Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Romanya 1.Lig › Voluntari - SSC Farul

Voluntari 1:2 SSC Farul Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları

Romanya 1.Lig fikstüründe 02.11.2026 saat 18:30'da oynanacak Voluntari - SSC Farul karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %29, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %44 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Voluntari 1:2 SSC Farul)

Voluntari - SSC Farul karşılaşması 1:2 skoruyla (İlk Yarı: 0:2) tamamlanmıştır.

  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 2 (Deplasman Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 1.85
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 3 gol, oran: 1.49)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: -)
  • Maç Öncesi Model Tahmini: 2.5 Üst (%54 model güveni)

Voluntari - SSC Farul Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

  • Lig / Başlama Saati: Romanya 1.Lig — 02.11.2026 18:30
  • Takım Analiz Merkezleri: Voluntari Tahminleri & İstatistikleri · SSC Farul Tahminleri & İstatistikleri
  • Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.81 (%29) | X: 2.96 (%27) | MS2: 1.85 (%44)
  • Açılış Oranları: MS1: 2.81 | X: 2.96 | MS2: 1.85
  • 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.77 | 2.5 Üst: 1.49
  • Karşılıklı Gol (KG): KG Var: - | KG Yok: -
  • Maç Skoru: 1:2 (İY: 0:2)
  • İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Üst (%54 uyum)

Voluntari - SSC Farul Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Voluntari Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 5B - 8M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.80 (Son 5: Voluntari 1:1 Universitatea Craiova | Voluntari 4:0 CSMS Iaşi | Dinamo Bucarest 3:0 Voluntari | Voluntari 0:6 Gaz Metan Medias | Hermannstadt 3:2 Voluntari)
  • SSC Farul Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %20, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 1.13, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: SSC Farul 0:3 Chindia Targoviste | UTA Arad 0:0 SSC Farul | SSC Farul 2:0 Gaz Metan Medias | Rapid Bucarest 0:0 SSC Farul | SSC Farul 1:0 Sepsi)

Voluntari - SSC Farul İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (9 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 9 karşılaşmada Voluntari 4 galibiyet, SSC Farul 3 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %44'i 2.5 Üst, %56'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.78 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
03.10.2021Romanya 1.LigVoluntari - SSC Farul1:0 (0:0)3.1 / 2.6 / 1.93
12.02.2022Romanya 1.LigSSC Farul - Voluntari3:0 (1:0)1.6 / 2.7 / 4.5
02.04.2022Romanya 1.Lig Şampiyonluk GrubuVoluntari - SSC Farul1:0 (0:0)3 / 2.5 / 2.05
07.05.2022Romanya 1.Lig Şampiyonluk GrubuSSC Farul - Voluntari1:1 (1:0)1.56 / 3 / 4.45
22.08.2022Romanya 1.LigSSC Farul - Voluntari2:1 (0:1)1.58 / 2.87 / 4.05
16.12.2022Romanya 1.LigVoluntari - SSC Farul1:1 (0:1)2.8 / 2.61 / 2.02
22.07.2023Romanya 1.LigSSC Farul - Voluntari4:1 (1:1)1.77 / 2.87 / 3.07
26.09.2023Romanya Kupa Grup DVoluntari - SSC Farul2:0 (1:0)2.75 / 2.8 / 1.94
25.11.2023Romanya 1.LigVoluntari - SSC Farul4:2 (3:0)2.7 / 2.92 / 1.91

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.81 / 2.96 / 1.85) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %33'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %43'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.85 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %33 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %43
  • 2.5 Üst Bitenler: %56 | KG Var Bitenler: %56 | İlk Yarı 0.5 Üst: %75
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.85 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
16.10.2026Avusturya 1.LigVoitsberg - First Vienna1:2 (1:2)2.75 / 3.04 / 1.85
28.10.2022Almanya Bölgesel Lig Kuzey DoğuBabelsberg - Berliner AK 070:0 (0:0)2.71 / 3.04 / 1.85
02.01.2023İngiltere Non League Premier Güney MerkezHednesford Town - Nuneaton Town1:2 (1:0)2.71 / 3.05 / 1.85
31.10.2022Hollanda Eerste DivisieAjax II - Willem II1:2 (1:0)2.71 / 3.05 / 1.85
26.08.2023Türkiye 2.Lig Beyaz GrupBeyoğlu Yeniçarşıspor - Sincan Belediye Ankaraspor0:1 (0:0)2.71 / 3.06 / 1.85
18.10.2024Hollanda Eerste DivisieAZ Alkmaar II - Helmond Sport2:3 (1:1)2.71 / 3.17 / 1.85

Sıkça Sorulan Sorular

Voluntari - SSC Farul maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Romanya 1.Lig kapsamındaki Voluntari - SSC Farul karşılaşması 02.11.2026 tarihinde saat 18:30'da başlayacaktır.

Voluntari - SSC Farul açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.81 (açılış: 2.81, %29 adil olasılık), beraberlik oranı 2.96 (açılış: 2.96, %27), MS 2 oranı ise 1.85 (açılış: 1.85, %44) seviyesindedir.

Voluntari - SSC Farul maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.81 / 2.96 / 1.85) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %33'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %43'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.85 gol).

Voluntari - SSC Farul maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.49, 2.5 Alt oranı 1.77, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Voluntari son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. SSC Farul ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.13 gol ortalaması yakalamış, %33 2.5 Üst ve %20 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler