Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Portekiz U23 Ulusal Şampiyona › Gil Vicente U23 - Felgueiras U23

Gil Vicente U23 - Felgueiras U23 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Portekiz U23 Ulusal Şampiyona fikstüründe 03.11.2026 saat 18:00'da oynanacak Gil Vicente U23 - Felgueiras U23 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %27, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %47 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Gil Vicente U23 - Felgueiras U23 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Gil Vicente U23 - Felgueiras U23 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Gil Vicente U23 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 3B - 8M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.40, Yediği Gol: 2.13 (Son 5: Moreirense U23 2:0 Gil Vicente U23 | Torreense U23 1:1 Gil Vicente U23 | Vizela U23 4:3 Gil Vicente U23 | Gil Vicente U23 2:4 Famalicao U23 | Gil Vicente U23 3:3 Estrela U23)
  • Felgueiras U23 Son Maç Formu (9 arşiv maçı): 4G - 3B - 2M (%44 Galibiyet), 2.5 Üst: %56, KG Var: %56, İY 0.5 Üst: %89, Maç Başı Attığı Gol: 1.78, Yediği Gol: 1.22 (Son 5: Vizela U23 0:2 Felgueiras U23 | Felgueiras U23 2:2 Rio Ave U23 | Felgueiras U23 3:1 Estrela U23 | Santa Clara U23 2:2 Felgueiras U23 | Maritimo U23 0:2 Felgueiras U23)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.04 / 3.11 / 1.72) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %31'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %39'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %51'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.75 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %31 | Beraberlik (X): %30 | MS 2: %39
  • 2.5 Üst Bitenler: %51 | KG Var Bitenler: %57 | İlk Yarı 0.5 Üst: %67
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.75 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
01.11.2026Avustralya Championship Grup CBayswater City - Oakleigh Cannons0:0 (0:0)3.02 / 3.16 / 1.71
02.11.2021İngiltere 1.LigCharlton Athletic - Rotherham United1:1 (0:1)2.95 / 2.95 / 1.72
10.05.2022Malta FA Kupa Yarı FinalSanta Lucia - Valletta0:1 (0:0)2.95 / 3.00 / 1.73
17.03.2026İngiltere 2.LigCrawley Town - Barnet1:1 (0:0)2.94 / 3.14 / 1.72
09.12.2023İngiltere FA Trophy 3.TurDorking Wanderers - Maidenhead United3:0 (3:0)2.94 / 3.16 / 1.72
20.11.2023El Salvador Primera Lig AperturaPlatense - Dragon2:2 (0:2)2.94 / 3.16 / 1.72

Sıkça Sorulan Sorular

Gil Vicente U23 - Felgueiras U23 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Portekiz U23 Ulusal Şampiyona kapsamındaki Gil Vicente U23 - Felgueiras U23 karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 18:00'da başlayacaktır.

Gil Vicente U23 - Felgueiras U23 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3.04 (açılış: 3.13, %27 adil olasılık), beraberlik oranı 3.11 (açılış: 3.25, %26), MS 2 oranı ise 1.72 (açılış: 1.65, %47) seviyesindedir.

Gil Vicente U23 - Felgueiras U23 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.04 / 3.11 / 1.72) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %31'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %39'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %51'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.75 gol).

Gil Vicente U23 - Felgueiras U23 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.41, 2.5 Alt oranı 1.89, KG Var oranı 1.35 ve KG Yok oranı 2.01 olarak açılmıştır. Gil Vicente U23 son 15 arşiv maçında maç başı 1.40 gol atmış, maçlarının %53'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Felgueiras U23 ise son 9 arşiv maçında maç başı 1.78 gol ortalaması yakalamış, %56 2.5 Üst ve %56 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler