%26)
- Açılış Oranları: MS1: 1.93 | X: 2.85 | MS2: 3.14
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.46 | 2.5 Üst: 2
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.75 | KG Yok: 1.62
- Maç Skoru: 1:1
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Alt (%58 uyum)
Newells Old Boys - Union Santa Fe Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Newells Old Boys Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 2B - 7M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.40, Yediği Gol: 1.27 (Son 5: Newells Old Boys 0:2 Boca Juniors | Lanus 2:4 Newells Old Boys | Newells Old Boys 1:1 Talleres Cordoba | Boca Juniors 2:0 Newells Old Boys | Newells Old Boys 3:1 Lanus)
- Union Santa Fe Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Union Santa Fe 3:1 Estudiantes | Emelec 1:2 Union Santa Fe | Union Santa Fe 2:0 Racing Club | Atletico Tucuman 3:1 Union Santa Fe | Arsenal Sarandi 2:3 Union Santa Fe)
Newells Old Boys - Union Santa Fe İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (11 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 11 karşılaşmada Newells Old Boys 4 galibiyet, Union Santa Fe 3 galibiyet almış, 4 maç berabere bitmiştir. Maçların %18'i 2.5 Üst, %45'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.91 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 20.03.2021 | Arjantin Premier Lig | Newells Old Boys - Union Santa Fe | 0:0 (0:0) | 1.95 / 2.85 / 2.7 |
| 08.11.2021 | Arjantin Premier Lig 2. Aşama | Newells Old Boys - Union Santa Fe | 1:0 (0:0) | 2.49 / 2.65 / 2.1 |
| 09.04.2022 | Arjantin Premier Lig 1. Aşama | Union Santa Fe - Newells Old Boys | 1:0 (0:0) | 2.04 / 2.7 / 2.95 |
| 01.10.2022 | Arjantin Premier Lig 2. Aşama | Union Santa Fe - Newells Old Boys | 0:1 (0:1) | 1.95 / 2.77 / 2.86 |
| 12.06.2023 | Arjantin Premier Lig 1. Aşama | Newells Old Boys - Union Santa Fe | 1:1 (1:0) | 1.54 / 2.82 / 4.28 |
| 16.09.2023 | Arjantin Premier Lig 2. Aşama | Newells Old Boys - Union Santa Fe | 1:1 (0:0) | 1.96 / 2.47 / 3.11 |
| 10.02.2024 | Arjantin Premier Lig 1. Aşama | Union Santa Fe - Newells Old Boys | 1:3 (0:2) | 2.68 / 2.34 / 2.35 |
| 02.11.2024 | Arjantin Premier Lig 2. Aşama | Union Santa Fe - Newells Old Boys | 2:0 (1:0) | 1.44 / 2.92 / 5.18 |
| 19.04.2025 | Arjantin Premier Lig 1. Aşama | Union Santa Fe - Newells Old Boys | 1:1 (1:1) | 1.98 / 2.64 / 3.01 |
| 01.11.2025 | Arjantin Premier Lig 2. Aşama | Newells Old Boys - Union Santa Fe | 0:1 (0:1) | 3.39 / 2.52 / 2 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.93 / 2.85 / 3.14) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %40'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %36'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %36'i 2.5 Üst ve %43'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.10 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %40 | Beraberlik (X): %36 | MS 2: %24
- 2.5 Üst Bitenler: %36 | KG Var Bitenler: %43 | İlk Yarı 0.5 Üst: %64
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.10 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | İtalya Serie C Grup C | Picerno - Team Altamura | 0:0 (0:0) | 1.83 / 2.66 / 3.14 |
| 27.04.2026 | Umman Profesyonel Lig | Al Nasr - Sohar | 0:1 (0:1) | 1.83 / 2.67 / 3.14 |
| 12.11.2023 | Fas Botola Pro | Hassania Agadir - Ittihad Tanger | 1:1 (1:0) | 1.83 / 2.67 / 3.14 |
| 18.02.2024 | Arjantin Ulusal Primera Lig | Arsenal Sarandi - Deportivo Maipu | 2:0 (1:0) | 1.83 / 2.68 / 3.14 |
| 20.01.2024 | Romanya 1.Lig | Universitatea Cluj - Hermannstadt | 2:1 (0:0) | 1.83 / 2.68 / 3.14 |
| 26.11.2023 | İspanya Primera Lig RFEF Grup 2 | Algeciras - Atletico Madrid II | 2:2 (1:2) | 1.83 / 2.68 / 3.14 |
Sıkça Sorulan Sorular
Newells Old Boys - Union Santa Fe maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Arjantin Premier Lig 2. Aşama kapsamındaki Newells Old Boys - Union Santa Fe karşılaşması 02.11.2026 tarihinde saat 00:30'da başlayacaktır.
Newells Old Boys - Union Santa Fe açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.93 (açılış: 1.93, %44 adil olasılık), beraberlik oranı 2.85 (açılış: 2.85, %30), MS 2 oranı ise 3.14 (açılış: 3.14, %26) seviyesindedir.
Newells Old Boys - Union Santa Fe maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.93 / 2.85 / 3.14) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %40'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %36'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %36'i 2.5 Üst ve %43'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.10 gol).
Newells Old Boys - Union Santa Fe maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 2, 2.5 Alt oranı 1.46, KG Var oranı 1.75 ve KG Yok oranı 1.62 olarak açılmıştır. Newells Old Boys son 15 arşiv maçında maç başı 1.40 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Union Santa Fe ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %67 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Atletico Balboa - Alianza Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Fuerte San Francisco - Aguila Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Deportivo San Pedro - Municipal Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Guabira - Bolivar Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Premier Lig)
- Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Nashville SC - New York Red Bulls Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Atlanta United - Toronto FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Belgrano Cordoba - Barracas Central Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler