Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › AFC Şampiyonlar Ligi Elite Batı Grubu › Tractor FC - Neftchi Fargona

Tractor FC 2:2 Neftchi Fargona Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları

AFC Şampiyonlar Ligi Elite Batı Grubu fikstüründe 02.11.2026 saat 19:00'da oynanacak Tractor FC - Neftchi Fargona karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %40, beraberlik %30, deplasman galibiyeti ise %30 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Tractor FC 2:2 Neftchi Fargona)

Tractor FC - Neftchi Fargona karşılaşması 2:2 skoruyla (İlk Yarı: 0:0) tamamlanmıştır.

  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS X (Beraberlik) — Kapanış Oranı: 2.67
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 4 gol, oran: 2.04)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: -)
  • Maç Öncesi Model Tahmini: 2.5 Alt (%60 model güveni)

Tractor FC - Neftchi Fargona Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Tractor FC - Neftchi Fargona Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Tractor FC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 5B - 5M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Al Ain 2:1 Tractor FC | Tractor FC 0:0 Naft Masjed Soleyman | Nassaji Mazandaran 1:1 Tractor FC | Mes Rafsanjan 0:1 Tractor FC | Tractor FC 0:0 Foolad Khuzestan)
  • Neftchi Fargona Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 2B - 7M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: Neftchi Fargona 1:0 Kokand-1912 | Pakhtakor Tashkent 1:0 Neftchi Fargona | Neftchi Fargona 1:2 Sogdiana Jizzax | Qizilqum Zarafshon 3:0 Neftchi Fargona | Neftchi Fargona 1:3 Bunyodkor)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.05 / 2.67 / 2.69) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %39'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %32'i Beraberlik (X), %29'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %50'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.35 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %39 | Beraberlik (X): %32 | MS 2: %29
  • 2.5 Üst Bitenler: %42 | KG Var Bitenler: %50 | İlk Yarı 0.5 Üst: %67
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.35 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
08.04.2026Sırbistan Süper LigBacka Topola - IMT Novi Beograd1:3 (0:0)1.95 / 2.82 / 2.69
30.03.2026Hazırlık ÜlkelerÖzbekistan - Venezuela0:0 (0:0)1.95 / 2.82 / 2.69
17.02.2024Çek Cumhuriyeti Czech LigaFK Pardubice - Teplice1:1 (1:0)1.95 / 2.82 / 2.69
01.02.2023İtalya Serie C Grup ALecco - AlbinoLeffe2:1 (0:0)1.95 / 2.82 / 2.69
22.07.2026UEFA Konferans Ligi 2. Eleme TuruSpartak Trnava - CSKA 1948 Sofia0:0 (0:0)1.95 / 2.83 / 2.69
25.11.2023İngiltere Ulusal Lig N / S KuzeyAlfreton Town - Brackley Town0:1 (0:0)1.95 / 2.83 / 2.69

Sıkça Sorulan Sorular

Tractor FC - Neftchi Fargona maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

AFC Şampiyonlar Ligi Elite Batı Grubu kapsamındaki Tractor FC - Neftchi Fargona karşılaşması 02.11.2026 tarihinde saat 19:00'da başlayacaktır.

Tractor FC - Neftchi Fargona açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.05 (açılış: 2.05, %40 adil olasılık), beraberlik oranı 2.67 (açılış: 2.67, %30), MS 2 oranı ise 2.69 (açılış: 2.69, %30) seviyesindedir.

Tractor FC - Neftchi Fargona maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.05 / 2.67 / 2.69) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %39'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %32'i Beraberlik (X), %29'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %50'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.35 gol).

Tractor FC - Neftchi Fargona maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 2.04, 2.5 Alt oranı 1.34, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Tractor FC son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Neftchi Fargona ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler