Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J2 Lig › Sagan Tosu - Kataller Toyama

Sagan Tosu – Kataller Toyama Maç Analizi ve Oran Tahmini

Japonya J2 Lig fikstüründe 07.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Sagan Tosu - Kataller Toyama karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %41, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %32 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Sagan Tosu - Kataller Toyama Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Sagan Tosu - Kataller Toyama Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Sagan Tosu Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 5B - 7M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %40, Maç Başı Attığı Gol: 0.80, Yediği Gol: 1.27 (Son 5: Sagan Tosu 0:3 Consadole Sapporo | Kawasaki Frontale 0:0 Sagan Tosu | Oita Trinita 2:0 Sagan Tosu | Sagan Tosu 0:1 Vissel Kobe | Sagan Tosu 0:0 Sanfrecce Hiroshima)
  • Kataller Toyama Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 2B - 7M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.60, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: Fukushima United 2:2 Kataller Toyama | Kataller Toyama 3:0 Fujieda MYFC | Gainare Tottori 2:0 Kataller Toyama | Kataller Toyama 3:0 Sagamihara | Kagoshima United 1:1 Kataller Toyama)

Sagan Tosu - Kataller Toyama İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (3 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 3 karşılaşmada Sagan Tosu 2 galibiyet, Kataller Toyama 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %67'i 2.5 Üst, %33'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
23.03.2025Japonya J2 LigSagan Tosu - Kataller Toyama1:0 (1:0)2.1 / 2.71 / 2.64
09.11.2025Japonya J2 LigKataller Toyama - Sagan Tosu3:1 (1:0)3.47 / 2.98 / 1.69
26.08.2026Japonya İmparatorluk Kupası 2.TurSagan Tosu - Kataller Toyama4:0 (1:0)2.01 / 2.96 / 2.67

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.99 / 3.04 / 2.49) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %58'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.10 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %42 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %34
  • 2.5 Üst Bitenler: %59 | KG Var Bitenler: %58 | İlk Yarı 0.5 Üst: %74
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.10 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
26.10.2021İsviçre Kupa Son 16 TuruAarau - Lausanne Sports0:1 (0:0)1.89 / 3.10 / 2.49
04.11.2023Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigDalian Pro - Shanghai Port2:3 (1:0)1.89 / 3.27 / 2.49
06.08.2023İsveç 2.Lig Södra SvealandAssyriska - Huddinge3:2 (0:1)1.89 / 3.28 / 2.49
27.10.2026İngiltere Ulusal LigTamworth - Scunthorpe United4:1 (3:1)1.92 / 3.27 / 2.46
06.11.2021Avusturya BundesligaHartberg - Austria Klagenfurt0:2 (0:2)1.89 / 3.10 / 2.50
05.06.2026İsveç 2.Lig Vastra GötalandLandvetter IS - Vastra Frolunda IF3:0 (2:0)1.89 / 3.21 / 2.50

Sıkça Sorulan Sorular

Sagan Tosu - Kataller Toyama maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J2 Lig kapsamındaki Sagan Tosu - Kataller Toyama karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.

Sagan Tosu - Kataller Toyama açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.99 (açılış: 1.99, %41 adil olasılık), beraberlik oranı 3.04 (açılış: 3.04, %27), MS 2 oranı ise 2.49 (açılış: 2.49, %32) seviyesindedir.

Sagan Tosu - Kataller Toyama maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.99 / 3.04 / 2.49) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %58'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.10 gol).

Sagan Tosu - Kataller Toyama maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.42, 2.5 Alt oranı 1.88, KG Var oranı 1.34 ve KG Yok oranı 2.04 olarak açılmıştır. Sagan Tosu son 15 arşiv maçında maç başı 0.80 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. Kataller Toyama ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.60 gol ortalaması yakalamış, %73 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler