Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J3 Lig › Ryukyu - FC Gifu
Ryukyu - FC Gifu Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Japonya J3 Lig fikstüründe 03.11.2026 saat 10:00'da oynanacak Ryukyu - FC Gifu karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %33, beraberlik %28, deplasman galibiyeti ise %39 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Ryukyu - FC Gifu Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Japonya J3 Lig — 03.11.2026 10:00
- Takım Analiz Merkezleri: Ryukyu Tahminleri & İstatistikleri · FC Gifu Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.48 (%33) | X: 2.94 (%28) | MS2: 2.04 (%39)
- Açılış Oranları: MS1: 2.75 | X: 2.98 | MS2: 1.87
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.76 | 2.5 Üst: 1.51
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.4 | KG Yok: 1.93
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%55 uyum)
Ryukyu - FC Gifu Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Ryukyu Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 2B - 5M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Ryukyu 5:2 Gainare Tottori | Ventforet Kofu 1:0 Ryukyu | Ryukyu 1:0 Renofa Yamaguchi | Avispa Fukuoka 3:1 Ryukyu | V-Varen Nagasaki 0:1 Ryukyu)
- FC Gifu Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 4B - 3M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %27, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 0.53 (Son 5: FC Gifu 1:0 Osaka | Yokohama SCC 1:1 FC Gifu | FC Gifu 0:0 Kataller Toyama | Blaublitz Akita 1:0 FC Gifu | FC Gifu 3:0 Cerezo Osaka U23)
Ryukyu - FC Gifu İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Ryukyu 1 galibiyet, FC Gifu 4 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %33'i 2.5 Üst, %33'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.17 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 01.04.2023 | Japonya J3 Lig | FC Gifu - Ryukyu | 3:1 (1:0) | 2.33 / 2.8 / 2.22 |
| 25.11.2023 | Japonya J3 Lig | Ryukyu - FC Gifu | 0:1 (0:0) | 2.34 / 3.05 / 2.07 |
| 02.06.2024 | Japonya J3 Lig | FC Gifu - Ryukyu | 2:2 (0:2) | 1.88 / 2.98 / 2.81 |
| 24.11.2024 | Japonya J3 Lig | Ryukyu - FC Gifu | 0:2 (0:0) | 2.24 / 2.99 / 2.24 |
| 28.06.2025 | Japonya J3 Lig | Ryukyu - FC Gifu | 1:0 (0:0) | 2.68 / 2.97 / 1.98 |
| 30.08.2025 | Japonya J3 Lig | FC Gifu - Ryukyu | 1:0 (0:0) | 1.62 / 3.18 / 3.37 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.48 / 2.94 / 2.04) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %36'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %42'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %48'i 2.5 Üst ve %49'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.52 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %36 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %42
- 2.5 Üst Bitenler: %48 | KG Var Bitenler: %49 | İlk Yarı 0.5 Üst: %67
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.52 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Slovenya 1.SNL | NK Brinje - NK Bravo | 0:0 (0:0) | 2.50 / 2.85 / 2.07 |
| 12.10.2026 | Nikaragua Premier Lig Apertura | San Marcos - Export Sebaco | 0:2 (0:0) | 2.45 / 3.01 / 2.07 |
| 04.06.2021 | Uruguay Premier Lig Apertura | Progreso - Liverpool FC (Montevideo) | 1:3 (0:2) | 2.38 / 2.90 / 2.04 |
| 15.05.2022 | Estonya Esiliiga A | Parnu JK - Ida Virumaa Alliance | 0:1 (0:0) | 2.38 / 2.95 / 2.04 |
| 18.04.2026 | İsveç 2.Lig Södra Götaland | Rappe - Linero | 0:2 (0:2) | 2.38 / 3.04 / 2.04 |
| 03.04.2023 | Hollanda Eerste Divisie | PSV II - Roda | 5:1 (3:0) | 2.38 / 3.05 / 2.04 |
Sıkça Sorulan Sorular
Ryukyu - FC Gifu maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Japonya J3 Lig kapsamındaki Ryukyu - FC Gifu karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 10:00'da başlayacaktır.
Ryukyu - FC Gifu açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.48 (açılış: 2.75, %33 adil olasılık), beraberlik oranı 2.94 (açılış: 2.98, %28), MS 2 oranı ise 2.04 (açılış: 1.87, %39) seviyesindedir.
Ryukyu - FC Gifu maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.48 / 2.94 / 2.04) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %36'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %42'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %48'i 2.5 Üst ve %49'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.52 gol).
Ryukyu - FC Gifu maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.51, 2.5 Alt oranı 1.76, KG Var oranı 1.4 ve KG Yok oranı 1.93 olarak açılmıştır. Ryukyu son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. FC Gifu ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %33 2.5 Üst ve %27 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Atletico Balboa - Alianza Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Fuerte San Francisco - Aguila Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Deportivo San Pedro - Municipal Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Guabira - Bolivar Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Premier Lig)
- Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Nashville SC - New York Red Bulls Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Atlanta United - Toronto FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Newells Old Boys - Union Santa Fe Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler