Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Ukrayna Premier Lig › Polessya - Veres Rivne

Polessya – Veres Rivne Maç Analizi ve Oran Tahmini

Ukrayna Premier Lig fikstüründe 07.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Polessya - Veres Rivne karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %77, beraberlik %15, deplasman galibiyeti ise %8 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Polessya - Veres Rivne Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Polessya - Veres Rivne Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Polessya Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 2B - 5M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %33, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 0.67 (Son 5: Obolon Kyiv 0:1 Polessya | Polessya 1:2 Minai | Obolon Kyiv 1:0 Polessya | Uzhhorod 0:2 Polessya | Veres Rivne 0:2 Polessya)
  • Veres Rivne Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 4B - 5M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Karpaty Lviv 1:1 Veres Rivne | Veres Rivne 1:3 Chornomorets Odessa | Veres Rivne 1:0 FK Mariupol | Veres Rivne 1:2 Zorya Luhansk | Veres Rivne 0:0 Kolos Kovalivka)

Polessya - Veres Rivne İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Polessya 3 galibiyet, Veres Rivne 1 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %83'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.33 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
28.07.2023Ukrayna Premier LigVeres Rivne - Polessya0:2 (0:2)2.83 / 2.84 / 1.89
01.12.2023Ukrayna Premier LigPolessya - Veres Rivne1:1 (0:0)1.37 / 3.35 / 4.87
15.09.2024Ukrayna Premier LigPolessya - Veres Rivne2:1 (0:1)1.25 / 3.67 / 6.33
11.03.2025Ukrayna Premier LigVeres Rivne - Polessya5:1 (2:1)3.19 / 2.65 / 1.87
29.09.2025Ukrayna Premier LigVeres Rivne - Polessya1:4 (0:3)3.54 / 2.73 / 1.71
05.04.2026Ukrayna Premier LigPolessya - Veres Rivne1:1 (1:1)1.19 / 3.74 / 7.67

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.06 / 5.42 / 9.59) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %83'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %11'i Beraberlik (X), %6'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %71'i 2.5 Üst ve %45'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.76 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %83 | Beraberlik (X): %11 | MS 2: %6
  • 2.5 Üst Bitenler: %71 | KG Var Bitenler: %45 | İlk Yarı 0.5 Üst: %81
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.76 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
31.10.2026İskoçya ChampionshipPartick Thistle - Greenock Morton2:3 (2:1)1.06 / 5.53 / 9.59
15.06.2025Avrupa U21 Şampiyonası Grup Bİngiltere U21 - Slovenya U210:0 (0:0)1.06 / 5.75 / 9.59
01.05.2025Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigShandong Taishan - Qingdao Jonoon1:1 (0:0)1.06 / 5.78 / 9.59
05.12.2023Romanya Kupa Grup DUniversitatea Craiova - SSC Farul4:0 (1:0)1.06 / 5.12 / 9.60
23.07.2026Kolombiya Kupa 2.TurJunior - Barranquilla2:2 (2:0)1.06 / 5.13 / 9.58
05.04.2026Macaristan NB III KuzeybatıGyirmot - Veszprem2:2 (1:2)1.06 / 5.15 / 9.58

Sıkça Sorulan Sorular

Polessya - Veres Rivne maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Ukrayna Premier Lig kapsamındaki Polessya - Veres Rivne karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.

Polessya - Veres Rivne açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.06 (açılış: 1.06, %77 adil olasılık), beraberlik oranı 5.42 (açılış: 5.42, %15), MS 2 oranı ise 9.59 (açılış: 9.59, %8) seviyesindedir.

Polessya - Veres Rivne maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.06 / 5.42 / 9.59) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %83'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %11'i Beraberlik (X), %6'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %71'i 2.5 Üst ve %45'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.76 gol).

Polessya - Veres Rivne maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.36, 2.5 Alt oranı 2, KG Var oranı 1.9 ve KG Yok oranı 1.41 olarak açılmıştır. Polessya son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. Veres Rivne ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.00 gol ortalaması yakalamış, %33 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler