Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovenya 1.SNL › Radomlje - Celje
Radomlje – Celje Maç Analizi ve Oran Tahmini
Slovenya 1.SNL fikstüründe 07.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Radomlje - Celje karşılaşması için bülten oran marjı (%23.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %18, beraberlik %21, deplasman galibiyeti ise %61 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Radomlje - Celje Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Slovenya 1.SNL — 07.11.2026 03:00
- Takım Analiz Merkezleri: Radomlje Tahminleri & İstatistikleri · Celje Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 4.49 (%18) | X: 3.82 (%21) | MS2: 1.34 (%61)
- Açılış Oranları: MS1: 4.49 | X: 3.82 | MS2: 1.34
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 2.07 | 2.5 Üst: 1.34
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.42 | KG Yok: 1.88
- İstatistiksel Model Özeti: MS 2 (%61 uyum)
Radomlje - Celje Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Radomlje Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 4B - 7M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.33, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: Radomlje 1:1 Nafta | NK Mons Claudius Rogatec 0:8 Radomlje | Radomlje 3:2 Tabor Sezana | Radomlje 0:3 Maribor | Aluminij 5:0 Radomlje)
- Celje Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 10G - 4B - 1M (%67 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 2.07, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: Celje 2:0 Aluminij | Celje 2:2 NK Bravo | Domzale 1:1 Celje | Celje 2:0 Maribor | Triglav 0:5 Celje)
Radomlje - Celje İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (15 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 15 karşılaşmada Radomlje 2 galibiyet, Celje 8 galibiyet almış, 5 maç berabere bitmiştir. Maçların %47'i 2.5 Üst, %53'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.53 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 27.04.2021 | Slovenya Kupa Çeyrek Final | Celje - Radomlje | 2:0 (0:0) | 1.5 / 3.4 / 3.9 |
| 27.08.2021 | Slovenya 1.SNL | Celje - Radomlje | 2:0 (1:0) | 1.59 / 3.1 / 3.65 |
| 27.10.2021 | Slovenya Kupa Çeyrek Final | Radomlje - Celje | 0:0 (0:0) | 2.8 / 3.05 / 1.74 |
| 05.11.2021 | Slovenya 1.SNL | Radomlje - Celje | 3:2 (1:0) | 3.35 / 3.1 / 1.57 |
| 05.03.2022 | Slovenya 1.SNL | Celje - Radomlje | 0:0 (0:0) | 1.8 / 2.85 / 3.15 |
| 07.05.2022 | Slovenya 1.SNL | Radomlje - Celje | 2:1 (0:0) | 2.43 / 2.9 / 2.24 |
| 22.07.2022 | Slovenya 1.SNL | Radomlje - Celje | 1:1 (0:0) | 2.32 / 2.9 / 2.22 |
| 02.10.2022 | Slovenya 1.SNL | Celje - Radomlje | 2:1 (1:1) | 1.27 / 3.92 / 5.44 |
| 11.12.2022 | Slovenya 1.SNL | Radomlje - Celje | 0:3 (0:1) | 3.41 / 3.15 / 1.6 |
| 01.04.2023 | Slovenya 1.SNL | Celje - Radomlje | 1:1 (1:0) | 1.27 / 3.78 / 5.44 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (4.49 / 3.82 / 1.34) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %13'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %63'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %55'i 2.5 Üst ve %49'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.87 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %13 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %63
- 2.5 Üst Bitenler: %55 | KG Var Bitenler: %49 | İlk Yarı 0.5 Üst: %70
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.87 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 13.10.2023 | Kuzey İrlanda Premiership | Newry City AFC - Coleraine FC | 0:2 (0:1) | 4.40 / 3.80 / 1.34 |
| 16.02.2024 | Belçika Challenger Pro Lig | Club Brugge II - SV Zulte Waregem | 1:3 (0:0) | 4.40 / 3.81 / 1.34 |
| 18.05.2024 | İtalya Kadınlar Serie A Şampiyonluk Turu | Sassuolo (K) - Juventus (K) | 2:3 (0:2) | 4.40 / 3.86 / 1.34 |
| 25.07.2021 | Slovakya 2.Lig | Slovan Bratislava II - FK Kosice | 0:3 (0:0) | 4.40 / 3.90 / 1.34 |
| 04.07.2021 | Avustralya NPL Victoria | St. Albans Saints - Port Melbourne | 0:4 (0:3) | 4.40 / 3.90 / 1.34 |
| 29.11.2020 | Türkiye 2.Lig Beyaz Grup | Gümüşhanespor - Uşak Spor A.Ş. | 0:3 (0:0) | 4.40 / 3.30 / 1.35 |
Sıkça Sorulan Sorular
Radomlje - Celje maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Slovenya 1.SNL kapsamındaki Radomlje - Celje karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.
Radomlje - Celje açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 4.49 (açılış: 4.49, %18 adil olasılık), beraberlik oranı 3.82 (açılış: 3.82, %21), MS 2 oranı ise 1.34 (açılış: 1.34, %61) seviyesindedir.
Radomlje - Celje maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (4.49 / 3.82 / 1.34) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %13'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %63'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %55'i 2.5 Üst ve %49'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.87 gol).
Radomlje - Celje maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.34, 2.5 Alt oranı 2.07, KG Var oranı 1.42 ve KG Yok oranı 1.88 olarak açılmıştır. Radomlje son 15 arşiv maçında maç başı 1.33 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Celje ise son 15 arşiv maçında maç başı 2.07 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Bolivar - Real Potosi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Independiente Del Valle - Delfin Maç Tahmini ve Oran Analizi (Ekvador Kupa Yarı Final)
- Al Kahrabaa - Zakho Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Al Mosul - Duhok Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Diala - Al Minaa Basra Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Cruzeiro - Bahia Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Marathon - Platense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Honduras Ulusal Lig Apertura)
- CS Herediano - Deportivo Saprissa Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kosta Rika Premier Lig Apertura)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler