Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovenya 1.SNL › NK Bravo - Maribor

NK Bravo – Maribor Maç Analizi ve Oran Tahmini

Slovenya 1.SNL fikstüründe 07.11.2026 saat 03:00'da oynanacak NK Bravo - Maribor karşılaşması için bülten oran marjı (%23.7) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %24, beraberlik %25, deplasman galibiyeti ise %51 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

NK Bravo - Maribor Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

  • Lig / Başlama Saati: Slovenya 1.SNL — 07.11.2026 03:00
  • Takım Analiz Merkezleri: NK Bravo Tahminleri & İstatistikleri · Maribor Tahminleri & İstatistikleri
  • Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 3.34 (%24) | X: 3.2 (%25) | MS2: 1.6 (%51)
  • Açılış Oranları: MS1: 3.34 | X: 3.2 | MS2: 1.6
  • 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.74 | 2.5 Üst: 1.52
  • Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.47 | KG Yok: 1.81
  • İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%55 uyum)

NK Bravo - Maribor Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • NK Bravo Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 4B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 1.73, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: NK Bravo 2:1 Tabor Sezana | Celje 2:2 NK Bravo | NK Bravo 0:0 Aluminij | NK Bravo 2:1 Domzale | Maribor 1:2 NK Bravo)
  • Maribor Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 2B - 5M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Maribor 1:1 Olimpija Ljubljana | Mura 1:2 Maribor | Maribor 0:0 Tabor Sezana | Celje 2:0 Maribor | Maribor 1:2 NK Bravo)

NK Bravo - Maribor İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (15 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 15 karşılaşmada NK Bravo 4 galibiyet, Maribor 9 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %67'i 2.5 Üst, %67'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.87 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
07.03.2020Slovenya 1.SNLMaribor - NK Bravo1:2 (0:2)1.3 / 3.75 / 5.5
15.07.2020Slovenya 1.SNLNK Bravo - Maribor0:3 (0:0)3.75 / 3.4 / 1.5
12.09.2020Slovenya 1.SNLMaribor - NK Bravo4:1 (3:0)1.4 / 3.6 / 4.4
21.11.2020Slovenya 1.SNLNK Bravo - Maribor1:2 (1:2)3.75 / 3.5 / 1.5
13.02.2021Slovenya 1.SNLMaribor - NK Bravo1:1 (0:1)1.3 / 3.6 / 4.75
24.04.2021Slovenya 1.SNLNK Bravo - Maribor0:1 (0:0)4.25 / 3.2 / 1.45
28.08.2021Slovenya 1.SNLMaribor - NK Bravo1:1 (1:0)1.64 / 3.1 / 3.35
06.11.2021Slovenya 1.SNLNK Bravo - Maribor0:2 (0:1)2.95 / 2.75 / 1.79
06.03.2022Slovenya 1.SNLMaribor - NK Bravo1:2 (0:0)1.39 / 3.3 / 5.2
07.05.2022Slovenya 1.SNLNK Bravo - Maribor3:1 (2:1)5 / 3.5 / 1.39

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.34 / 3.2 / 1.6) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %29'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %44'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %50'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.78 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %29 | Beraberlik (X): %27 | MS 2: %44
  • 2.5 Üst Bitenler: %50 | KG Var Bitenler: %54 | İlk Yarı 0.5 Üst: %70
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.78 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
14.05.2023Brezilya Serie D Grup 1Humaita - Trem3:0 (1:0)3.24 / 3.28 / 1.60
04.03.2023Avustralya NPL QueenslandSunshine Coast Wanderers - Queensland Lions1:1 (0:0)3.24 / 3.30 / 1.60
30.10.2022Japonya J3 LigGainare Tottori - Fujieda MYFC1:1 (0:0)3.24 / 3.31 / 1.60
26.09.2025İsveç 2.Lig Södra GötalandRappe - FK Karlskrona0:2 (0:1)3.24 / 3.37 / 1.60
02.10.2024UEFA Gençlik Ligi 1.TurStjarnan U19 - UCD U193:2 (1:1)3.24 / 3.43 / 1.60
06.09.2022Danimarka DBU Kupası 2.TurBSF Ballerup Skovlunde - Karlslunde1:0 (0:0)3.24 / 3.43 / 1.60

Sıkça Sorulan Sorular

NK Bravo - Maribor maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Slovenya 1.SNL kapsamındaki NK Bravo - Maribor karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.

NK Bravo - Maribor açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3.34 (açılış: 3.34, %24 adil olasılık), beraberlik oranı 3.2 (açılış: 3.2, %25), MS 2 oranı ise 1.6 (açılış: 1.6, %51) seviyesindedir.

NK Bravo - Maribor maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.34 / 3.2 / 1.6) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %29'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %44'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %50'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.78 gol).

NK Bravo - Maribor maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.52, 2.5 Alt oranı 1.74, KG Var oranı 1.47 ve KG Yok oranı 1.81 olarak açılmıştır. NK Bravo son 15 arşiv maçında maç başı 1.73 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Maribor ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %73 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler