Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovakya 2.Lig › Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom

Pohronie – Banik Lehota p.Vtacnikom Maç Analizi ve Oran Tahmini

Slovakya 2.Lig fikstüründe 06.11.2026 saat 19:00'da oynanacak Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %48, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %26 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Pohronie Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 6B - 5M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 0.87, Yediği Gol: 1.13 (Son 5: Nitra 0:0 Pohronie | Pohronie 0:1 Zilina | Pohronie 0:0 Senica | Zemplin Michalovce 1:0 Pohronie | Trencin 4:0 Pohronie)
  • Banik Lehota p.Vtacnikom Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 0B - 9M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Velke Lovce 1:3 Banik Lehota p.Vtacnikom | Inter Bratislava 2:3 Banik Lehota p.Vtacnikom | Banik Lehota p.Vtacnikom 1:2 Trencin | Banik Lehota p.Vtacnikom 1:0 Petrzalka | Liptovsky Mikulas 1:0 Banik Lehota p.Vtacnikom)

Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (3 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 3 karşılaşmada Pohronie 0 galibiyet, Banik Lehota p.Vtacnikom 2 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 5.33 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
20.09.2025Slovakya 2.LigBanik Lehota p.Vtacnikom - Pohronie4:3 (3:2)3.39 / 3.87 / 1.48
10.04.2026Slovakya 2.LigPohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom1:2 (0:2)1.5 / 3.34 / 3.7
25.07.2026Slovakya 2.LigBanik Lehota p.Vtacnikom - Pohronie3:3 (1:1)1.71 / 3.04 / 3.08

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.69 / 3.18 / 3.07) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %55'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %27'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %68'i 2.5 Üst ve %63'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.34 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %55 | Beraberlik (X): %18 | MS 2: %27
  • 2.5 Üst Bitenler: %68 | KG Var Bitenler: %63 | İlk Yarı 0.5 Üst: %77
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.34 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
11.10.2026Macaristan NB III GüneybatıMTK II - Erdi VSE3:1 (2:0)1.68 / 3.26 / 3.12
09.05.2026Almanya Bölgesel Lig Güney BatıFreiburg II - Kickers Offenbach1:3 (1:1)1.60 / 3.45 / 3.07
28.02.2026Avustralya NPL VictoriaAvondale Heights - Green Gully5:0 (1:0)1.60 / 3.45 / 3.07
13.08.2023ABD USLPhoenix Rising - El Paso Locomotive5:0 (2:0)1.60 / 3.49 / 3.06
10.01.2023Hazırlık KulüplerSchalke 04 - Nürnberg0:1 (0:0)1.60 / 3.49 / 3.06
21.09.2025Hong Kong HKFA 1.LigCentral & Western - South China0:2 (0:1)1.60 / 3.57 / 3.06

Sıkça Sorulan Sorular

Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Slovakya 2.Lig kapsamındaki Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 19:00'da başlayacaktır.

Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.69 (açılış: 1.69, %48 adil olasılık), beraberlik oranı 3.18 (açılış: 3.18, %26), MS 2 oranı ise 3.07 (açılış: 3.07, %26) seviyesindedir.

Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.69 / 3.18 / 3.07) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %55'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %27'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %68'i 2.5 Üst ve %63'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.34 gol).

Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.42, 2.5 Alt oranı 1.88, KG Var oranı 1.38 ve KG Yok oranı 1.97 olarak açılmıştır. Pohronie son 15 arşiv maçında maç başı 0.87 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Banik Lehota p.Vtacnikom ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler