Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması › Feyenoord U19 - Inter U19
Feyenoord U19 3:1 Inter U19 Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları
UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması fikstüründe 03.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Feyenoord U19 - Inter U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %46, beraberlik %24, deplasman galibiyeti ise %30 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Feyenoord U19 3:1 Inter U19)
Feyenoord U19 - Inter U19 karşılaşması 3:1 skoruyla (İlk Yarı: 2:1) tamamlanmıştır.
- Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 1.75
- 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 4 gol, oran: 1.24)
- Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: -)
- Maç Öncesi Model Tahmini: 2.5 Üst (%65 model güveni)
Feyenoord U19 - Inter U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması — 03.11.2026 16:00
- Takım Analiz Merkezleri: Feyenoord U19 Tahminleri & İstatistikleri · Inter U19 Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.75 (%46) | X: 3.36 (%24) | MS2: 2.74 (%30)
- Açılış Oranları: MS1: 1.75 | X: 3.36 | MS2: 2.74
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 2.35 | 2.5 Üst: 1.24
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: - | KG Yok: -
- Maç Skoru: 3:1 (İY: 2:1)
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Üst (%65 uyum)
Feyenoord U19 - Inter U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Feyenoord U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 2B - 6M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.73, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Feyenoord U19 3:0 Celtic U19 | Atletico Madrid U19 1:2 Feyenoord U19 | Feyenoord U19 2:2 Lazio U19 | Lazio U19 1:3 Feyenoord U19 | Feyenoord U19 0:1 Atletico Madrid U19)
- Inter U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.40, Yediği Gol: 1.73 (Son 5: Inter U19 1:0 Stade Rennes U19 | Inter U19 0:3 Real Madrid U19 | Inter U19 1:1 Real Madrid U19 | Shakhtar Donetsk U19 0:1 Inter U19 | Sheriff U19 2:4 Inter U19)
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.75 / 3.36 / 2.74) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %49'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %31'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %70'i 2.5 Üst ve %67'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.62 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %49 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %31
- 2.5 Üst Bitenler: %70 | KG Var Bitenler: %67 | İlk Yarı 0.5 Üst: %76
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.62 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Almanya Bölgesel Lig Kuzey | Hamburg II - BW Lohne | 5:1 (4:0) | 1.69 / 3.51 / 2.74 |
| 30.10.2026 | Hollanda Eerste Divisie | Volendam - De Graafschap | 1:2 (1:0) | 1.70 / 3.57 / 2.73 |
| 30.10.2021 | İsveç 2.Lig Södra Götaland | Hassleholms IF - Balkan | 4:0 (4:0) | 1.69 / 3.30 / 2.75 |
| 13.06.2021 | Finlandiya Kakkonen Grup B | GrIFK - I-Kissat | 2:3 (1:0) | 1.69 / 3.35 / 2.75 |
| 06.09.2025 | Galler FAW Championship Kuzey | Flint Mountain - Brickfield Rangers | 0:2 (0:1) | 1.69 / 3.64 / 2.75 |
| 09.07.2026 | ABD USL Lig 2 Heartland Grubu | RKC - Chicago Dutch Lions | 4:2 (2:1) | 1.68 / 3.59 / 2.74 |
Sıkça Sorulan Sorular
Feyenoord U19 - Inter U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması kapsamındaki Feyenoord U19 - Inter U19 karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.
Feyenoord U19 - Inter U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.75 (açılış: 1.75, %46 adil olasılık), beraberlik oranı 3.36 (açılış: 3.36, %24), MS 2 oranı ise 2.74 (açılış: 2.74, %30) seviyesindedir.
Feyenoord U19 - Inter U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.75 / 3.36 / 2.74) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %49'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %31'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %70'i 2.5 Üst ve %67'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.62 gol).
Feyenoord U19 - Inter U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.24, 2.5 Alt oranı 2.35, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Feyenoord U19 son 15 arşiv maçında maç başı 1.73 gol atmış, maçlarının %73'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Inter U19 ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.40 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Athletic Club - Ceara Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Aguilas Doradas - Fortaleza CEIF Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kolombiya Primera A Clausura)
- Deportes Limache - Audax Italiano Maç Tahmini ve Oran Analizi (Şili Premier Lig)
- Defensa y Justicia - Independiente Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
- Platense - Central Cordoba Santiago Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
- RB Bragantino - Santos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Goias - CRB Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Independiente Rivadavia - Banfield Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler