Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovenya 1.SNL › NK Bravo - Koper
NK Bravo - Koper Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Slovenya 1.SNL fikstüründe 02.11.2026 saat 19:00'da oynanacak NK Bravo - Koper karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %28, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %46 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
NK Bravo - Koper Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Slovenya 1.SNL — 02.11.2026 19:00
- Takım Analiz Merkezleri: NK Bravo Tahminleri & İstatistikleri · Koper Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.85 (%28) | X: 3.09 (%26) | MS2: 1.79 (%46)
- Açılış Oranları: MS1: 2.62 | X: 3.04 | MS2: 1.92
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.88 | 2.5 Üst: 1.42
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.36 | KG Yok: 2
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%62 uyum)
NK Bravo - Koper Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- NK Bravo Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 8B - 2M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 1.07, Yediği Gol: 0.67 (Son 5: NK Brinje 0:0 NK Bravo | Gorica 0:0 NK Bravo | NK Bravo 1:2 Maribor | Koper 2:1 NK Bravo | NK Bravo 2:1 Celje)
- Koper Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 2B - 6M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.47, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Koper 4:0 Maribor | Koper 2:1 Tabor Sezana | Olimpija Ljubljana 1:2 Koper | Koper 1:1 Gorica | Koper 2:1 NK Bravo)
NK Bravo - Koper İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (15 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 15 karşılaşmada NK Bravo 3 galibiyet, Koper 7 galibiyet almış, 5 maç berabere bitmiştir. Maçların %33'i 2.5 Üst, %27'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.60 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 24.11.2020 | Slovenya 1.SNL | Koper - NK Bravo | 2:1 (1:0) | 1.7 / 2.95 / 3.2 |
| 20.02.2021 | Slovenya 1.SNL | NK Bravo - Koper | 3:0 (1:0) | 2.5 / 2.6 / 2.2 |
| 01.05.2021 | Slovenya 1.SNL | Koper - NK Bravo | 0:0 (0:0) | 2.45 / 2.75 / 2.2 |
| 19.09.2021 | Slovenya 1.SNL | Koper - NK Bravo | 0:1 (0:0) | 1.9 / 2.95 / 2.8 |
| 28.11.2021 | Slovenya 1.SNL | NK Bravo - Koper | 1:2 (1:2) | 2.44 / 2.7 / 2.29 |
| 13.03.2022 | Slovenya 1.SNL | Koper - NK Bravo | 0:0 (0:0) | 1.91 / 2.8 / 2.95 |
| 11.05.2022 | Slovenya Kupa Final | Koper - NK Bravo | 3:1 (0:0) | 2.08 / 2.7 / 2.66 |
| 22.05.2022 | Slovenya 1.SNL | NK Bravo - Koper | 0:0 (0:0) | 3.6 / 3.15 / 1.58 |
| 24.07.2022 | Slovenya 1.SNL | NK Bravo - Koper | 1:0 (1:0) | 2.49 / 2.7 / 2.19 |
| 01.10.2022 | Slovenya 1.SNL | Koper - NK Bravo | 2:0 (1:0) | 1.7 / 2.88 / 3.43 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.85 / 3.09 / 1.79) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %29'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %47'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %58'i 2.5 Üst ve %65'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.94 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %29 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %47
- 2.5 Üst Bitenler: %58 | KG Var Bitenler: %65 | İlk Yarı 0.5 Üst: %72
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.94 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 10.11.2021 | Türkiye 2.Lig Beyaz Grup | Nazilli Belediyespor - Pendikspor | 0:0 (0:0) | 2.75 / 2.90 / 1.80 |
| 27.10.2021 | Kosta Rika Premier Lig Apertura | Grecia - Alajuelense | 1:2 (0:1) | 2.75 / 2.95 / 1.80 |
| 24.05.2021 | Danimarka 2.Lig Grup 2 | KFUM Roskilde - Vanlose | 1:0 (0:0) | 2.75 / 2.95 / 1.80 |
| 12.06.2021 | Peru Kupa Bicentenario Son 32 | Comerciantes Unidos - UTC Cajamarca | 0:1 (0:1) | 2.75 / 3.00 / 1.78 |
| 31.10.2021 | Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup | Sarıyer - Bodrum FK | 1:2 (0:1) | 2.75 / 3.00 / 1.80 |
| 14.04.2021 | Türkiye 3.Lig 2.Grup | Ağrı 1970 Spor - Büyükçekmece Tepecikspor | 3:1 (1:0) | 2.75 / 3.00 / 1.80 |
Sıkça Sorulan Sorular
NK Bravo - Koper maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Slovenya 1.SNL kapsamındaki NK Bravo - Koper karşılaşması 02.11.2026 tarihinde saat 19:00'da başlayacaktır.
NK Bravo - Koper açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.85 (açılış: 2.62, %28 adil olasılık), beraberlik oranı 3.09 (açılış: 3.04, %26), MS 2 oranı ise 1.79 (açılış: 1.92, %46) seviyesindedir.
NK Bravo - Koper maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.85 / 3.09 / 1.79) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %29'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %47'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %58'i 2.5 Üst ve %65'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.94 gol).
NK Bravo - Koper maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.42, 2.5 Alt oranı 1.88, KG Var oranı 1.36 ve KG Yok oranı 2 olarak açılmıştır. NK Bravo son 15 arşiv maçında maç başı 1.07 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Koper ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.47 gol ortalaması yakalamış, %67 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Atletico Balboa - Alianza Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Fuerte San Francisco - Aguila Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Deportivo San Pedro - Municipal Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Guabira - Bolivar Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Premier Lig)
- Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Nashville SC - New York Red Bulls Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Atlanta United - Toronto FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Newells Old Boys - Union Santa Fe Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler