Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Azerbaycan Premier Lig › Sumqayıt - Safa
Sumqayıt 1:1 Safa Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları
Azerbaycan Premier Lig fikstüründe 02.11.2026 saat 18:00'da oynanacak Sumqayıt - Safa karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %49, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %25 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Sumqayıt 1:1 Safa)
Sumqayıt - Safa karşılaşması 1:1 skoruyla (İlk Yarı: 0:1) tamamlanmıştır.
- Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS X (Beraberlik) — Kapanış Oranı: 3.06
- 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 2 gol, oran: 1.67)
- Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: -)
- Maç Öncesi Model Tahmini: MS 1 (%49 model güveni)
Sumqayıt - Safa Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Azerbaycan Premier Lig — 02.11.2026 18:00
- Takım Analiz Merkezleri: Sumqayıt Tahminleri & İstatistikleri · Safa Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.65 (%49) | X: 3.06 (%26) | MS2: 3.32 (%25)
- Açılış Oranları: MS1: 1.65 | X: 3.06 | MS2: 3.32
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.67 | 2.5 Üst: 1.57
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: - | KG Yok: -
- Maç Skoru: 1:1 (İY: 0:1)
- İstatistiksel Model Özeti: MS 1 (%49 uyum)
Sumqayıt - Safa Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Sumqayıt Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 4B - 7M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Sabail 2:1 Sumqayıt | Karabağ 6:1 Sumqayıt | Sumqayıt 0:1 Qabala | Sumqayıt 1:2 Sabah | Shamakhi 0:1 Sumqayıt)
- Safa Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 1B - 6M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %64, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Tadamon Sour 0:2 Safa | Safa 4:1 Racing Beirut | Al Akhaa Al Ahli 1:2 Safa | Safa 1:2 Kapaz | Shamakhi 3:2 Safa)
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.65 / 3.06 / 3.32) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %54'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %17'i Beraberlik (X), %29'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %64'i 2.5 Üst ve %58'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.24 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %54 | Beraberlik (X): %17 | MS 2: %29
- 2.5 Üst Bitenler: %64 | KG Var Bitenler: %58 | İlk Yarı 0.5 Üst: %73
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.24 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 11.12.2022 | Hazırlık Kulüpler | Liverpool - Lyon | 1:3 (1:1) | 1.55 / 3.43 / 3.32 |
| 19.10.2025 | İzlanda Urvalsdeild Küme Düşme Grubu | KA Akureyri - İA Akranes | 5:1 (2:1) | 1.55 / 3.56 / 3.32 |
| 09.03.2024 | İngiltere Non League Premier Güney | Sholing - Harrow Borough | 1:3 (1:2) | 1.55 / 3.58 / 3.32 |
| 03.04.2026 | Litvanya 1.Lig | Zalgiris II - FA Siauliai II | 4:0 (2:0) | 1.55 / 3.45 / 3.31 |
| 11.02.2023 | Avustralya NPL Yeni Güney Galler | Marconi Stallions - Sydney II | 5:0 (2:0) | 1.55 / 3.47 / 3.31 |
| 28.09.2025 | Finlandiya Ykkönen Yükselme Turu | OLS - KPV Kokkola | 3:0 (2:0) | 1.55 / 3.49 / 3.31 |
Sıkça Sorulan Sorular
Sumqayıt - Safa maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Azerbaycan Premier Lig kapsamındaki Sumqayıt - Safa karşılaşması 02.11.2026 tarihinde saat 18:00'da başlayacaktır.
Sumqayıt - Safa açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.65 (açılış: 1.65, %49 adil olasılık), beraberlik oranı 3.06 (açılış: 3.06, %26), MS 2 oranı ise 3.32 (açılış: 3.32, %25) seviyesindedir.
Sumqayıt - Safa maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.65 / 3.06 / 3.32) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %54'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %17'i Beraberlik (X), %29'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %64'i 2.5 Üst ve %58'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.24 gol).
Sumqayıt - Safa maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.57, 2.5 Alt oranı 1.67, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Sumqayıt son 15 arşiv maçında maç başı 1.00 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Safa ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Atletico Balboa - Alianza Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Fuerte San Francisco - Aguila Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Deportivo San Pedro - Municipal Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Guabira - Bolivar Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Premier Lig)
- Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Nashville SC - New York Red Bulls Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Atlanta United - Toronto FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Newells Old Boys - Union Santa Fe Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler