Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovenya 2.SNL › Triglav - Krka

Triglav - Krka Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Slovenya 2.SNL fikstüründe 02.11.2026 saat 19:30'da oynanacak Triglav - Krka karşılaşması için bülten oran marjı (%23.6) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %70, beraberlik %18, deplasman galibiyeti ise %12 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Triglav - Krka Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

  • Lig / Başlama Saati: Slovenya 2.SNL — 02.11.2026 19:30
  • Takım Analiz Merkezleri: Triglav Tahminleri & İstatistikleri · Krka Tahminleri & İstatistikleri
  • Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.15 (%70) | X: 4.6 (%18) | MS2: 6.73 (%12)
  • Açılış Oranları: MS1: 1.12 | X: 4.74 | MS2: 7.72
  • 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: - | 2.5 Üst: -
  • Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.58 | KG Yok: 1.67
  • İstatistiksel Model Özeti: MS 1 (%72 uyum)

Triglav - Krka Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Triglav Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 5B - 2M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.80, Yediği Gol: 0.73 (Son 5: Beltinci 3:4 Triglav | Triglav 4:0 Krsko | Triglav 3:0 Bilje | Brezice 1:1 Triglav | Triglav 2:0 Fuzinar)
  • Krka Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 4B - 5M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.47, Yediği Gol: 1.13 (Son 5: Krka 3:0 Dren Vrhnika | Krka 0:2 Koper | Koper 2:3 Krka | Radomlje 2:1 Krka | Krka 0:1 Rogaska)

Triglav - Krka İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (9 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 9 karşılaşmada Triglav 4 galibiyet, Krka 4 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %56'i 2.5 Üst, %33'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.78 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
19.11.2021Slovenya 2.SNLTriglav - Krka2:1 (1:0)1.4 / 3.6 / 4.4
14.08.2022Slovenya 2.SNLKrka - Triglav2:0 (2:0)1.44 / 3.68 / 3.83
26.11.2022Slovenya 2.SNLTriglav - Krka0:4 (0:4)2.32 / 2.93 / 2.15
12.08.2023Slovenya 2.SNLTriglav - Krka0:1 (0:0)2.21 / 2.96 / 2.25
01.03.2024Slovenya 2.SNLKrka - Triglav3:1 (1:0)1.74 / 3.15 / 3
18.10.2024Slovenya 2.SNLTriglav - Krka3:0 (0:0)1.41 / 3.6 / 4.24
04.05.2025Slovenya 2.SNLKrka - Triglav0:2 (0:0)3.56 / 3.15 / 1.62
20.09.2025Slovenya 2.SNLTriglav - Krka2:2 (2:1)1.2 / 4.16 / 6.48
03.04.2026Slovenya 2.SNLKrka - Triglav0:2 (0:1)3.77 / 3.15 / 1.52

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.15 / 4.6 / 6.73) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %8'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %53'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.51 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %74 | Beraberlik (X): %18 | MS 2: %8
  • 2.5 Üst Bitenler: %66 | KG Var Bitenler: %53 | İlk Yarı 0.5 Üst: %79
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.51 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
02.05.2026Almanya Bölgesel Lig BayernNürnberg II - Buchbach8:1 (3:1)1.14 / 4.79 / 6.74
25.05.2024İsveç 1.Lig KuzeyStockholm Internazionale - Taby1:0 (1:0)1.13 / 5.11 / 6.73
08.11.2024İngiltere Premier Lig Kupası Grup GBrighton & Hove Alb. U21 - Luton Town U211:2 (0:2)1.13 / 5.14 / 6.73
28.09.2024İsveç 2.Lig Vastra GötalandVarbergs GIF - Öckerö1:1 (1:0)1.13 / 5.22 / 6.73
23.06.2022Finlandiya Kakkonen Grup BKlubi-04 - EPS2:0 (1:0)1.14 / 4.45 / 6.75
26.06.2022Brezilya Serie D Grup 2Fluminense PI - Tuna Luso0:0 (0:0)1.14 / 4.50 / 6.75

Sıkça Sorulan Sorular

Triglav - Krka maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Slovenya 2.SNL kapsamındaki Triglav - Krka karşılaşması 02.11.2026 tarihinde saat 19:30'da başlayacaktır.

Triglav - Krka açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.15 (açılış: 1.12, %70 adil olasılık), beraberlik oranı 4.6 (açılış: 4.74, %18), MS 2 oranı ise 6.73 (açılış: 7.72, %12) seviyesindedir.

Triglav - Krka maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.15 / 4.6 / 6.73) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %8'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %53'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.51 gol).

Triglav - Krka maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 1.58 ve KG Yok oranı 1.67 olarak açılmıştır. Triglav son 15 arşiv maçında maç başı 1.80 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Krka ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.47 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler