Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Kolombiya Primera A Clausura › Cucuta Deportivo - Santa Fe

Cucuta Deportivo - Santa Fe Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Kolombiya Primera A Clausura fikstüründe 05.11.2026 saat 02:30'da oynanacak Cucuta Deportivo - Santa Fe karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %38, beraberlik %29, deplasman galibiyeti ise %33 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Cucuta Deportivo - Santa Fe Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Cucuta Deportivo - Santa Fe Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Cucuta Deportivo Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 5B - 7M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %57, Maç Başı Attığı Gol: 1.07, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: Patriotas Boyaca 1:1 Cucuta Deportivo | Cucuta Deportivo 1:1 Millonarios | Deportivo Pereira 2:0 Cucuta Deportivo | Cucuta Deportivo 0:2 Alianza Petrolera | Cucuta Deportivo 0:0 Deportivo Pasto)
  • Santa Fe Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 6B - 2M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %50, Maç Başı Attığı Gol: 1.60, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Once Caldas 0:0 Santa Fe | Santa Fe 1:1 Envigado | Aguilas Doradas 1:0 Santa Fe | Santa Fe 3:1 Junior | Patriotas Boyaca 0:2 Santa Fe)

Cucuta Deportivo - Santa Fe İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (2 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 2 karşılaşmada Cucuta Deportivo 0 galibiyet, Santa Fe 2 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 5.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
03.10.2020Kolombiya Primera A AperturaCucuta Deportivo - Santa Fe2:3 (-)4.25 / 2.65 / 1.6
19.04.2026Kolombiya Primera A AperturaSanta Fe - Cucuta Deportivo5:0 (3:0)1.27 / 3.71 / 5.54

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.13 / 2.83 / 2.43) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %41'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %28'i Beraberlik (X), %31'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %43'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.46 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %41 | Beraberlik (X): %28 | MS 2: %31
  • 2.5 Üst Bitenler: %43 | KG Var Bitenler: %55 | İlk Yarı 0.5 Üst: %65
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.46 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
19.10.2026Türkiye TFF 1. LigFatih Karagümrük - Keçiörengücü1:2 (0:1)2.13 / 3.03 / 2.38
24.10.2026Polonya 1.LigStal Mielec - Chrobry Glogow0:0 (0:0)2.06 / 2.95 / 2.46
18.06.2021Uruguay Premier Lig AperturaCentro Atletico Fenix - Cerrito1:3 (0:1)2.03 / 2.85 / 2.43
02.08.2026Avusturya 1.LigWSPG Wels - Austria Salzburg0:2 (0:0)2.03 / 2.97 / 2.43
10.03.2026İngiltere Ulusal Lig N / S GüneyDover Athletic - Tonbridge Angels2:0 (1:0)2.03 / 2.97 / 2.43
30.07.2023Slovakya Süper LigZilina - Ruzomberok3:1 (1:0)2.03 / 2.98 / 2.43

Sıkça Sorulan Sorular

Cucuta Deportivo - Santa Fe maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Kolombiya Primera A Clausura kapsamındaki Cucuta Deportivo - Santa Fe karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 02:30'da başlayacaktır.

Cucuta Deportivo - Santa Fe açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.13 (açılış: 2.13, %38 adil olasılık), beraberlik oranı 2.83 (açılış: 2.83, %29), MS 2 oranı ise 2.43 (açılış: 2.43, %33) seviyesindedir.

Cucuta Deportivo - Santa Fe maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.13 / 2.83 / 2.43) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %41'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %28'i Beraberlik (X), %31'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %43'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.46 gol).

Cucuta Deportivo - Santa Fe maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.68, 2.5 Alt oranı 1.56, KG Var oranı 1.51 ve KG Yok oranı 1.75 olarak açılmıştır. Cucuta Deportivo son 15 arşiv maçında maç başı 1.07 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Santa Fe ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.60 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler