Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Polonya 1.Lig › Pogon Siedlce - Ruch Chorzow

Pogon Siedlce - Ruch Chorzow Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Polonya 1.Lig fikstüründe 03.11.2026 saat 20:00'da oynanacak Pogon Siedlce - Ruch Chorzow karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %23, beraberlik %25, deplasman galibiyeti ise %52 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Pogon Siedlce - Ruch Chorzow Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Pogon Siedlce - Ruch Chorzow Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Pogon Siedlce Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 2B - 8M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.60, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Tychy 71 4:2 Pogon Siedlce | Blekitni Stargard 1:2 Pogon Siedlce | Pogon Siedlce 1:2 SKRA Czestochowa | Garbarnia Krakow 0:0 Pogon Siedlce | Pogon Siedlce 1:2 Slask Wroclaw II)
  • Ruch Chorzow Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 11G - 3B - 1M (%73 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.80, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: Znicz Pruszkow 0:1 Ruch Chorzow | Ruch Chorzow 1:1 Pogon Siedlce | Motor Lublin 1:2 Ruch Chorzow | Ruch Chorzow 4:0 GKS Belchatow | Lech Poznan II 0:1 Ruch Chorzow)

Pogon Siedlce - Ruch Chorzow İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Pogon Siedlce 2 galibiyet, Ruch Chorzow 0 galibiyet almış, 4 maç berabere bitmiştir. Maçların %17'i 2.5 Üst, %83'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.17 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
30.07.2021Polonya 2.LigRuch Chorzow - Pogon Siedlce1:1 (1:0)1.71 / 3.35 / 2.9
01.12.2021Polonya 2.LigPogon Siedlce - Ruch Chorzow1:1 (0:0)2.95 / 2.85 / 1.79
02.08.2024Polonya 1.LigRuch Chorzow - Pogon Siedlce1:1 (0:0)1.22 / 4.15 / 6.06
17.02.2025Polonya 1.LigPogon Siedlce - Ruch Chorzow1:1 (1:1)4.11 / 3.2 / 1.5
08.08.2025Polonya 1.LigRuch Chorzow - Pogon Siedlce0:2 (0:2)1.55 / 3.18 / 3.7
13.02.2026Polonya 1.LigPogon Siedlce - Ruch Chorzow2:1 (0:1)2.51 / 2.91 / 2.11

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.58 / 3.23 / 1.55) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %24'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %52'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %54'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.81 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %24 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %52
  • 2.5 Üst Bitenler: %54 | KG Var Bitenler: %55 | İlk Yarı 0.5 Üst: %66
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.81 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
11.11.2023Almanya Bölgesel Lig Kuzey DoğuLokomotive Leipzig - Energie Cottbus2:2 (1:0)3.49 / 3.29 / 1.55
13.08.2025İsveç 2.Lig Norrland Yükselme GrubuIFK Lulea - Pitea IF1:5 (0:1)3.49 / 3.38 / 1.55
13.07.2024Hazırlık KulüplerYork City - Sheffield United1:2 (1:1)3.49 / 3.39 / 1.55
30.10.2024Macaristan Kupa 4.TurGödöllö - Dorogi FC1:2 (1:1)3.49 / 3.41 / 1.55
22.10.2024İngiltere Non League Premier GüneyFrome Town - Walton & Hersham2:2 (1:1)3.49 / 3.43 / 1.55
27.09.2023Estonya Premium LigTallinna Kalev - Paide Linnameeskond2:1 (1:0)3.49 / 3.23 / 1.56

Sıkça Sorulan Sorular

Pogon Siedlce - Ruch Chorzow maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Polonya 1.Lig kapsamındaki Pogon Siedlce - Ruch Chorzow karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 20:00'da başlayacaktır.

Pogon Siedlce - Ruch Chorzow açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3.58 (açılış: 3.58, %23 adil olasılık), beraberlik oranı 3.23 (açılış: 3.23, %25), MS 2 oranı ise 1.55 (açılış: 1.55, %52) seviyesindedir.

Pogon Siedlce - Ruch Chorzow maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.58 / 3.23 / 1.55) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %24'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %52'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %54'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.81 gol).

Pogon Siedlce - Ruch Chorzow maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.59, 2.5 Alt oranı 1.66, KG Var oranı 1.54 ve KG Yok oranı 1.7 olarak açılmıştır. Pogon Siedlce son 15 arşiv maçında maç başı 1.60 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Ruch Chorzow ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.80 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler