Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Kosta Rika Premier Lig Apertura › Puntarenas FC - San Carlos

Puntarenas FC - San Carlos Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Kosta Rika Premier Lig Apertura fikstüründe 05.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Puntarenas FC - San Carlos karşılaşması için bülten oran marjı (%23.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %41, beraberlik %28, deplasman galibiyeti ise %31 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Puntarenas FC - San Carlos Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Puntarenas FC - San Carlos Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Puntarenas FC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %50, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Perez Zeledon 1:1 Puntarenas FC | Puntarenas FC 0:1 Guanacasteca | Marineros de Puntarenas 0:1 Puntarenas FC | Santa Rosa 0:1 Puntarenas FC | Puntarenas FC 2:0 Marineros de Puntarenas)
  • San Carlos Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 5B - 5M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: CS Cartagines 3:0 San Carlos | San Carlos 2:0 Santos de Guapiles | Grecia 1:0 San Carlos | San Carlos 3:1 Perez Zeledon | San Carlos 1:0 Alajuelense)

Puntarenas FC - San Carlos İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (15 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 15 karşılaşmada Puntarenas FC 4 galibiyet, San Carlos 5 galibiyet almış, 6 maç berabere bitmiştir. Maçların %40'i 2.5 Üst, %53'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.07 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
21.07.2022Kosta Rika Premier Lig AperturaPuntarenas FC - San Carlos3:0 (2:0)2.31 / 2.9 / 2.23
01.09.2022Kosta Rika Premier Lig AperturaSan Carlos - Puntarenas FC2:2 (1:0)1.94 / 2.92 / 2.72
16.01.2023Kosta Rika Premier Lig ClausuraSan Carlos - Puntarenas FC1:1 (1:0)1.95 / 2.77 / 2.76
12.03.2023Kosta Rika Premier Lig ClausuraPuntarenas FC - San Carlos0:1 (0:0)2.01 / 2.72 / 2.69
03.09.2023Kosta Rika Premier Lig AperturaPuntarenas FC - San Carlos1:0 (0:0)2.02 / 2.85 / 2.56
04.11.2023Kosta Rika Premier Lig AperturaSan Carlos - Puntarenas FC2:1 (1:0)1.43 / 3.38 / 4.12
25.02.2024Kosta Rika Premier Lig ClausuraSan Carlos - Puntarenas FC1:1 (1:0)1.43 / 3.42 / 4.31
28.04.2024Kosta Rika Premier Lig ClausuraPuntarenas FC - San Carlos2:2 (1:2)2.82 / 2.91 / 1.89
16.09.2024Kosta Rika Premier Lig AperturaSan Carlos - Puntarenas FC2:1 (1:1)1.25 / 3.93 / 5.87
31.08.2026Kosta Rika Premier Lig AperturaSan Carlos - Puntarenas FC1:2 (0:1)1.85 / 2.88 / 3.12

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.96 / 2.85 / 2.7) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %38'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %35'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %53'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.71 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %38 | Beraberlik (X): %27 | MS 2: %35
  • 2.5 Üst Bitenler: %53 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %70
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.71 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
17.10.2026Slovenya 1.SNLMura - Nafta0:0 (0:0)1.93 / 2.97 / 2.65
07.11.2021Almanya 3. LigWehen Wiesbaden - FSV Zwickau2:2 (1:1)1.86 / 2.85 / 2.70
06.11.2021Endonezya Süper LigMadura United - Persita Tangerang1:2 (1:0)1.86 / 2.85 / 2.70
02.11.2021Sırbistan Süper LigKolubara - Spartak Subotica1:2 (1:1)1.86 / 2.85 / 2.70
02.11.2021İsviçre Challenge LigStade Ouchy - Yverdon0:0 (0:0)1.86 / 2.85 / 2.70
30.10.2021İtalya Serie C Grup CFC Bari 1908 - Catanzaro2:1 (2:1)1.86 / 2.85 / 2.70

Sıkça Sorulan Sorular

Puntarenas FC - San Carlos maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Kosta Rika Premier Lig Apertura kapsamındaki Puntarenas FC - San Carlos karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.

Puntarenas FC - San Carlos açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.96 (açılış: 1.96, %41 adil olasılık), beraberlik oranı 2.85 (açılış: 2.85, %28), MS 2 oranı ise 2.7 (açılış: 2.7, %31) seviyesindedir.

Puntarenas FC - San Carlos maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.96 / 2.85 / 2.7) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %38'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %35'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %53'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.71 gol).

Puntarenas FC - San Carlos maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.7, 2.5 Alt oranı 1.55, KG Var oranı 1.54 ve KG Yok oranı 1.72 olarak açılmıştır. Puntarenas FC son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. San Carlos ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.00 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler