Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J2 Lig › Oita Trinita - Vanraure Hachinohe
Oita Trinita - Vanraure Hachinohe Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Japonya J2 Lig fikstüründe 03.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Oita Trinita - Vanraure Hachinohe karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %43, beraberlik %30, deplasman galibiyeti ise %27 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Oita Trinita - Vanraure Hachinohe Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Japonya J2 Lig — 03.11.2026 08:00
- Takım Analiz Merkezleri: Oita Trinita Tahminleri & İstatistikleri · Vanraure Hachinohe Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.87 (%43) | X: 2.71 (%30) | MS2: 3.02 (%27)
- Açılış Oranları: MS1: 1.87 | X: 2.71 | MS2: 3.02
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.35 | 2.5 Üst: 2.03
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.77 | KG Yok: 1.5
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Alt (%60 uyum)
Oita Trinita - Vanraure Hachinohe Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Oita Trinita Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 6B - 5M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 1.27 (Son 5: Tegevajaro Miyazaki 2:0 Oita Trinita | Yokohama FC 2:3 Oita Trinita | Oita Trinita 1:0 Kawasaki Frontale | Oita Trinita 0:1 Cerezo Osaka | Nagoya Grampus 0:0 Oita Trinita)
- Vanraure Hachinohe Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 7B - 5M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %73, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.13, Yediği Gol: 1.27 (Son 5: Vanraure Hachinohe 1:2 Montedio Yamagata | Vanraure Hachinohe 2:2 Roasso Kumamoto | Grulla Morioka 1:1 Vanraure Hachinohe | Vanraure Hachinohe 1:1 Gamba Osaka U23 | Vanraure Hachinohe 1:2 Kataller Toyama)
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.87 / 2.71 / 3.02) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %46'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %31'i Beraberlik (X), %23'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %46'i 2.5 Üst ve %53'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.47 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %46 | Beraberlik (X): %31 | MS 2: %23
- 2.5 Üst Bitenler: %46 | KG Var Bitenler: %53 | İlk Yarı 0.5 Üst: %65
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.47 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Honduras Ulusal Lig Apertura | Motagua - Marathon | 2:0 (-) | 1.88 / 2.69 / 3.02 |
| 29.10.2026 | İspanya Kral Kupası 1.Tur | Antequera - CD Aguilas | 2:0 (1:0) | 1.81 / 2.86 / 3.00 |
| 11.05.2026 | Gürcistan Erovnuli Liga | Spaeri - Gagra | 3:0 (1:0) | 1.77 / 2.91 / 3.02 |
| 15.04.2023 | İngiltere Ulusal Lig N / S Kuzey | Brackley Town - Darlington 1883 | 3:0 (1:0) | 1.77 / 2.93 / 3.02 |
| 21.09.2025 | Polonya Ekstraklasa | Gornik Zabrze - Widzew Lodz | 3:2 (2:1) | 1.77 / 2.99 / 3.02 |
| 25.08.2025 | İsveç Superettan | Falkenbergs FF - Sandvikens IF | 4:0 (2:0) | 1.77 / 2.99 / 3.02 |
Sıkça Sorulan Sorular
Oita Trinita - Vanraure Hachinohe maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Japonya J2 Lig kapsamındaki Oita Trinita - Vanraure Hachinohe karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.
Oita Trinita - Vanraure Hachinohe açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.87 (açılış: 1.87, %43 adil olasılık), beraberlik oranı 2.71 (açılış: 2.71, %30), MS 2 oranı ise 3.02 (açılış: 3.02, %27) seviyesindedir.
Oita Trinita - Vanraure Hachinohe maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.87 / 2.71 / 3.02) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %46'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %31'i Beraberlik (X), %23'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %46'i 2.5 Üst ve %53'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.47 gol).
Oita Trinita - Vanraure Hachinohe maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 2.03, 2.5 Alt oranı 1.35, KG Var oranı 1.77 ve KG Yok oranı 1.5 olarak açılmıştır. Oita Trinita son 15 arşiv maçında maç başı 1.00 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Vanraure Hachinohe ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.13 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %73 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Atletico Balboa - Alianza Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Fuerte San Francisco - Aguila Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Deportivo San Pedro - Municipal Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Guabira - Bolivar Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Premier Lig)
- Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Nashville SC - New York Red Bulls Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Atlanta United - Toronto FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Newells Old Boys - Union Santa Fe Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler