Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J2 Lig › Ventforet Kofu - Albirex Niigata

Ventforet Kofu - Albirex Niigata Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Japonya J2 Lig fikstüründe 03.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Ventforet Kofu - Albirex Niigata karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %28, beraberlik %29, deplasman galibiyeti ise %43 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Ventforet Kofu - Albirex Niigata Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Ventforet Kofu - Albirex Niigata Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Ventforet Kofu Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 6B - 3M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %7, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.07, Yediği Gol: 0.67 (Son 5: Imabari 1:1 Ventforet Kofu | Ventforet Kofu 1:0 Ryukyu | Omiya Ardija 1:2 Ventforet Kofu | Ventforet Kofu 2:0 Mito HollyHock | Ventforet Kofu 1:1 Jubilo Iwata)
  • Albirex Niigata Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 2B - 8M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: Albirex Niigata 2:3 Kataller Toyama | Montedio Yamagata 1:2 Albirex Niigata | Albirex Niigata 1:0 Giravanz Kitakyushu | Jubilo Iwata 1:1 Albirex Niigata | Albirex Niigata 0:2 JEF United)

Ventforet Kofu - Albirex Niigata İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (4 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 4 karşılaşmada Ventforet Kofu 0 galibiyet, Albirex Niigata 3 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.50 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
05.06.2021Japonya J2 LigVentforet Kofu - Albirex Niigata2:2 (1:1)2.35 / 2.65 / 2.22
25.09.2021Japonya J2 LigAlbirex Niigata - Ventforet Kofu1:0 (0:0)1.74 / 2.85 / 3.35
19.03.2022Japonya J2 LigAlbirex Niigata - Ventforet Kofu2:0 (2:0)2.24 / 2.6 / 2.6
14.09.2022Japonya J2 LigVentforet Kofu - Albirex Niigata1:2 (0:1)2.62 / 2.78 / 2.07

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.9 / 2.83 / 1.87) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %22'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %48'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %45'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.41 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %22 | Beraberlik (X): %30 | MS 2: %48
  • 2.5 Üst Bitenler: %45 | KG Var Bitenler: %51 | İlk Yarı 0.5 Üst: %64
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.41 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
30.10.2021Polonya 1.LigJastrzebie Zdroj - Katowice0:0 (0:0)2.80 / 2.75 / 1.87
17.10.2021Türkiye 3.Lig 1.GrupKaraman Futbol Kulübü - Kütahyaspor1:2 (1:0)2.80 / 2.75 / 1.87
16.06.2021Peru Kupa Bicentenario Son 16 TuruAtletico Grau - Deportivo Municipal0:0 (0:0)2.80 / 2.75 / 1.87
02.03.2022Brezilya Kupa 1.TurTuna Luso - Novorizontino1:0 (1:0)2.80 / 2.80 / 1.87
26.02.2022Polonya 2.LigSokol Ostroda - Wigry Suwalki1:3 (1:2)2.80 / 2.80 / 1.87
12.06.2022Japonya J3 LigGiravanz Kitakyushu - Fukushima United1:1 (0:1)2.80 / 2.85 / 1.87

Sıkça Sorulan Sorular

Ventforet Kofu - Albirex Niigata maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J2 Lig kapsamındaki Ventforet Kofu - Albirex Niigata karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.

Ventforet Kofu - Albirex Niigata açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.9 (açılış: 2.82, %28 adil olasılık), beraberlik oranı 2.83 (açılış: 2.81, %29), MS 2 oranı ise 1.87 (açılış: 1.91, %43) seviyesindedir.

Ventforet Kofu - Albirex Niigata maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.9 / 2.83 / 1.87) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %22'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %48'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %45'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.41 gol).

Ventforet Kofu - Albirex Niigata maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.8, 2.5 Alt oranı 1.47, KG Var oranı 1.61 ve KG Yok oranı 1.63 olarak açılmıştır. Ventforet Kofu son 15 arşiv maçında maç başı 1.07 gol atmış, maçlarının %7'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Albirex Niigata ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler