Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J3 Lig › Renofa Yamaguchi - Kagoshima United

Renofa Yamaguchi - Kagoshima United Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Japonya J3 Lig fikstüründe 03.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Renofa Yamaguchi - Kagoshima United karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %35, beraberlik %28, deplasman galibiyeti ise %37 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Renofa Yamaguchi - Kagoshima United Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Renofa Yamaguchi - Kagoshima United Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Renofa Yamaguchi Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 2B - 11M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %27, Maç Başı Attığı Gol: 0.67, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: Renofa Yamaguchi 0:2 Giravanz Kitakyushu | Renofa Yamaguchi 1:1 ThespaKusatsu Gunma | Ryukyu 1:0 Renofa Yamaguchi | Machida Zelvia 1:0 Renofa Yamaguchi | Renofa Yamaguchi 0:1 Avispa Fukuoka)
  • Kagoshima United Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 3B - 4M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.87, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: Kagoshima United 1:1 Roasso Kumamoto | Kataller Toyama 2:0 Kagoshima United | Kagoshima United 4:1 Roasso Kumamoto | Azul Claro Numazu 3:1 Kagoshima United | Kamatamare Sanuki 1:2 Kagoshima United)

Renofa Yamaguchi - Kagoshima United İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (4 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 4 karşılaşmada Renofa Yamaguchi 3 galibiyet, Kagoshima United 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %25'i 2.5 Üst, %25'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.50 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
28.04.2024Japonya J2 LigKagoshima United - Renofa Yamaguchi0:1 (0:1)2.47 / 2.81 / 2.15
06.07.2024Japonya J2 LigRenofa Yamaguchi - Kagoshima United1:0 (0:0)1.96 / 2.82 / 2.76
22.02.2026Japonya J2/J3 100. Yıl Vizyon Ligi Batı-BKagoshima United - Renofa Yamaguchi1:0 (0:0)2.13 / 2.88 / 2.37
18.04.2026Japonya J2/J3 100. Yıl Vizyon Ligi Batı-BRenofa Yamaguchi - Kagoshima United2:1 (1:1)3.23 / 2.85 / 1.73

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.32 / 2.94 / 2.17) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %38'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %37'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %57'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.87 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %38 | Beraberlik (X): %25 | MS 2: %37
  • 2.5 Üst Bitenler: %57 | KG Var Bitenler: %59 | İlk Yarı 0.5 Üst: %79
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.87 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
22.05.2026Avustralya NPL VictoriaDandenong City - St. Albans Saints2:1 (1:0)2.22 / 3.03 / 2.17
29.04.2026Suudi Arabistan Pro LigAl Taawon - Al Ittihad-Jeddah0:2 (0:1)2.22 / 3.04 / 2.17
21.01.2024Fransa Kupa Son 32 TuruSaint-Priest - Romorantin4:1 (2:0)2.22 / 3.06 / 2.17
24.11.2023İskoçya FA Cup 3.TurDunfermline Athletic - Raith Rovers0:3 (0:1)2.22 / 3.06 / 2.17
27.04.2023Finlandiya Suomen Kupası 3.TurKuopion Elo - Vaajakoski3:1 (2:1)2.22 / 3.06 / 2.17
01.04.2023İngiltere Non League Premier Güney MerkezAlvechurch - Ilkeston Town2:1 (0:1)2.22 / 3.06 / 2.17

Sıkça Sorulan Sorular

Renofa Yamaguchi - Kagoshima United maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J3 Lig kapsamındaki Renofa Yamaguchi - Kagoshima United karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.

Renofa Yamaguchi - Kagoshima United açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.32 (açılış: 2.32, %35 adil olasılık), beraberlik oranı 2.94 (açılış: 2.94, %28), MS 2 oranı ise 2.17 (açılış: 2.17, %37) seviyesindedir.

Renofa Yamaguchi - Kagoshima United maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.32 / 2.94 / 2.17) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %38'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %37'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %57'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.87 gol).

Renofa Yamaguchi - Kagoshima United maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.62, 2.5 Alt oranı 1.62, KG Var oranı 1.47 ve KG Yok oranı 1.8 olarak açılmıştır. Renofa Yamaguchi son 15 arşiv maçında maç başı 0.67 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Kagoshima United ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.87 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler