Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Norveç Kadınlar Toppserien › Valerenga (K) - Lyn (K)
Valerenga (K) - Lyn (K) Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Norveç Kadınlar Toppserien fikstüründe 02.11.2026 saat 20:00'da oynanacak Valerenga (K) - Lyn (K) karşılaşması için bülten oran marjı (%22.9) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %67, beraberlik %18, deplasman galibiyeti ise %15 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Valerenga (K) - Lyn (K) Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Norveç Kadınlar Toppserien — 02.11.2026 20:00
- Takım Analiz Merkezleri: Valerenga (K) Tahminleri & İstatistikleri · Lyn (K) Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.21 (%67) | X: 4.63 (%18) | MS2: 5.37 (%15)
- Açılış Oranları: MS1: 1.21 | X: 4.41 | MS2: 5.52
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: - | 2.5 Üst: -
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.3 | KG Yok: 2.14
- İstatistiksel Model Özeti: MS 1 (%67 uyum)
Valerenga (K) - Lyn (K) Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Valerenga (K) Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 2B - 5M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.93, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Gintra Universitetas (K) 0:7 Valerenga (K) | Valerenga (K) 0:3 Real Madrid (K) | Anderlecht (K) 1:2 Valerenga (K) | Valerenga (K) 3:0 Anderlecht (K) | Valerenga (K) 0:1 Juventus (K))
- Lyn (K) Son Maç Formu (6 arşiv maçı): 4G - 1B - 1M (%67 Galibiyet), 2.5 Üst: %83, KG Var: %83, İY 0.5 Üst: %83, Maç Başı Attığı Gol: 2.33, Yediği Gol: 1.83 (Son 5: Lyn (K) 2:1 Molde (K) | Bodo / Glimt (K) 1:4 Lyn (K) | Lyn (K) 4:3 Haugesund (K) | Lyn (K) 1:1 Hönefoss (K) | Lilleström (K) 2:3 Lyn (K))
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.21 / 4.63 / 5.37) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %16'i Beraberlik (X), %10'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.93 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %74 | Beraberlik (X): %16 | MS 2: %10
- 2.5 Üst Bitenler: %74 | KG Var Bitenler: %61 | İlk Yarı 0.5 Üst: %77
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.93 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 03.09.2023 | Letonya 1.Lig | Riga FC II - Valmiera II | 3:1 (2:0) | 1.21 / 4.39 / 5.37 |
| 30.08.2025 | UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu Final | Manchester United (K) - Hammarby (K) | 1:0 (0:0) | 1.21 / 4.67 / 5.37 |
| 06.12.2025 | Bolivya Premier Lig | Oriente Petrolero - Gualberto Villarroel SJ | 0:2 (0:0) | 1.21 / 4.87 / 5.37 |
| 15.08.2025 | Avustralya NPL Victoria | Hume City - Melbourne Victory II | 1:2 (1:1) | 1.21 / 4.63 / 5.36 |
| 18.10.2025 | Letonya 1.Lig | Riga Mariners - Rezekne / BJSS | 6:0 (0:2) | 1.20 / 4.75 / 5.37 |
| 04.11.2025 | İngiltere EFL Trophy Kuzey Grup C | Grimsby Town - Everton U21 | 5:3 (2:1) | 1.22 / 4.55 / 5.37 |
Sıkça Sorulan Sorular
Valerenga (K) - Lyn (K) maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Norveç Kadınlar Toppserien kapsamındaki Valerenga (K) - Lyn (K) karşılaşması 02.11.2026 tarihinde saat 20:00'da başlayacaktır.
Valerenga (K) - Lyn (K) açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.21 (açılış: 1.21, %67 adil olasılık), beraberlik oranı 4.63 (açılış: 4.41, %18), MS 2 oranı ise 5.37 (açılış: 5.52, %15) seviyesindedir.
Valerenga (K) - Lyn (K) maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.21 / 4.63 / 5.37) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %16'i Beraberlik (X), %10'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.93 gol).
Valerenga (K) - Lyn (K) maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 1.3 ve KG Yok oranı 2.14 olarak açılmıştır. Valerenga (K) son 15 arşiv maçında maç başı 1.93 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. Lyn (K) ise son 6 arşiv maçında maç başı 2.33 gol ortalaması yakalamış, %83 2.5 Üst ve %83 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Atletico Balboa - Alianza Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Fuerte San Francisco - Aguila Maç Tahmini ve Oran Analizi (El Salvador Primera Lig Apertura)
- Deportivo San Pedro - Municipal Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Guabira - Bolivar Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Premier Lig)
- Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Nashville SC - New York Red Bulls Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Atlanta United - Toronto FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Newells Old Boys - Union Santa Fe Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler