Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması › Barcelona U19 - Aston Villa U19

Barcelona U19 - Aston Villa U19 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması fikstüründe 03.11.2026 saat 18:00'da oynanacak Barcelona U19 - Aston Villa U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %74, beraberlik %15, deplasman galibiyeti ise %11 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Barcelona U19 - Aston Villa U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Barcelona U19 - Aston Villa U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Barcelona U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.87, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Barcelona U19 2:0 Bayern München U19 | Benfica U19 4:0 Barcelona U19 | Barcelona U19 0:0 Dynamo Kiev U19 | Dynamo Kiev U19 4:1 Barcelona U19 | Barcelona U19 0:3 Benfica U19)
  • Aston Villa U19 Son Maç Formu (13 arşiv maçı): 5G - 1B - 7M (%38 Galibiyet), 2.5 Üst: %77, KG Var: %69, İY 0.5 Üst: %77, Maç Başı Attığı Gol: 2.23, Yediği Gol: 1.92 (Son 5: Young Boys U19 2:1 Aston Villa U19 | Aston Villa U19 0:1 Bayern München U19 | Aston Villa U19 3:1 Bologna U19 | Aston Villa U19 0:1 Viking U19 | Club Brugge U19 5:3 Aston Villa U19)

Barcelona U19 - Aston Villa U19 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Barcelona U19 1 galibiyet, Aston Villa U19 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 4.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
04.03.2025UEFA Gençlik Ligi Son 16 TuruAston Villa U19 - Barcelona U191:3 (0:2)3.52 / 4.03 / 1.44

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.09 / 5.47 / 7.42) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %16'i Beraberlik (X), %10'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %71'i 2.5 Üst ve %58'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.79 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %74 | Beraberlik (X): %16 | MS 2: %10
  • 2.5 Üst Bitenler: %71 | KG Var Bitenler: %58 | İlk Yarı 0.5 Üst: %84
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.79 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
13.02.2023Katar Yıldızlar LigiAl Duhail SC - Al Markhiya3:1 (0:0)1.09 / 5.39 / 7.42
17.04.2026Singapur Premier LigTampines Rovers - Balestier Khalsa2:1 (0:0)1.09 / 5.23 / 7.41
15.10.2022Norveç 2.Lig Grup 1Flekkeroy - Staal Jorpeland2:2 (1:1)1.09 / 5.73 / 7.43
07.09.2025Macaristan NB III GüneybatıPaksi SE II - Dombovari FC2:1 (1:0)1.09 / 5.79 / 7.43
19.03.2024İngiltere Professional Development LigBarnsley U21 - Coventry City U213:1 (1:0)1.08 / 6.06 / 7.42
26.02.2022Galler FAW Championship KuzeyAirbus UK - Llanidloes Town3:0 (2:0)1.09 / 5.20 / 7.40

Sıkça Sorulan Sorular

Barcelona U19 - Aston Villa U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması kapsamındaki Barcelona U19 - Aston Villa U19 karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 18:00'da başlayacaktır.

Barcelona U19 - Aston Villa U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.09 (açılış: 1.09, %74 adil olasılık), beraberlik oranı 5.47 (açılış: 5.4, %15), MS 2 oranı ise 7.42 (açılış: 7.37, %11) seviyesindedir.

Barcelona U19 - Aston Villa U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.09 / 5.47 / 7.42) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %16'i Beraberlik (X), %10'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %71'i 2.5 Üst ve %58'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.79 gol).

Barcelona U19 - Aston Villa U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.12, 2.5 Alt oranı 2.93, KG Var oranı 1.39 ve KG Yok oranı 1.94 olarak açılmıştır. Barcelona U19 son 15 arşiv maçında maç başı 1.87 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Aston Villa U19 ise son 13 arşiv maçında maç başı 2.23 gol ortalaması yakalamış, %77 2.5 Üst ve %69 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler