Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Peru Premier Lig Clausura › Sport Huancayo - Melgar

Sport Huancayo - Melgar Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Peru Premier Lig Clausura fikstüründe 02.11.2026 saat 19:00'da oynanacak Sport Huancayo - Melgar karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %47, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %27 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Sport Huancayo - Melgar Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Sport Huancayo - Melgar Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Sport Huancayo Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 4B - 6M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %20, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: Juan Pablo II College 2:0 Sport Huancayo | Liverpool FC (Montevideo) 1:2 Sport Huancayo | Cusco FC 0:0 Sport Huancayo | Sport Huancayo 0:3 Ayacucho FC | Sport Huancayo 0:0 Cesar Vallejo)
  • Melgar Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 1.80, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: Melgar 1:1 Comerciantes Unidos | Melgar 0:4 Alianza Lima | Bahia 4:0 Melgar | Melgar 4:1 Sport Boys | Carlos Manucci Trujillo 0:0 Melgar)

Sport Huancayo - Melgar İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (11 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 11 karşılaşmada Sport Huancayo 2 galibiyet, Melgar 7 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %73'i 2.5 Üst, %55'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.55 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
19.11.2020Peru Premier Lig Clausura Grup BMelgar - Sport Huancayo4:0 (1:0)1.6 / 3.25 / 3.4
18.07.2021Peru Premier Lig ClausuraSport Huancayo - Melgar0:3 (0:2)3.2 / 2.7 / 1.83
20.02.2022Peru Premier Lig AperturaSport Huancayo - Melgar3:0 (1:0)2.42 / 2.65 / 2.31
24.07.2022Peru Premier Lig ClausuraMelgar - Sport Huancayo1:0 (1:0)1.28 / 3.8 / 5.5
09.04.2023Peru Premier Lig AperturaSport Huancayo - Melgar1:1 (1:0)1.44 / 3.27 / 4.24
27.08.2023Peru Premier Lig ClausuraMelgar - Sport Huancayo1:3 (0:0)1.26 / 3.7 / 5.69
19.05.2024Peru Premier Lig AperturaMelgar - Sport Huancayo4:1 (2:0)1.11 / 4.96 / 8.27
27.10.2024Peru Premier Lig ClausuraSport Huancayo - Melgar2:4 (1:2)3.85 / 3.43 / 1.48
21.06.2025Peru Premier Lig AperturaSport Huancayo - Melgar2:2 (0:1)1.73 / 3.12 / 3.13
27.10.2025Peru Premier Lig ClausuraMelgar - Sport Huancayo2:0 (1:0)1.24 / 3.95 / 5.93

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.71 / 3.14 / 3.04) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %56'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %22'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.26 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %56 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %22
  • 2.5 Üst Bitenler: %62 | KG Var Bitenler: %62 | İlk Yarı 0.5 Üst: %77
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.26 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
17.04.2026UEFA Gençlik Ligi Yarı FinalBenfica U19 - Club Brugge U191:3 (0:1)1.62 / 3.39 / 3.04
11.06.2026ABD USL Lig 2 Chesapeake GrubuVirginia Marauders - Patuxent1:0 (0:0)1.62 / 3.40 / 3.04
15.05.2026Avustralya Victoria NPL 1Melbourne Knights - Eltham Redbacks4:0 (2:0)1.62 / 3.40 / 3.04
27.02.2026İngiltere Premier Lig 2Southampton U21 - Everton U212:2 (1:1)1.62 / 3.42 / 3.04
11.04.2026İngiltere Ulusal LigAldershot Town - Gateshead0:1 (0:1)1.62 / 3.43 / 3.04
17.06.2023Finlandiya Kakkonen Grup BI-Kissat - GrIFK1:2 (0:0)1.62 / 3.43 / 3.04

Sıkça Sorulan Sorular

Sport Huancayo - Melgar maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Peru Premier Lig Clausura kapsamındaki Sport Huancayo - Melgar karşılaşması 02.11.2026 tarihinde saat 19:00'da başlayacaktır.

Sport Huancayo - Melgar açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.71 (açılış: 1.93, %47 adil olasılık), beraberlik oranı 3.14 (açılış: 2.99, %26), MS 2 oranı ise 3.04 (açılış: 2.64, %27) seviyesindedir.

Sport Huancayo - Melgar maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.71 / 3.14 / 3.04) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %56'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %22'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.26 gol).

Sport Huancayo - Melgar maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.46, 2.5 Alt oranı 1.82, KG Var oranı 1.39 ve KG Yok oranı 1.95 olarak açılmıştır. Sport Huancayo son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %20'i KG Var bitmiştir. Melgar ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.80 gol ortalaması yakalamış, %67 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler