Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J3 Lig › Tochigi SC - Fukushima United

Tochigi SC - Fukushima United Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Japonya J3 Lig fikstüründe 03.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Tochigi SC - Fukushima United karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %47, beraberlik %25, deplasman galibiyeti ise %28 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Tochigi SC - Fukushima United Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Tochigi SC - Fukushima United Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Tochigi SC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 4B - 6M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 1.07, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Tochigi SC 2:0 Ehime FC | Matsumoto Yamaga 0:0 Tochigi SC | Tochigi SC 1:0 Kyoto Sanga | Tokushima Vortis 2:0 Tochigi SC | Giravanz Kitakyushu 1:0 Tochigi SC)
  • Fukushima United Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 4B - 7M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Fukushima United 1:3 Matsumoto Yamaga | Grulla Morioka 2:1 Fukushima United | Fukushima United 0:0 Sagamihara | Kataller Toyama 2:3 Fukushima United | Fukushima United 2:2 Yokohama SCC)

Tochigi SC - Fukushima United İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (2 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 2 karşılaşmada Tochigi SC 1 galibiyet, Fukushima United 0 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.50 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
15.06.2025Japonya J3 LigFukushima United - Tochigi SC2:2 (1:0)3.04 / 2.89 / 1.85
12.10.2025Japonya J3 LigTochigi SC - Fukushima United1:0 (0:0)1.54 / 3.13 / 3.92

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.71 / 3.31 / 2.9) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %51'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %29'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %69'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.71 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %51 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %29
  • 2.5 Üst Bitenler: %72 | KG Var Bitenler: %69 | İlk Yarı 0.5 Üst: %78
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.71 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
30.10.2026İngiltere Premier Lig Kupası Grup FWest Ham United U21 - Sheffield United U211:2 (-)1.65 / 3.50 / 2.92
30.10.2021İsveç 2.Lig Vastra GötalandVastra Frolunda IF - Ullared4:0 (1:0)1.63 / 3.30 / 2.90
19.11.2021Kamboçya C-Lig Şampiyonluk TuruPhnom Penh Crown - Boeung Ket1:0 (0:0)1.63 / 3.40 / 2.90
16.08.2023Norveç 2.Lig Grup 2Kvik Halden - Baerum3:0 (1:0)1.63 / 3.56 / 2.90
13.03.2021Slovakya 2.LigDubnica - Zilina II1:1 (1:0)1.62 / 3.30 / 2.90
04.12.2021Galler FAW Championship GüneyUndy Athletic - Cwmbran Celtic3:4 (2:2)1.62 / 3.45 / 2.90

Sıkça Sorulan Sorular

Tochigi SC - Fukushima United maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J3 Lig kapsamındaki Tochigi SC - Fukushima United karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.

Tochigi SC - Fukushima United açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.71 (açılış: 1.67, %47 adil olasılık), beraberlik oranı 3.31 (açılış: 3.26, %25), MS 2 oranı ise 2.9 (açılış: 3.04, %28) seviyesindedir.

Tochigi SC - Fukushima United maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.71 / 3.31 / 2.9) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %51'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %29'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %69'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.71 gol).

Tochigi SC - Fukushima United maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.4, 2.5 Alt oranı 1.93, KG Var oranı 1.36 ve KG Yok oranı 2 olarak açılmıştır. Tochigi SC son 15 arşiv maçında maç başı 1.07 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Fukushima United ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol ortalaması yakalamış, %67 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler