Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Almanya Bölgesel Lig Batı › Schalke 04 II - Mönchengladbach II
Schalke 04 II 0:7 Mönchengladbach II Maç Sonucu ve Kapanış Oranı Analizi
Almanya Bölgesel Lig Batı fikstüründe 06.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Schalke 04 II - Mönchengladbach II karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %29, beraberlik %24, deplasman galibiyeti ise %47 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Model Doğru Bildi mi? Maç Sonucu & Kapanış Oranları Özeti (Schalke 04 II 0:7 Mönchengladbach II)
[MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI] Maç önü açılış-kapanış sapması ve %23.2 piyasa marjı arındırılarak oluşturulan KG Var (%69) model tahmini, Schalke 04 II 0:7 Mönchengladbach II (İlk Yarı: 0:2) skoruyla doğruluk testinden geçti. Gerçekleşen 1-X-2 sonucu (MS 2 (Deplasman Galibiyeti)) 1.7 kapanış oranıyla arşiv kayıtlarına işlendi.
- Model Doğrulama Durumu (Verdict): MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI — Maç Öncesi Tahmin: KG Var (%69)
- Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 2 (Deplasman Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 1.7
- 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 7 gol, oran: -)
- Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Yok Geldi (oran: 2.64)
Schalke 04 II - Mönchengladbach II Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Almanya Bölgesel Lig Batı — 06.11.2026 16:00
- Takım Analiz Merkezleri: Schalke 04 II Tahminleri & İstatistikleri · Mönchengladbach II Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.84 (%29) | X: 3.43 (%24) | MS2: 1.7 (%47)
- Açılış Oranları: MS1: 2.67 | X: 3.4 | MS2: 1.77
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: - | 2.5 Üst: -
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.17 | KG Yok: 2.64
- Maç Skoru: 0:7 (İY: 0:2)
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%69 uyum)
Schalke 04 II - Mönchengladbach II Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Schalke 04 II Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 5B - 5M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 0.87 (Son 5: Lippstadt 08 2:0 Schalke 04 II | Schalke 04 II 2:0 Bonner SC | Schalke 04 II 1:1 Fortuna Düsseldorf II | Verl 2:1 Schalke 04 II | Schalke 04 II 0:0 Mönchengladbach II)
- Mönchengladbach II Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 3B - 7M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.47, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: Rot-Weiss Oberhausen 3:0 Mönchengladbach II | Lippstadt 08 0:2 Mönchengladbach II | Mönchengladbach II 0:1 Bonner SC | Schalke 04 II 0:0 Mönchengladbach II | Mönchengladbach II 1:3 Verl)
Schalke 04 II - Mönchengladbach II İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (12 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 12 karşılaşmada Schalke 04 II 6 galibiyet, Mönchengladbach II 3 galibiyet almış, 3 maç berabere bitmiştir. Maçların %33'i 2.5 Üst, %42'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.58 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 22.02.2020 | Almanya Bölgesel Lig Batı | Schalke 04 II - Mönchengladbach II | 0:0 (0:0) | 2.85 / 2.95 / 1.8 |
| 06.10.2020 | Almanya Bölgesel Lig Batı | Schalke 04 II - Mönchengladbach II | 0:1 (0:1) | 1.8 / 3.2 / 2.75 |
| 10.03.2021 | Almanya Bölgesel Lig Batı | Mönchengladbach II - Schalke 04 II | 0:1 (0:1) | 1.75 / 3 / 3 |
| 25.08.2021 | Almanya Bölgesel Lig Batı | Schalke 04 II - Mönchengladbach II | 1:0 (0:0) | 2.21 / 3 / 2.28 |
| 22.01.2022 | Almanya Bölgesel Lig Batı | Mönchengladbach II - Schalke 04 II | 1:4 (1:0) | 2.8 / 3.1 / 1.84 |
| 18.11.2022 | Almanya Bölgesel Lig Batı | Mönchengladbach II - Schalke 04 II | 1:1 (1:0) | 2 / 3.17 / 2.38 |
| 19.08.2023 | Almanya Bölgesel Lig Batı | Mönchengladbach II - Schalke 04 II | 3:6 (1:2) | 2 / 3.14 / 2.4 |
| 10.02.2024 | Almanya Bölgesel Lig Batı | Schalke 04 II - Mönchengladbach II | 2:0 (1:0) | 1.82 / 3.36 / 2.66 |
| 14.09.2024 | Almanya Bölgesel Lig Batı | Schalke 04 II - Mönchengladbach II | 0:1 (0:1) | 2.82 / 3.42 / 1.73 |
| 28.02.2025 | Almanya Bölgesel Lig Batı | Mönchengladbach II - Schalke 04 II | 0:0 (0:0) | 1.79 / 3.01 / 3.01 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.84 / 3.43 / 1.7) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %31'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %50'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %61'i 2.5 Üst ve %64'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.15 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %31 | Beraberlik (X): %19 | MS 2: %50
- 2.5 Üst Bitenler: %61 | KG Var Bitenler: %64 | İlk Yarı 0.5 Üst: %77
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.15 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 09.12.2020 | Türkiye 3.Lig 4.Grup | Sultanbeyli Bld. - 52 Orduspor FK | 2:0 (2:0) | 2.75 / 3.30 / 1.70 |
| 02.12.2020 | Türkiye 3.Lig 2.Grup | Yozgatspor 1959 FK - Çengelköyspor A.Ş. | 2:0 (1:0) | 2.75 / 3.30 / 1.70 |
| 28.10.2020 | Türkiye 3.Lig 3.Grup | Osmaniyespor FK - Isparta 32 Spor | 1:2 (0:1) | 2.75 / 3.30 / 1.70 |
| 22.10.2020 | Türkiye Kupa 2.Tur | Ağrı 1970 Spor - 52 Orduspor FK | 1:2 (1:1) | 2.75 / 3.30 / 1.70 |
| 04.10.2020 | Türkiye 3.Lig 2.Grup | Ceyhanspor - Darıca Gençlerbirliği | 2:1 (0:1) | 2.75 / 3.30 / 1.70 |
| 18.06.2022 | Estonya Esiliiga A | Viimsi MRJK - Harju Jalgpallikool | 2:2 (0:0) | 2.75 / 3.40 / 1.70 |
Sıkça Sorulan Sorular
Schalke 04 II - Mönchengladbach II maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Almanya Bölgesel Lig Batı kapsamındaki Schalke 04 II - Mönchengladbach II karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.
Schalke 04 II - Mönchengladbach II açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.84 (açılış: 2.67, %29 adil olasılık), beraberlik oranı 3.43 (açılış: 3.4, %24), MS 2 oranı ise 1.7 (açılış: 1.77, %47) seviyesindedir.
Schalke 04 II - Mönchengladbach II maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.84 / 3.43 / 1.7) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %31'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %50'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %61'i 2.5 Üst ve %64'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.15 gol).
Schalke 04 II - Mönchengladbach II maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 1.17 ve KG Yok oranı 2.64 olarak açılmıştır. Schalke 04 II son 15 arşiv maçında maç başı 1.00 gol atmış, maçlarının %27'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Mönchengladbach II ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.47 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Botafogo SP - Londrina Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Bolivar - Real Potosi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Independiente Del Valle - Delfin Maç Tahmini ve Oran Analizi (Ekvador Kupa Yarı Final)
- Al Kahrabaa - Zakho Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Al Mosul - Duhok Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Diala - Al Minaa Basra Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Cruzeiro - Bahia Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Queretaro (K) - Toluca (K) Maç Tahmini ve Oran Analizi (Meksika Kadınlar Liga MX Apertura)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler