Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Almanya Bölgesel Lig Bayern › Illertissen - Ansbach 09

Illertissen – Ansbach 09 Maç Analizi ve Oran Tahmini

Almanya Bölgesel Lig Bayern fikstüründe 06.11.2026 saat 21:00'da oynanacak Illertissen - Ansbach 09 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %69, beraberlik %18, deplasman galibiyeti ise %13 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Illertissen - Ansbach 09 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Illertissen - Ansbach 09 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Illertissen Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 4B - 5M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %73, İY 0.5 Üst: %93, Maç Başı Attığı Gol: 1.47, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Illertissen 1:4 Bayreuth | Aubstadt 3:0 Illertissen | Illertissen 2:1 Eichstatt | Illertissen 2:1 Greuther Fürth II | Illertissen 1:0 Viktoria Aschaffenburg)
  • Ansbach 09 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 4B - 6M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %73, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 1.47, Yediği Gol: 1.87 (Son 5: Wacker Burghausen 2:2 Ansbach 09 | Ansbach 09 2:0 Bayern München II | Greuther Fürth II 2:1 Ansbach 09 | Ansbach 09 1:2 Aubstadt | Würzburger Kickers 7:1 Ansbach 09)

Illertissen - Ansbach 09 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (8 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 8 karşılaşmada Illertissen 4 galibiyet, Ansbach 09 2 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %38'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.75 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
15.10.2022Almanya Bölgesel Lig BayernAnsbach 09 - Illertissen1:1 (1:1)2.35 / 3.12 / 2.08
12.05.2023Almanya Bölgesel Lig BayernIllertissen - Ansbach 092:0 (0:0)1.44 / 3.8 / 3.57
07.10.2023Almanya Bölgesel Lig BayernAnsbach 09 - Illertissen4:0 (4:0)2.45 / 3.1 / 1.98
26.04.2024Almanya Bölgesel Lig BayernIllertissen - Ansbach 094:0 (0:0)1.31 / 4.08 / 4.57
06.10.2024Almanya Bölgesel Lig BayernAnsbach 09 - Illertissen1:0 (1:0)4.46 / 3.81 / 1.35
19.04.2025Almanya Bölgesel Lig BayernIllertissen - Ansbach 090:0 (0:0)1.57 / 3.41 / 3.53
14.10.2025Almanya Bölgesel Lig BayernIllertissen - Ansbach 094:1 (1:0)1.57 / 3.53 / 3.25
21.03.2026Almanya Bölgesel Lig BayernAnsbach 09 - Illertissen1:3 (0:1)3.2 / 3.5 / 1.56

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.17 / 4.46 / 6.39) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %12'i Beraberlik (X), %14'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %76'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.90 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %74 | Beraberlik (X): %12 | MS 2: %14
  • 2.5 Üst Bitenler: %76 | KG Var Bitenler: %62 | İlk Yarı 0.5 Üst: %82
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.90 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
26.08.2023Almanya Bölgesel Lig Güney BatıSteinbach - Balingen2:2 (2:0)1.16 / 4.58 / 6.39
08.08.2026CONCACAF Ligler Kupası Grup AşamasıVancouver Whitecaps - FC Juarez1:3 (1:1)1.16 / 4.82 / 6.39
17.05.2023Birleşik Arap Emirlikleri Lig Kupası Yarı FinalAl Ain - Al Nasr4:1 (0:0)1.16 / 4.55 / 6.38
08.09.2023Hollanda Eerste DivisieWillem II - MVV Maastricht2:1 (1:1)1.16 / 4.60 / 6.38
07.10.2022Almanya Bölgesel Lig Güney BatıKickers Offenbach - Astoria Walldorf3:0 (0:0)1.16 / 4.84 / 6.38
01.03.2024Avustralya W-LigWestern United (K) - Canberra United (K)4:2 (3:0)1.16 / 4.92 / 6.38

Sıkça Sorulan Sorular

Illertissen - Ansbach 09 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Almanya Bölgesel Lig Bayern kapsamındaki Illertissen - Ansbach 09 karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 21:00'da başlayacaktır.

Illertissen - Ansbach 09 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.17 (açılış: 1.17, %69 adil olasılık), beraberlik oranı 4.46 (açılış: 4.46, %18), MS 2 oranı ise 6.39 (açılış: 6.39, %13) seviyesindedir.

Illertissen - Ansbach 09 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.17 / 4.46 / 6.39) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %12'i Beraberlik (X), %14'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %76'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.90 gol).

Illertissen - Ansbach 09 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 1.49 ve KG Yok oranı 1.78 olarak açılmıştır. Illertissen son 15 arşiv maçında maç başı 1.47 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %73'i KG Var bitmiştir. Ansbach 09 ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.47 gol ortalaması yakalamış, %67 2.5 Üst ve %73 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler